Rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego pt, „Moje ukochane zwierzęta”
Celem konkursu było poznawanie królestwa zwierząt, wyrażanie własnych uczuć i przeżyć związanych ze zwierzętami i kontakty z nimi a także motywowanie młodzieży do pogłębiania wiedzy o środowisku naturalnym człowieka.
Na konkurs plastyczny nadesłano mnóstwo prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów
Osoby nagrodzone:
Kategoria 0-I/II-III
Miejsce I
Nela Seligmann
Lat 6
SP nr 12
opiekun: mgr Agnieszka Borzęcka
Miejsce I
Kornelia Zelent
Klasa I
SP nr 29
opiekun: mgr Natalia Topczewska
Miejsce I
Rozalia Stoczko
Lat 6
PS nr 28
opiekun: mgr Blanka Dominika Kropiewnicka
mgr Renata Biryło-Chybowska
Miejsce I
Gabriela Borawska
Lat 6
PS nr 28
Miejsce I
Rozalia Andraka
Klasa I
SP nr 52
opiekun: mgr Anna Radziszewska
Miejsce I
Stanisław Błaszczuk
Klasa II
SP nr 2
opiekun: mgr Ewa Mieleszkiewicz
Miejsce I
Oliwia Gryko
SP nr 16
Klasa II
opiekun: mgr Marzena Dęby
Miejsce I
Paulina Kuc
Klasa II
SP nr 2
opiekun: mgr Ewa Mieleszkiewicz
Miejsce II
Julia Popławska
Lat 6
SP nr 12
opiekun: mgr Justyna Monika Drojewska
Miejsce II
Piotr Brzozowski
Klasa I
SP nr 10
opiekun: mgr Elżbieta Świsłocka
Miejsce II
Laura Maksimiuk
Lat 5
Przedszkole nr 28
Miejsce II
Emilia Kwiczala
Klasa I
SP 47
opiekun: mgr Izabela Zahorska-Wicher
Miejsce II
Amelia Kobus
Klasa II
SP nr 16
opiekun: mgr Marzena Dęby
Miejsce III
Bartosz Wieczorczuk
Lat 6
PS nr 29 „Fantazja”
opiekun: mgr Agnieszka Brulińska
mgr Barbara Wyrzykowska
Miejsce III
Wiktoria Biernacka
Lat 7
PS nr 39
opiekun: mgr Urszula Gołębiewska
mgr Beata Zalewska
Miejsce III
Klaudia Szoda
Lat 6
SP 12
opiekun: mgr Justyna Monika Drojewska
Miejsce III
Wołosik Mikołaj
SP 12
Lat 6
opiekun: mgr Agnieszka Borzęcka
Miejsce III
Renata Rybalko
Klasa II
SP nr 47
opiekun: mgr Izabela Zahorska-Wicher
Miejsce III
Gabriela Knieć
Klasa II
SP nr 52
opiekun: mgr Elżbieta Druć
Osoby Wyróżnione:
Wyróżnienie
Milena Cywoniuk
Lat 8
SP nr 20
opiekun: mgr Milen Wawiernia
Wyróżnienie
Weronika Rębacz
Lat 8
SP nr 20
opiekun: mgr Ewa Matus
Wyróżnienie
Wiktoria Jurska
Lat 6
Przedszkole nr 28
Wyróżnienie
Franciszek Kukowski
Lat 6
PS nr 82
opiekun: mgr Agnieszka Brzostowska
mgr Elwira Modzelewska
Wyróżnienie
Małgorzata Mejsak
Klasa I
SP nr 16
opiekun: mgr Ewa Jadczak
Wyróżnienie
Iga Szuhalska
Lat 5
PS nr 5
opiekun: mgr Anna Kalinowska
Wyróżnienie
Kornelia Andraka
Lat 5
SP nr 32
opiekun: mgr Joanna Szerszeń
Wyróżnienie
Gabriela Worobiej
Klasa I
SP nr 16
opiekun: mgr Ewa Jadczak
Wyróżnienie
Kamil Surmasiewicz
Lat 5
PS nr 35 „Wesołe”
opiekun: mgr Agnieszka Leszczyńska
Wyróżnienie
Maja Lis
Lat 6
PS nr 29 „Fantazja”
opiekun: mgr Agnieszka Brulińska
mgr Barbara Wyrzykowska
Wyróżnienie
Alicja Mor
Lat 6
PS nr 4
opiekun: mgr Magdalena Kurządkowska
mgr Ewa Szewczul
Wyróżnienie
Filip Uszyński
Lat 5
PS nr 4
opiekun: mgr Joanna Kowalewska
mgr Agata Korzeniewska
Wyróżnienie
Lidia Iwaniuk
Lat 5
PS nr 4
opiekun: mgr Agata Grażyna Sokólska
mgr Anna Ostrowska
Wyróżnienie
Jakub Otola
Lat 6
PS nr 82
opiekun: mgr Agnieszka Brzostowska
mgr Elwira Modzelewska
Wyróżnienie
Zofia Maliszewska
Lat 6
PS nr 10
opiekun: mgr Ewa Żmieńko
Wyróżnienie
Marcelina Trochimiuk
Lat 5
PS nr 58 Integracyjne
opiekun: mgr Anna Wesołowska
Wyróżnienie
Norbert Wejda
Lat 6
PS nr 29 „Fantazja”
opiekun: mgr Agnieszka Brulińska
mgr Barbara Wyrzykowska
Wyróżnienie
Patrycja Użyńska
Lat 6
PS nr 28
Wyróżnienie
Mateusz Surmasiewicz
Klasa I
SP nr 52
opiekun: mgr Anna Radziszewska
Wyróżnienie
Iga Bernatowicz
Lat 5
SP nr 12
opiekun: mgr Justyna Monika Drojewska
Wyróżnienie
Milana Kryzhanivska
Lat 6
SP nr 12
opiekun: mgr Justyna Monika Drojewska
Wyróżnienie
Piotr Kiercul
Lat 6
SP nr 12
opiekun: mgr Justyna Monika Drojewska
Wyróżnienie
Łucja Markiewicz
Lat 3
SP nr 69
opiekun: mgr Anna Gutowska
mgr Paulina Kuźmicz-Górska
Wyróżnienie
Petimat Kurbanova
Klasa III
SP nr 47
opiekun: mgr Izabela Zahorska-Wicher
Wyróżnienie Zuzanna Lipińska Lat 6 PS nr 64 opiekun: mgr Katarzyna Szelkowska mgr Bożena Rogowska
Wyróżnienie Agata Zduniuk Lat 6 PS nr 82 opiekun: mgr Dorota Pruszyńska
Wyróżnienie Dominik Adamski Klasa I SP nr 20 opiekun: mgr Milena Wawiernia
Wyróżnienie Zofia Gryko Lat 6 PS nr 39 opiekun: mgr Elżbieta Świerkowska-Wilczewska mgr Joanna Fiłonczuk
Wyróżnienie Adam Bala Lat 5 PS nr 28 opiekun: mgr Renata Bieryło- Chybowska Wyróżnienie Daria Halubovich Lat 7 SP nr 29
|
opiekun: mgr Natalia Topczewska
Wyróżnienie
Bartosz Chomicki
Klasa III
SP nr 16
opiekun: mgr Lucyna Łukjan
Wyróżnienie
Bianka Duda
Klasa III
SP nr 16
opiekun: mgr Lucyna Łukjan
Wyróżnienie
Klaudia Korzeniewska
Lat 8
SP nr 20
opiekun: mgr Alicja Wołosewicz-Wysocka
Wyróżnienie
Aniela Gromada
Klasa II
SP nr 2
opiekun: mgr Ewa Mieleszkiewicz
Wyróżnienie
Magdalena Turowska
Klasa III
SP nr52
opiekun: mgr Małgorzata Soydo
Wyróżnienie
Mikołaj Wiosna
Klasa II
SP nr 47
opiekun: mgr Izabela Zahorska-Wicher
Wyróżnienie
Wiktor Proniewski
Lat 6
PS nr 39
opiekun: mgr Elżbieta Świerkowska-Wilczewska
mgr Joanna Fiłonczuk