Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Informuję, że od dnia 9.11.2020 do 29.11.2020r. zostały zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-VIII. Wszyscy uczniowie będą objęci nauką zdalną.

• Uczniowie klas 4- 8 będą się uczyli wg. dotychczas obowiązujących procedur.
  • Uczniowie klas 1-3 będą się uczyli  w trybie on-line poprzez komunikator Teams zgodnie z obowiązującym planem lekcji- loginy i hasła zostały przekazane  na początku roku szkolnego.
  • Lekcje religii, wych. fiz. i zajęcia dodatkowe będą realizowane poprzez  przekazywanie informacji w e-dzienniku (w zakładce „Zadania domowe”) oraz pocztę Outlook.
  • Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów posiadających orzeczenia lub opinie będą prowadzone on-line zgodnie z dotychczasowym planem.
  • Nauczanie indywidualne będzie realizowane w formie on-line, zgodnie z planem, z wyznaczonym nauczycielem.
  • Pedagog i psycholog  pracują stacjonarnie w szkole wg planu umieszczonego na stronie szkoły (w zakładce Terapeuci radzą).
  • Biblioteka pracuje w godzinach 8 00-16 00. Uczniowie mogą wypożyczać lektury szkolne po uzgodnieniu z wychowawcą klasy.