VIII Turniej Rodzinnych Gier i Zabaw Sportowo- Rekreacyjnych

Każdy zespół po rozgrzewce przeprowadzonej przez panią Joannę Jurgielewicz wziął  udział w sześciu konkurencjach szybkościowo – skocznościowych. Nad poprawnością wykonywanych zadań i sprawnym przebiegu zawodów czuwali pani Katarzyna Wensław i pan Marcin Puciłowski. W sumie w zawodach wzięło udział 20 zawodników – dzieci, rodzice i starsze rodzeństwo. Na widowni dopingowały głównie mamy ,ale również babcie i młodsze rodzeństwo.

Zawody upłynęły w atmosferze pełnej emocji i śmiechu. Zarówno dzieci, jak i reszta rodziny bardzo przykładali się do wszystkich ćwiczeń i konkurencji. Pociechy miały bardzo dużo radości widząc, jak niektóre zadania sprawiały problemy rodzicom czy rodzeństwu, a nie im. Niejednokrotnie instruowani, a wręcz strofowani przez własne dzieci, rodzice szybko poprawiali błędy w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w fajnej zabawie.

Katarzyna Wensław

Joanna Jurgielewicz