Rozstrzygnięcie konkursu „The head full of online emotions”

Konkurs z języka angielskiego i rosyjskiego doczekał się rozstrzygnięcia. Spłynęło bardzo dużo ciekawych pod względem oryginalności wykonania jak i pomysłowości w opisywaniu uczuć książeczek. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie stworzyć własnego bohatera i zaprezentować emocje, które ta postać przeżywała podczas zdalnej nauki. Po wnikliwej analizie treści książeczek, okazało się, że uczniowie zmagali się z różnorodnymi uczuciami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Starsze dzieci opisywały również sytuacje bardzo konkretne, w których towarzyszyły im negatywne odczucia.

Książeczki w zamyśle konkursu będą stanowiły wspaniałe źródło do nauki j. obcych oraz podczas pracy specjalistów z uczniami ze szczególnymi potrzebami.

Uczniom gratulujemy doskonałych pomysłów, odwagi w nazywaniu tego, co tak naprawdę czuliście i powiększenia zasobów dydaktycznych w szkole.

Prace nagrodzone:

• w kategorii klas 4-5

I miejsce – Wiktoria Onacik kl. Vb

II miejsce – Olivier Wasilkowski-Zawada kl. IVe

III miejsce – Maya Kociszewski kl. Vb

Wyróżnienie – Julia Zych kl. IVc

Wyróżnienie – Miłosz Ławreszuk kl. Va

• w kategorii klas 6-7

I miejsce – Michał Bogusz kl. VIf

II miejsce – Julian Łapiński kl. VIIc

III miejsce – Maria Zaniewska kl. VIIc

Wyróżnienie Kinga Karpiesiuk kl. VIIc