Bezpłatne półkolonie zimowe

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku. informuje, że w Centrum Aktywności Wielopokoleniowej przy naszej szkole podczas ferii zimowych zostaną zorganizowane bezpłatne półkolonie w dwóch terminach dla dzieci klas 1 – 4.

1. w dniach 4,5,7,8 stycznia 2021 r.
  2. w dniach od 11 do 15.01.2021 r.

Zajęcia odbywać się w CAW-ie w godzinach 8:00-13:00

Obowiązuje własny prowiant, napoje i produkty spożywcze do wykonania zdrowego lunchu.

Grupy uczestników będą liczyły do 12 dzieci.

Pierwszeństwo w przyjęciu na półkolonie mają dzieci rodziców pracujących w służbie zdrowia, policji, wojsku, straży pożarnej oraz straży miejskiej.

W półkoloniach uczestniczyć mogą tylko zdrowe dzieci. Dzieci obowiązywać będą maseczki.

Wnioski i deklaracje znajdować się będą na stronie szkoły w zakładce „Dokumenty szkolne -> Do pobrania dla rodziców”.

Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres email szkoły: sp47bial@interia.pl lub wrzucić do skrzynki korespondencyjnej w wejściu szkoły w terminie do 15 grudnia 2020r.

O zakwalifikowaniu dzieci na półkolonie rodzice zostaną poinformowani telefonicznie.

Halina Hapunik