Ponownie najlepsi!!! Kolejna złota nagroda dla Chóru SP47!

Ponownie najlepsi!!!
Kolejna złota nagroda dla Chóru SP47!

Początek wakacji przyniósł kolejny, wielki sukces dziewczętom ze szkolnego chóru. Nasz zespół wziął udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej ,,Nadzieja w chórze’’ i zdobył najwyższe wyróżnienia: Złoty Dyplom, a także nagrodę dla najlepszego chóru dziecięcego.

Konkurs był dla młodzieży ogromnym wyzwaniem. Jak powszechnie wiadomo, konkursy pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego prezentują bardzo wysoki poziom, dlatego tak bardzo cieszy wysoka ocena chóru. Dzięki zintensyfikowanej, wielomiesięcznej pracy uczniów – wspaniałych, zdolnych i ambitnych chórzystów, pod ręką dyrygentki p. Jolanty Drużyńskiej udało się przygotować program na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

Gratulujemy chórowi i życzymy dalszych sukcesów
oraz wielu nowych głosów w kolejnym roku szkolnym!

Zdjęcia zostały udostępnione ze strony organizatora konkursu #RadioNadzieja #NadziejawChórze