Sukces uczniów kl. 2a

Bieżący rok szkolny jest dla uczniów i nauczycieli dużym wyzwaniem. Jednak, w tym trudnym czasie znajdujemy powody do radości.

Tuż przed ogłoszeniem informacji o nauce zdalnej, wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jesienią malowane” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Białymstoku. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na walory przyrodnicze oraz bogactwo barw jakie niesie ze sobą jesień, uwrażliwienie na piękno krajobrazu jesiennego, pobudzenie wyobraźni oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych.

Mam wielką przyjemność poinformować, że dwoje uczniów klasy II a Antonina Haplicznik oraz Maciej Zalesko zajęli trzecie, zaszczytne miejsce w tym konkursie.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękuję za udział a laureatom gratuluję uzyskanych wyników!

Urszula Jurczykowska