Wyniki olimpiady z języka polskiego „Olimpus 2021 – sesja wiosenna”

22 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka polskiego „Olimpus – sesja wiosenna”.

Do olimpiady przystąpili uczniowie klas 5-8.

Troje uczniów może pochwalić się niezwykłym sukcesem – Michał Bogusz z klasy 6F, Karolina Kisiel z klasy 7D oraz Marcel Nytko z klasy 8C zajęli wysokie miejsca i zdobyli dyplomy laureata.

Oto najlepsze wyniki:

W klasach szóstych:

Oto najlepsze wyniki:

W klasach szóstych:

Michał Bogusz – 222 pkt, miejsce 5., Dyplom laureata, Nagroda książkowa (nauczyciel: Katarzyna Smolej)

Amelia Milewska – 196 pkt, miejsce 18., Dyplom uznania (nauczyciel: Katarzyna Smolej)

Zuzanna Trojgo – 192 pkt, miejsce 20., Dyplom uznania (nauczyciel: Karolina Michniewicz)

W klasach siódmych:

Karolina Kisiel – 208 pkt, miejsce 13., Dyplom laureata (nauczyciel: Justyna Mnich)

Dominika Olszewska – 168 pkt., miejsce 33., Dyplom uznania (nauczyciel: Justyna Mnich)

Angelika Bazydło – 122 pkt., miejsce 56., Dyplom uznania (nauczyciel: Justyna Mnich)

W klasach ósmych:

Marcel Nytko – 212  pkt, miejsce 7., Dyplom laureata (nauczyciel: Justyna Mnich)

Wszystkim uczestnikom olimpiady

serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

Organizatorki:

Karolina Michniewicz