„Dzień Ziemi w klasie 2 a”

Niedawno obchodziliśmy Dzień Ziemi. Wiemy, że mamy duży wpływ na nasze środowisko. W klasie prowadzimy zbiórkę makulatury, zbieramy zakrętki i staramy się segregować śmieci. Zachęcamy tego naszych bliskich. Tym razem powtórzyliśmy i uzupełniliśmy wiadomości dotyczące recyklingu. Przypomnieliśmy sobie rzeźbę, którą wykonaliśmy z plastikowych butelek w ramach projektu edukacyjno-ekologicznego Dzieci w SP 47 w Białymstoku ZIMĄ się nie nudzą!”. Dzięki aktywnemu działaniu dokładnie już wiemy na czym polega utylizacja, recykling i jak można dać nowe życie zużytym przedmiotom.
Osoby, które były najbardziej zaangażowane w zbieranie surowców wtórnych, czyli Ewa, Ania i Krzyś zostały wyróżnione przez nasze Panie. Agnieszka Myszkowska