Young Clothes Designers

Nadeszła pora na podsumowanie konkursu z j. angielskiego z elementami j. rosyjskiego „Young clothes designers”. Uczniowie klas 2 zmierzyli się z kreatywnym zadaniem zaprojektowania ubrań z kartonu i przyozdobienia ich skrawkami materiałów. Na zajęciach z j. angielskiego dzieci opisywały ubrania używając zwrotów She is wearing/ He is wearing oraz śpiewały piosenki z wykorzystaniem swoich prac „Put on your shoes” oraz „What are you wearing today? . Designerskie prace posłużyły również do zabawy pt. „Do the washing”. Gratuluję wszystkim moim podopiecznym niebanalnych pomysłów, wyobraźni i zachęcam do współpracy. Przedsięwzięcie zakończyło się wystawą prac i przyznaniem czołowych miejsc w konkursie z nagrodami:

I miejsce – Adam Chmielewski z klasy 2b

II miejsce – Mikołaj Wiosna z klasy 2a

III miejsce – Aleksandra Cierech z klasy 2d

Pozdrawiamy małych , zdolnych artystów!!!

Pani Iza Skup i Katarzyna Duchnowska