Rocznik 1988-
Rok szkolny 2008-2011
DZIEWCZĘTA – n-l Katarzyna Wensław
Adamczuk Martyna, Zawadzka Ewelina, Ciereszko Paulina, Ciereszko Gabriela, MonikaOwsieniuk, Babynko Urszula, Jackowiak Martyna, Okruszko Sandra, Wojtecka Wiktoria
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce
- Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
CHŁKOPCY – n-l Mirosława Wierzbicki
Mościcki Emil, Czech Łukasz, Wądołowski Patryk, Marcinkiewicz Dariusz, Grygoruk Jakub, Kozikowski Paweł, Rzepniewski Piotr, Marecki Szymon, Mąka Jakub, Dubiec Łukasz, Kozioł Jakub, Suwało Piotr, Maciuszko Michał
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce
- Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
Rocznik 1999
Rok szkolny 2009 -20012
DZIEWCZĘTA – n-l Katarzyna Traskowska
Oliwia Siudyn, Laura Siedlecka, Julia Drągowska, Ewelina Łapinska, Magdalena Kozioł, Lupa Łucja, Radzewicz Sylwia, Rogalska Natalia, Urszula Motybel, Jaworowska Joanna, Nowik Paulina, Borowska Marlena, Miluska Kamila, Ciborowska Monika
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce
- Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
CHŁKOPCY – n-l Krzysztof Kardel
Andruk Patryk, Glinko Dawid, Mąka Tomasz, Dąbrowski Bartosz, Niemcynowicz Konrad, Nos Jacek, Ostrowski Marcin, Słyszewski Dominik, Szymańczyk Igor, Zalewski Wojciech
- V miejscew Igrzyskach Miasta Białegostoku w Koszykówce
Rocznik 2000
Rok szkolny 2010 -20013
DZIEWCZĘTA – n-l Bożena Laskowska
Magda Kruk, Karolina Roszkowska, Angelika Tołczyżewska, Anna Chałustowska, Weronika Słyszewska, Marta Śliwka, Klaudia Guziejko, Karolina Ostrowska, Wiktoria Roszkowska, Julia Gorbacewicz, Aleksandra Kloskowska, Patrycja Połonowska
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- Wicemistrzostwo Polski ENERGA BASKET CUP
CHŁOPCY – n-l Andrzej Simielnikow
Paweł Buszko, Jakub Dubiec, Cezary Malicki, Daniel Rzepnicki, Mateusz Sołowiej, Grzegorz Świrydowicz, Dawid Węgrzynowski, Piotr Wójtowicz, Kamil Pankiewicz, Szymon Buczyński, Łukasz Gromotowicz, Patryk Zdanowicz
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- III miejsce w Mistrzostwach Polski ENERGA BASKET CUP
Rocznik 2001
Rok szkolny 2011 -20014
DZIEWCZĘTA – n-l Katarzyna Wensław
Natalia Godlewska, Magda Rapucha, Karolina Dulko, Natalia Ostaszewska, Julia Kotowska, Aleksandra Prokopiuk, Natalia Kudziela, Alicja Zimnoch, Angelika Charyton, Klaudia Bernacka, Karolina Maciorowska, Wiktoria Biryło, Romanowska Agnieszka, Korzeniewska Patrycja, Subieta Kamila, FalbaKlaudia
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- MISTRZOSTWO POLSKI ENERGA BASKET CUP
CHŁOPCY – n-l Mirosław Wierzbicki
Michał Ajdyna, Filip Bieliński, Przemysław Bielski, Dawid Chojnowski, Krystian Cierech, Patryk Dzienis, Adrian Iwaniuk, Marcin Laskowski, Jakub Nieściór, Mateusz Przytulski, Adam Wiśniowski Piotr Targoński,Kozioł Piotr,Wiszniewski Michał,
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- X miejsce w Mistrzostwach Polski ENERGA BASKET CUP
Rocznik 2002
Rok szkolny 2012 -20015
DZIEWCZĘTA – n-l Bożena Laskowska, Katarzyna Traskowska
Ula Aleksiun, Paulina Dojnieko, Gabriela Kazberuk, Amelia Kierwiak, Monika Kołacz, Urszula Konopko, Wiktoria Krajewska, Julia Lul, Ewelina Radzewicz, Julia Surowińska, Gabriela Traskowska, Klaudia Zubrycka
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- VI miejsce w Mistrzostwach Polski ENERGA BASKET CUP
CHŁOPCY – n-l Marcin Puciłowski
Mikołaj Andrzejuk, Bartłomiej Bielski, Jakub Biszczuk, Jakub Gisztarowicz, Patryk Iwaszczuk, Łukasz Kaszuba, Adam Łapiński, Rafał Radziszewski, Krystian Stelmach,
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- IX miejsce w Mistrzostwach Polski ENERGA BASKET CUP
Rocznik 2003
Rok szkolny 2013 -20016
DZIEWCZĘTA – n-l Małgorzata Rajchemba
Bujno Julia, Dudzińska Aleksandra, Gutowska Julia, Ksepko Katarzyna, Łukaszewicz Sandra, Maryszczuk Zuzanna, Mąka Julia , Nietupska Ewa, Milewska Wiktoria, Skowrońska Agnieszka, Urbaniak Aleksandra, Popławska Noemi, Zamojska Natalia, Sosińska Magdalena, Korżyńska Julia
- Vicemistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiego w Koszykówce
- V miejsce w Mistrzostwach Polski ENERGA BASKET CUP
CHŁOPCY – n-l Andrzej Sinielnikow
Bieliński Paweł, Juchnicki Patryk, Karecki Cyprian, Pajdowski Kacper, Płoszczyca Kacper, SołoeiejPawł Zdanowicz Antoni, Zawadzki Gabriel, Zarzycki Oliwier, Choroszewicz Adrian, Giegiel Bartosz, Korzewski Daniel, Sebunia Adrian.
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. VI
- VicemistrzostwoWojewództwa Podlaskiego w Koszykówce
Rocznik 2004
Rok szkolny 2014 -20019
DZIEWCZĘTA – n-l Bożena Laskowska 2014 -2017
Adamczuk Justyna, Baran Oliwia, Cholewska Oliwia, Dermiaha Oliwia, Kisiel Patrycja, Molska Amelia, Nieściór Weronika, Olszewska Oliwia, Poetek Kamila, Stocka Aleksandra, Stremkowska Karolina, Zdanowicz Mari
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Dzieci w Koszykówce kl. VI
- VicemistrzostwoWojewództwa Podlaskiegow Igrzyskach Dzieci w Koszykówce
DZIEWCZĘTA – n-l Katarzyna Wensław 2017 – 2019
Adamczuk Justyna, Zdanowicz Maria, Baran Oliwia, Olszewska Oliwia, Kisiel Patrycja, Dermiacha Oliwia, Cholewskka Oliwia, Szewiel Anastazja, Molska Amelia, Stremkowska Karolina
- IV miejsce w Igrzyskach MłodzieżyMiasta Białegostoku w Koszykówce
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce kl. VII
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
- MistrzostwoWojewództwa Podlaskiegow Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
- XIV miejsce w Mistrzostwach Polskiw Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
CHŁOPCY – n-l Marcin Puciłowski
Chrzanowski Szymon, Łobodziński Jakub, Czerpak Bartosz, Jasiński Szymon, Mitkiewicz Hubert, Sarosiek Dawid, Rzepnicki Marcin, Baranowski Tomasz, Zubrycki Ambroży, Cimochowski Jakub, Zalewski Gracjan.
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Dzieci w Koszykówce kl. VI
- VicemistrzostwoWojewództwa Podlaskiegow Igrzyskach Dzieci w Koszykówce
CHŁOPCY – n-l Andrzej Sinielnikow
Chrzanowski Szymon, Jasiński Szymon, Mitkiewicz Hubert, Sarosiek Dawid, Rzepnicki Marcin, Baranowski Tomasz, Zubrycki Ambroży, Zalewski Gracjan.
- I miejsce w Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce kl. VII
- V Mistrzostwach Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
Rocznik 2005
Rok szkolny 2015 -20020
DZIEWCZĘTA – n-l Katarzyna Wensław
Wińska Nikola, Kondraciuk Aleksandra, Popławska Barbara, Grabowiecka Kinga, Ostaszewska Julia, Jacewicz Julia, Pasiuk Magdalena, Gutowska Zofia, Maryszczuk Julia, Lewończuk Izabela, Porzezińska Julia
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Dzieci w Koszykówce kl. VI
- MistrzostwoWojewództwa Podlaskiegow Igrzyskach Dzieci w Koszykówce
- X miejsce w Mistrzostwach Polskiw Igrzyskach Dzieciw Koszykówce
- Vicemistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce kl. VII
- XIV miejsce w Mistrzostwach Polskiw Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
- FinalistkiWojewództwa Podlaskiegow Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
CHŁOPCY – n-l Mirosław Wierzbicki 2015-2018
Kamiński Karol, Bajraszewski Jakub, Korolczuk Piotr, Samojło Mateusz, Prawdzik Alan, Bućko Patryk, Płoszczyca Jakub, Głowacki Mateusz, Polubicki Kamil, Gierałtowski Paweł,Kacper
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Dzieciw Koszykówce kl. V
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w wIgrzyskach DzieciKoszykówce kl. VI
- Mistrzostwo Województwa Podlaskiegow Igrzyskach Dzieciw Koszykówce
- XIV miejsce w Mistrzostwach Polskiw Igrzyskach Dzieciw Koszykówce
CHŁOPCY – n-l Andrzej Sinielnikow 2018-2020
Kamiński Karol, Bajraszewski Jakub, Korolczuk Piotr, Samojło Mateusz, Prawdzik Alan, Bućko Patryk, Płoszczyca Jakub, Głowacki Mateusz, Polubicki Kamil, Gierałtowski Paweł,Kacper
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce kl. VII
- Mistrzostwo Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce
- FinaliściWojewództwa Podlaskiegow Igrzyskach Młodzieżyw Koszykówce