8e
|
Poniedziałek
|
8:50
|
9:35
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Leonowicz Ewa
|
206
|
7bs
|
Poniedziałek
|
8:50
|
9:35
|
Zajęcia dodatkowe – matematyka
|
Sokół Marlena
|
204
|
3c
|
Poniedziałek
|
11:35
|
12:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe
|
Jurgielewicz Joanna
|
hol3
|
1a
|
Poniedziałek
|
11:35
|
12:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – artystyczne
|
Popławska-Włodkowska Magdalena
|
5
|
7ai
|
Poniedziałek
|
15:10
|
15:55
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
|
Mnich Justyna
|
214
|
7bs
|
Poniedziałek
|
15:10
|
15:55
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
|
Sierkowska Urszula
|
204
|
2c
|
Poniedziałek
|
15:10
|
15:55
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe
|
Kardel Krzysztof
|
sg1
|
7e
|
Poniedziałek
|
16:00
|
16:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
|
Sierkowska Urszula
|
108
|
6ai
|
Poniedziałek
|
16:00
|
16:45
|
Zajęcia dodatkowe – matematyka
|
Karwowska Renata
|
114
|
8d
|
Wtorek
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
|
Kozłowski Andrzej
|
208
|
7e
|
Wtorek
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia dodatkowe – matematyka
|
Karwowska Renata
|
108
|
1c
|
Wtorek
|
11:35
|
12:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – artystyczne
|
Popławska-Włodkowska Magdalena
|
4
|
7fi
|
Środa
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
|
Sak Ewa
|
205
|
8c
|
Środa
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
|
Kołodziej Waldemar
|
211
|
5ai
|
Środa
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka
|
Pawłowska Marta
|
203
|
8ai
|
Środa
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Sawicka Katarzyna
|
210a
|
1b
|
Środa
|
10:35
|
11:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka
|
Pawłowska Marta
|
203
|
2d
|
Środa
|
11:35
|
12:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe
|
Kardel Krzysztof
|
hol3
|
7d
|
Środa
|
13:30
|
14:15
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
|
Mnich Justyna
|
107
|
8e
|
Środa
|
13:30
|
14:15
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
|
Szutkiewicz Ewa
|
206
|
5c
|
Środa
|
13:30
|
14:15
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka
|
Pawłowska Marta
|
203
|
8bs
|
Środa
|
15:10
|
15:55
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Rutkowska Joanna
|
207
|
3b
|
Czwartek
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe
|
Jurgielewicz Joanna
|
sg1
|
7c
|
Czwartek
|
9:40
|
10:25
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne
|
Sierkowska Urszula
|
106
|
8ai
|
Czwartek
|
10:35
|
11:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
|
Kozłowski Andrzej
|
210a
|
3b
|
Czwartek
|
10:35
|
11:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Skup Izabela
|
11
|
2ai
|
Czwartek
|
11:35
|
12:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – artystyczne
|
Jurczykowska Urszula
|
5
|
3ai
|
Czwartek
|
12:35
|
13:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe
|
Rajchemba Małgorzata
|
sg1
|
6bs
|
Czwartek
|
14:20
|
15:05
|
Zajęcia dodatkowe – matematyka
|
Droździewicz Lidia
|
109
|
7ai
|
Czwartek
|
15:10
|
15:55
|
Zajęcia dodatkowe – matematyka
|
Karwowska Renata
|
214
|
8d
|
Czwartek
|
16:00
|
16:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Rutkowska Joanna
|
208
|
3ai
|
Piątek
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Oszmiańska Ewa
|
1
|
8bs
|
Piątek
|
8:00
|
8:45
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne
|
Szutkiewicz Ewa
|
207
|
2b
|
Piątek
|
10:35
|
11:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – techniczne
|
Demianiuk Konrad
|
8
|
3c
|
Piątek
|
12:35
|
13:20
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Leonowicz Ewa
|
5
|
8c
|
Piątek
|
14:20
|
15:05
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski
|
Rutkowska Joanna
|
211
|
5bs
|
Piątek
|
15:10
|
15:55
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka
|
Pawłowska Marta
|
203
|