Świetny występ na Ogólnopolskim Finale Szkolnej Ligi Rugby

3 grudnia na warszawskim Torwarze rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Rugby Tag.

Nasza szkoła miała zaszczyt po raz trzeci reprezentować województwo , a tym samym rywalizować z najlepszymi w kraju. Pierwszy raz w historii rozgrywek Szkolnej Ligi Rugby Tag na Podlasiu jedna szkoła uzyskała awans we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zawodnicy zakończyli mistrzostwa na bardzo wysokich lokatach:

IV klasa- 4 miejsce

V klasa- 9 miejsce

Vi klasa-6 miejsce

W zawodach wzięli udział: Aleksandra Stefanowska, Aleksandra Spychała, Natalia Misiuk, Aleksander Rudziński, Bartosz Malicki, Gabriel Juchniewicz, Adam Popławski, Iznaur Tepsaev, Iwo Waszkuć, Selima Edaeva, Patryk Halicki, Wojciech Wyszyński, Dawid Masłowski, Damian Sarosiek, Mikołaj Maciorowski, Jędrzej Horodeński, Aleksandra Bartoszuk, Aleksandra Mackiewicz, Emilia Wielogórska, Amelia Skórak, Bianka Skórak, Aleksander Puchacz, Sebastian Szylak, Michał Korolewski, Ewa Lebiedzińska.

Trener: Piotr Podleśny