Szkolny Konkurs fotograficzny „SKARBY JESIENI” dla uczniów klas 4-7

Jesień to przepiękna i kolorowa pora roku bogata w skarby pochodzące z sadu, ogrodu, lasu czy parku.

Różnorodnymi barwami zachwycają liście i owoce drzew, a ogrody zachwycają jesiennymi kwiatami.

Aby uchwycić piękno jesieni wokół nas zachęcam was do udziału w konkursie fotograficznym.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4 – 7 SP 47

2. Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia, na którym uchwycicie piękno jesiennego krajobrazu za oknem, darów  jesieni lub stworzycie własny bukiet lub stroik z darów jesieni.

3.  Zdjęcia powinny być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu, wyraźne, o wymiarach minimum ok.15×21 cm. Może być to zdjęcie lub wydrukowana komputerowo fotografia.

4. Jedna osoba może zgłosić na konkurs 2 zdjęcia.

5. Prace należy  podpisać  na oddzielnej małej karteczce: Imię i nazwisko, klasa.

Następnie przypinamy spinaczem  informacją ze swoimi danymi.

6. Fotografie należy przynieść w terminie od 19 października do 13 listopada 2020r.

do pani Edyty Wróbel (s. 104)

7. Prace dostarczone na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają punkty dodatnie z zachowania.

Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w listopadzie.

Organizator Edyta  Wróbel

skarby jesieni