2011/2012
Igrzyska Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – II miejsce dziewcząt
- Unihokej – II miejsce dziewcząt
Igrzyska Miasta Białegostoku
- Indywidualne biegi przełajowe – I miejsce dziewcząt
- Unihokej – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt
- Piłka ręczna – I miejsce dziewcząt; III miejsce chłopców
- Koszykówka kl. V – I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Piłka ręczna kl. V – I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Igrzyska LA – II miejsce dziewcząt ; III miejsce chłopców
- Sztafetowe biegi przełajowe – II miejsce dziewcząt
2012/2013
Mistrzostwa Polski
II-miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców
Magda Kruk, Karolina Roszkowska, Angelika Tołczyżewska, Anna Chałustowska, Weronika Słyszewska, Marta Śliwka, Klaudia Guziejko, Karolina Ostrowska, Wiktoria Roszkowska, Julia Gorbacewicz, Aleksandra Kloskowska, Patrycja Pogonowska n-ciel Bożena Laskowska
Paweł Buszko, Jakub Dubiec, Cezary Malicki, Daniel Rzepnicki, Mateusz Sołowiej, Grzegorz Świrydowicz, Dawid Węgrzynowski, Piotr Wójtowicz, Kamil Pankiewicz, Szymon Buczyński, Łukasz Gromotowicz, Patryk Zdanowicz
n-ciel Andrzej Sinielnikow
Igrzyska Województwa Podlaskiego
- Sztafety szwedzkie – I miejsce dziewcząt ( 400m,300m, 200m, 100m)
- Sztafetowe biegi przełajowe– I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Czwórbój LA – I miejsce dziewcząt
- Igrzyska w lekkiej atletyce – I miejsce dziewcząt
- Unihokej – III miejsce dziewcząt
- Piłka ręczna – III miejsce dziewcząt
Igrzyska Miasta Białegostoku
- Sztafetowe biegi przełajowe – I miejsce dziewcząt
- Indywidualne biegi przełajowe – I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców
- Piłka nożna – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka kl, VI – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Koszykówka kl, V – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Piłka ręczna – I miejsce dziewcząt
- Czwórbój LA – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Igrzyska w LA – I miejsce dziewcząt w klasyfikacji zespołowej
- Unihokej – II miejsce dziewcząt i chłopców
2013/2014
Mistrzostwa Polski
I miejsce dziewcząt i X miejsce chłopców
Natalia Godlewska, Magda Rapucha, Karolina Dulko, Natalia Ostaszewska, Julia Kotowska, Aleksandra Prokopiuk, Natalia Kudziela, Alicja Zimnoch, Angelika Charyton, Klaudia Bernacka, Karolina Maciorowska, Wiktoria Biryło, n-ciel Katarzyna Wensław
Michał Ajdyna, Filip Bieliński, Przemysław Bielski, Dawid Chojnowski, Krystian Cierech, Patryk Dzienis, Adrian Iwaniuk, Marcin Laskowski, Jakub Nieściór, Mateusz Przytulski, Adam Wiśniowski Piotr Targoński, n-ciel Mirosław Wierzbicki
Igrzyska Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Piłka ręczna – II miejsce chłopców
Igrzyska Miasta Białegostoku
- Indywidualne biegi przełajowe – III miejsce dziewcząt
- Koszykówkakl VI – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Koszykówka kl V – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Piłka ręczna – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Czwórbój LA– III miejsce dziewcząt i chłopców
- Igrzyska w LA – I miejsce dziewcząt i chłopców
- Unihokej – I miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt
2014 / 2015
Mistrzostwa Polski
VI-miejsce
Ula Aleksiun, Paulina Dojnieko, Gabriela Kazberuk, Amelia Kierwiak, Monika Kołacz, Urszula Konopko, Wiktoria Krajewska, Julia Lul, Ewelina Radzewicz, Julia Surowińska, Gabriela Traskowska, Klaudia Zubrycka
nauczyciel Bożena Laskowska
IX-miejsce
Mikołaj Andrzejuk, Paweł Bieliński, Bartłomiej Bielski, Jakub Biszczuk, Jakub Gisztarowicz, Patryk Iwaszczuk, Cyprian Karecki, Łukasz Kaszuba, Adam Łapiński, Rafał Radziszewski, Krystian Stelmach, Paweł Sołowiej nauczyciel Marcin Puciłowski
Igrzyska Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt
Igrzyska Miasta Białegostoku
- Sztafetowe biegi przełajowe – II miejsce dziewcząt
- Unihokej – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców
- Piłka ręczna – I miejsce dziewcząt;
- Koszykówka kl. V – II miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Piłka ręczna kl. V – III miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Czwórbój LA – III miejsce dziewcząt ;
2015/2016
Mistrzostwa Polski
V-miejsce
Bujno Julia, Dudzińska Aleksandra, Gutowska Julia, Ksepko Katarzyna, Łukaszewicz Sandra, Maryszczuk Zuzanna, Nieściór Weronika , Nietupska Ewa, Olszewska Oliwia, Skowrońska Agnieszka, Urbaniak Aleksandra, Popławska Noemi
nauczyciel: Małgorzata Rajchemba
Igrzyska Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców
Igrzyska Miasta Białegostoku
- Koszykówka kl. VI – I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Koszykówka kl. V – I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Igrzyska LA – I miejsce dziewcząt
- Indywidualne biegi przełajowe – III miejsce dziewcząt
- Sztafetowe biegi przełajowe – II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców
- Piłka ręczna – III miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Piłka ręczna kl. V – III miejsce dziewcząt;
- Czwórbój LA – III miejsce dziewcząt
2016/2017
Igrzyska Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – II miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Unihokej – VII miejsce dziewcząt Lekkoatletyka – VII miejsce dziewcząt
Igrzyska Miasta Białegostoku
- Drużynowe biegi przełajowe – IV miejsce dziewcząt ;XII miejsce chłopców
- Czwórbój Lekkoatletyczny – II miejsce dziewcząt; III miejsce chłopców
- Unihokej –I miejsce dziewcząt ;IX miejsce chłopców
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Koszykówka kl. V- I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Siatkówka – IX miejsce dziewcząt; VII miejsce chłopców
- Siatkówka kl. V – VII miejsce dziewcząt; VII miejsce chłopców
- Lekkoatletyka – II miejsce dziewcząt; XVI miejsce chłopców
- Piłka nożna – VII miejsce dziewcząt; XXIV miejsce chłopców
- Piłka ręczna – I miejsce dziewcząt; III miejsce chłopców
- Piłka ręczna kl. V – II miejsce dziewcząt; III miejsce chłopców
- Sztafetowe biegi przełajowe – IV miejsce dziewcząt; x miejsce chłopców
- Olimpijka – V miejsce
2017/2018
Mistrzostwa Polski
X miejsce w Ogólnopolski Finale Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt
Adamczuk Justyna, Zdanowicz Maria, Baran Oliwia, Wińska Nikola, Kondraciuk Aleksandra, Popławska Barbara, Grabowiecka Kinga, Ostaszewska Julia, Jacewicz Julia, Pasiuk Magdalena, Gutowska Zofia, Maryszczuk Julia, Lewończuk Izabela, Porzezińska Julia nauczyciel: Katarzyna Wensław
XIV miejsce w Ogólnopolski Finale Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców
Kamiński Karol, Winnicki Ernest, Bajraszewski Jakub, Korolczuk Piotr, Ruszkiewicz Jan, Kisiel Kamil, Samojło Mateusz, Prawdzik Alan, Bućko Patryk, Płoszczyca Jakub, Głowacki Mateusz, Walczak Sebastian, Polubicki Kamil.
Nauczycie: Mirosław Wierzbicki
Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce chłopców :
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku
- Drużynowe biegi przełajowe – XI miejsce dziewcząt ;VII miejsce chłopców
- Czwórbój Lekkoatletyczny – VII miejsce dziewcząt; XI miejsce chłopców
- Unihokej –V miejsce dziewcząt ;VII miejsce chłopców
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Koszykówka kl. V- I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Lekkoatletyka – XI miejsce dziewcząt; XIII miejsce chłopców
- Piłka nożna – III miejsce dziewcząt; V miejsce chłopców
- Piłka ręczna – V miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Piłka ręczna kl. V – IV miejsce dziewcząt; Vmiejsce chłopców
- Sztafetowe biegi przełajowe – II miejsce dziewcząt; IV miejsce chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku
- Koszykówka – IV miejsce dziewcząt; V miejsce chłopców
- Koszykówka kl. VII – I miejsce chłopców; II miejsce dziewcząt
- Piłka ręczna – V miejsce dziewcząt; VII miejsce chłopców
2018/2019
Mistrzostwa Polski
I miejsce w Ogólnopolski Finale Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców
Andraka Krzysztof, Bolatov Yusup, Busłowski Szymon, Iwaniuk Krystian,Kisiel Kamil, Marcinkiewicz Michał,Olszewski Paweł, Roszkowski Jakub, Ruszkiewicz Jan, Sawicki Mateusz, Szuszkiewicz Kacper, Walczak Sebastian, Winnicki Ernest, Porycki Rafał
Nauczyciel: Andrzej Simielnikow.
VII miejsce w Ogólnopolski Finale Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt
Buraczuk Katarzyna, Dudzińska Klaudia, Grądzka Aleksandra, Jacewicz Julia, Jaworowicz Ula, Lebiedzińska Hanna, Łotysz Natalia, Pasiuk Magdalena, Piećko Ada, Porzezińska Julia, Roszkowska Gabriela, Sienkiewicz Julia, Winska Nikola.
Nauczyciel: Rajchemba Małgorzata
XIV miejsce w Ogólnopolski Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt
Adamczuk Justyna, Zdanowicz Maria, Baran Oliwia, Olszewska Oliwia, Kisiel Patrycja, Dermiacha Oliwia, Cholewskka Oliwia, Szewiel Anastazja, Kondraciuk Aleksandra, Popławska Barbara, Grabowiecka Kinga, Ostaszewska Julia, Gutowska Zofia, Maryszczuk Julia, Lewończuk Izabela, nauczyciel: Katarzyna Wensław
VII miejsce w Ogólnopolskim Finale Szkolnej Ligi Rugby Tag
Selima Edaeva, Karina Kowalczuk, Weronika Olszewska, Łukasz Bielski, Tomasz Bzymek, Patryk Czerepieńko, Michał Sawicki, Hubert Podskrobko.
Nauczyciel : Piotr Podleśny
Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce chłopców
- I miejsce w Wojewódzkim Finale Szkolnej Ligi Rugby Tag
- VIII miejsce w Igrzyskach Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku
- Drużynowe biegi przełajowe – III miejsce dziewcząt ;VII miejsce chłopców
- Trójbój Lekkoatletyczny – I miejsce dziewcząt; V miejsce chłopców
- Czwórbój Lekkoatletyczny – X miejsce dziewcząt
- Unihokej –IV miejsce dziewcząt ;IX miejsce chłopców
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt; I miejsce chłopców
- Koszykówka kl. V- I miejsce dziewcząt; III miejsce chłopców
- Lekkoatletyka – II miejsce dziewcząt; X miejsce chłopców
- Piłka nożna – III miejsce dziewcząt; VII miejsce chłopców
- Piłka ręczna – III miejsce dziewcząt; VII miejsce chłopców
- Sztafetowe biegi przełajowe – VII miejsce dziewcząt; VIII miejsce chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt : Justyna Adamczuk, Oliwia Baran , Oliwia Dermiaha, Kinga Grabowiecka, Zofia Gutowska, Patrycja Kisiel, Aleksandra Kondraciuk, Izabela Lewończuk, Julia Maryszczuk, Oliwia Olszewska, Julia Ostaszewska, Barbara Popławska, Anastasiya Shevel, Maria Zdanowicz
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku
- Drużynowe biegi przełajowe – II miejsce dziewcząt ;XXIII miejsce chłopców
- Unihokej –XII miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt; V miejsce chłopców
- Koszykówka kl. VII – I miejsce chłopców; II miejsce dziewcząt
- Piłka ręczna – V miejsce dziewcząt
- Sztafetowe biegi przełajowe – V miejsce dziewcząt; XVII miejsce chłopców
- Lekkoatletyka – XIII miejsce chłopców; XVII miejsce dziewcząt
2019/2020
Mistrzostwa Polski
IX Miejsce w Ogólnopolskim Finale Szkolnej Ligi Rugby Tag
Selima Edaeva, Gabriela Filipiak, Jędrzej Horodeński, Damian Sarosiek, Patryk Halicki, Mikołaj Maciorowski, Dawid Masłowski, Wojciech Wyszyński.
Nauczyciel; Piotr Podleśny
Igrzyska Dzieci Województwa Podlaskiego
- Koszykówka 3×3 – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – II miejsce chłopców
Igrzyska Dzieci Miasta Białegostoku
- Drużynowe biegi przełajowe – III miejsce dziewcząt ;X miejsce chłopców
- Unihokej –IV miejsce chłopców ;I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Piłka ręczna – I– IV miejsce dziewcząt; IX miejsce chłopców
- Sztafetowe biegi przełajowe – IV miejsce dziewcząt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego
- Koszykówka 3×3 – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka 3×3 – I miejsce chłopców
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – II miejsce chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku
- Drużynowe biegi przełajowe – III miejsce dziewcząt ;X miejsce chłopców
- Unihokej –IV miejsce chłopców ;I miejsce dziewcząt
- Koszykówka – I miejsce dziewcząt; II miejsce chłopców
- Piłka ręczna – I– IV miejsce dziewcząt; IX miejsce chłopców
- Sztafetowe biegi przełajowe – IV miejsce dziewcząt