Akcja Samorządu na Walentynki

W imieniu samorządu uczniowskiego zapraszamy wszystkich uczniów do zamieszczania walentynkowych życzeń na wirtualnej tablicy – padlet.

Oczywiście mile widziane są też wpisy nauczycieli.

Przekażcie wszystkim, że od 11 do 14 lutego można napisać kilka ciepłych słów z okazji Walentynek.

Zasady akcji:

1.Klikamy w link
i wpisujemy hasło walentynkisp47

2.Aby dodać wpis należy kliknąć na kółeczko z krzyżykiem w prawym dolnym rogu tablicy.

3.Można dodać tekst i obrazki (rozmiar do 100KB)

4.Życzenia można przesyłać do indywidualnego lub grupowego odbiorcy (np. klasy)

5.Prosimy, aby uczniowie nie zamieszczali nazwisk adresatów, czy autorów (mogą wpisać imię, pierwszą literę nazwiska lub klasę) Wszystkie wpisy będą moderowane przez opiekuna samorządu.

6. Za udział w akcji samorządu uczniowie otrzymują 5 punktów z zachowania (P15 wykazanie inicjatywy i pomysłowości). Prosimy, aby wychowawcy wstawili punkty swoim uczniom, gdy dziecko zgłosi swój udział w akcji.

Opiekunki SU

K. Kruglicz, J. Rutkowska, I. Skup