Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Konkurs Kangur 2021 odbędzie się na terenie szkoły w dniu 22 kwietnia 2021r. o godzinie 900 z zachowaniem wszystkich procedur sanitarno-epidemiologicznych (dezynfekcja rąk, maseczki, dystans min. 1,5 m). Szczegóły związane z jego organizacją pojawią się na stronie szkoły najpóźniej 21 kwietnia.

W tym roku szkolnym dodatkowym warunkiem (ale koniecznym) przystąpienia do zawodów jest przesłanie poprzez dziennik elektroniczny do Renaty Karwowskiej (Szkolnego Koordynatora Konkursu) informacji potwierdzającej udział w konkursie (RODZICE/OPIEKUNOWIE PRAWNI POTWIERDZAJĄ, ŻE UCZEŃ JEST ZDROWY I NIE OBJĘTY KWARANTANNĄ). Informację o tym należy przesłać najpóźniej do dnia 20.04.2021r. do godziny 1500.

Uczniowie, których rodzice/opiekunowie prawni nie potwierdzą uczestnictwa w wyznaczonym terminie, nie będą mogli wziąć udziału w tegorocznej edycji konkursu.

Szkolny Koordynator

R. Karwowska