Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Demianiuk Konrad | Długołęcka-Drabik Magdalena | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Grabowska Marta | Hapunik Halina | Jurczykowska Urszula | Jurgielewicz Joanna | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Lach Katarzyna | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Majewska Anna | Manaches Monika | Michniewicz Karolina | Mioduszewska-Samojlik Ewa | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Niewiarowska Nela | Nikonowicz-Łubko Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Panasko Barbara | Papież Justyna | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rogowski Wojciech | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szewko Dorota | Szutkiewicz Ewa | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Trzonkowska Paulina | Vacat etyka | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Winsko Marzenna | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta | Zientara Wiesława |
Powrót na górę
Plan Adamska-Królik Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
5. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
|||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
7. | Wychowanie fizyczne 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
Wychowanie fizyczne 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata podwn1 I sem. Basen 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata basen1 II sem. |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
8. | Informatyka 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
9. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
10. |
Plan Bach Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
||||
2. | Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
||||
3. | Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Geografia 5ai Wasilewska Monika / Bach Anna 01 |
||
4. | Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
||
5. | Informatyka 5ai 1 Duda Anita / Bach Anna 201 |
Język angielski 5ai an Oszmiańska Ewa / Bach Anna 01 |
Biologia 5ai Wróbel Edyta / Bach Anna 01 |
Historia 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język angielski 5ai an Oszmiańska Ewa / Bach Anna 01 |
6. | Historia 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
||
7. | Technika 5ai Szymoniak Wojciech / Bach Anna 01 |
Język angielski 5ai an Oszmiańska Ewa / Bach Anna 01 |
|||
8. | Plastyka 5ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Bach Anna 01 |
||||
9. | Muzyka 5ai Drużyńska Jolanta / Bach Anna 01 |
||||
10. |
Plan Biryło Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
2. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
|
3. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
4. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
5. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Bogusz Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
|||
3. | Geografia 6fi Wasilewska Monika / Bogusz Anna 111 |
Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
|||
4. | Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
|||
5. | Technika 6fi Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 111 |
Informatyka 6fi 1 Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 203 |
Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
Język angielski 6fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 109z |
|
6. | Plastyka 6fi Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 111 |
Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
Język angielski 6fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 210 |
Historia 6fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 109 |
|
7. | Język angielski 6fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 202 |
Biologia 6fi Wróbel Edyta / Bogusz Anna 111 |
Zajęcia z wychowawcą 6fi 111 |
||
8. | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
||||
9. | Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 114 |
Historia 6fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 111 |
|||
10. | Muzyka 6fi Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 111 |
Plan Brzyska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Religia 6c kat 110 |
Religia 7bs kat 204 |
Religia 6ai kat 114 |
||
2. | Religia 6bs kat 109 |
Religia 3c kat 5 |
Religia 7ai kat 214 |
||
3. | Religia 7bs kat 204 |
Religia 3c kat 5 |
|||
4. | Religia 6bs kat 109 |
Religia 3b kat 11 |
Religia 6c kat 114 |
||
5. | Religia 2ai kat 11 |
Religia 1c kat 4 |
Religia 3b kat 11 |
Religia 1a kat 5 |
|
6. | Religia 1a kat 5 |
Religia 1c kat 4 |
|||
7. | Religia 7ai kat 214 |
||||
8. | Religia 6ai kat 114 |
||||
9. | Religia 2ai kat 11 |
||||
10. |
Plan Bujnowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
||||
2. | Historia 4ei Dzieszko Anna / Bujnowska Agnieszka 105 |
Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
||
3. | Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
Przyroda 4ei Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka 105 |
Język rosyjski 4ei Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka 104 |
Zajęcia z wychowawcą 4ei 105 |
|
4. | Plastyka 4ei Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka 105 |
Informatyka 4ei 1 Pawłowska Marta / Bujnowska Agnieszka 201 |
Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
||
5. | Przyroda 4ei Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka 105 |
Technika 4ei Demianiuk Konrad / Bujnowska Agnieszka 105 |
|||
6. | Język angielski 4ei an Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka 210a |
Język angielski 4ei an Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka 207 |
Język angielski 4ei an Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka 203 |
||
7. | Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
||||
8. | Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
|||
9. | Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
||||
10. | Muzyka 4ei Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka 105 |
Plan Demianiuk Konrad
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, ch2,ch2, sg2 |
||||
2. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, sg2 |
Technika 4bs 104 |
|||
3. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, podwórko1 |
||||
4. | Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, ch2,ch2, CAW |
Technika 4ai Demianiuk Konrad / Słoma Marta 101 |
Technika 4d 101 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – techniczne 2b 8 |
|
5. | Technika 4ei Demianiuk Konrad / Bujnowska Agnieszka 105 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, ch2,ch2, sg3 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, ch2,ch2, podwórko2 |
||
6. | Technika 4c 105 |
Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, ch2,ch2, sg2 |
|||
7. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, ch2,ch2, CAW |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, ch2,ch2, CAW |
|||
8. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, CAW |
|||
9. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, ch2,ch2, sg1 |
||||
10. |
Plan Długołęcka-Drabik Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi 07a |
Chemia 8c Waszkiewicz Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
|||
2. | Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 6ai 07a |
Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 8ai dom014a |
|||
3. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7fi 07a |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
|||
4. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne NI dom11a |
Matematyka 8c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
|||
5. | Biologia 8c Wróbel Edyta / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi CAW2 |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
||
6. | Matematyka 8c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Chemia 8c Waszkiewicz Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
||
7. | Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi CAW2 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai CAW1 |
||
8. | Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7fi CAW1 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai CAW1 |
||
9. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8c 07a |
||||
10. | Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 7bs 07a |
Plan Droździewicz Lidia
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Matematyka 6d 110 |
Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
|||
2. | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
||
3. | Matematyka 6d 110 |
Matematyka 6bs 109 |
Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
||
4. | Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
Matematyka 5ai Droździewicz Lidia / Bach Anna 01 |
Matematyka NI dom211z |
Matematyka 6bs 109 |
5. | Matematyka 6bs 109 |
Matematyka 6d 110 |
|||
6. | Matematyka NI dom211z |
Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
||
7. | Matematyka 6bs 109 |
Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
|||
8. | Matematyka 4ei Droździewicz Lidia / Bujnowska Agnieszka 105 |
Zajęcia dodatkowe – matematyka 6bs 109 |
|||
9. | Matematyka 6d 110 |
||||
10. |
Plan Drużyńska Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Muzyka 6c 110 |
||||
4. | Muzyka 5bs 03 |
||||
5. | Muzyka 7ai 214 |
Muzyka 6e 111 |
|||
6. | Muzyka 6ai Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Muzyka 7c 106 |
Muzyka 7d 107 |
Muzyka 6d 110 |
|
7. | Muzyka 7e 108 |
Muzyka 5c 03 |
Muzyka 4d 101 |
||
8. | Muzyka 7fi 205 |
Muzyka 4bs 104 |
Muzyka 7bs 204 |
Muzyka 6bs 109 |
|
9. | Muzyka 4ai Drużyńska Jolanta / Słoma Marta 101 |
Muzyka 5ai Drużyńska Jolanta / Bach Anna 01 |
Muzyka 4c 105 |
||
10. | Muzyka 4ei Drużyńska Jolanta / Bujnowska Agnieszka 105 |
Muzyka 6fi Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 111 |
Plan Duchnowska Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język rosyjski NI dom1 |
Język rosyjski 6c 110 |
Język rosyjski 5ai ros 01 |
Język rosyjski 4d 101 |
|
3. | Język rosyjski 4bs 104 |
Język rosyjski 4ei Duchnowska Katarzyna / Bujnowska Agnieszka 104 |
|||
4. | Język rosyjski 6ai 114 |
Język rosyjski 5bs 03 |
Język rosyjski 6fi 109 |
Język rosyjski 5ai ros 01 |
|
5. | Język rosyjski 5bs 01 |
Język rosyjski 6ai 114 |
Język rosyjski 6d 110 |
||
6. | Język rosyjski 6fi 109 |
Język rosyjski 6d 109 |
|||
7. | Język rosyjski 6c 110 |
||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Duda Anita
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Informatyka 8c 1 201 |
||||
3. | Informatyka 4bs 1 201 |
Informatyka 7d 201 |
|||
4. | Informatyka 7bs 1 201 |
Informatyka 7ai 1 201 |
|||
5. | Informatyka 5ai 1 Duda Anita / Bach Anna 201 |
Informatyka 7c 1 201 |
Informatyka 6e 201 |
Informatyka 6ai 1 Duda Anita / Ławreszuk Elżbieta 201 |
|
6. | Informatyka 8bs 1 201 |
Informatyka 7e 201 |
Informatyka 6d 201 |
Informatyka 6bs 1 201 |
|
7. | Informatyka 8e 1 201 |
Informatyka 5bs 201 |
Informatyka 5c 201 |
||
8. | Informatyka 8ai 1 201 |
Informatyka 7fi 1 201 |
|||
9. | |||||
10. |
Plan Dzieszko Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Historia 6d 110 |
Historia 5bs 03 |
Historia 4ai Dzieszko Anna / Słoma Marta 101 |
||
2. | Historia 4ei Dzieszko Anna / Bujnowska Agnieszka 105 |
Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Historia 8d 208 |
||
3. | Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Historia 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Historia NI dom211z |
Zajęcia z wychowawcą 8ai 210a |
|
4. | Historia 4c 105 |
Historia 8d 208 |
Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
||
5. | Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Historia 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
||
6. | Historia 6ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Historia 6fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 109 |
|||
7. | Historia 6ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Historia 6d 111 |
|||
8. | Historia 5bs 03 |
||||
9. | Historia 6fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 111 |
||||
10. |
Plan Emiljańczyk Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Język angielski 6e 109 |
Język angielski 7fi aw 205 |
|||
4. | Język angielski 4c 105 |
Język angielski 5bs 03 |
|||
5. | Język angielski 4bs an 202 |
Język angielski 7fi aw 213 |
Język angielski 6e 111 |
||
6. | Język angielski 4c 105 |
Język angielski 4bs an 108 |
Język angielski 5bs 03 |
Język angielski NI dom11a |
|
7. | Język angielski 6e 109 |
Język angielski 5bs 03 |
Język angielski 8e an 207 |
||
8. | Język angielski 7fi aw 202 |
Język angielski 8e an 206 |
|||
9. | Język angielski 8e an 206 |
Język angielski 4c 105 |
Język angielski 4bs an 202 |
||
10. |
Plan Grabowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Grabowska Marta 210a |
|||
3. | Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Historia 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
|||
4. | Wiedza o społeczeństwie 8ai Leonowicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
Wiedza o społeczeństwie 8ai Leonowicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
||
5. | Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai Komosa Łukasz / Grabowska Marta 210a |
Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Język polski 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
Historia 8ai Dzieszko Anna / Grabowska Marta 210a |
|
6. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ei CAW2 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ai CAW2 |
|||
7. | Geografia 8ai Wasilewska Monika / Grabowska Marta 210a |
Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Grabowska Marta 210a |
|||
8. | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7fi 07a |
Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
||
9. | Biologia 8ai Wróbel Edyta / Grabowska Marta 210a |
||||
10. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8ai 210a |
Plan Hapunik Halina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
||||
3. | |||||
4. | |||||
5. | Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
||||
6. | Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
||||
7. | Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Jurczykowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Plastyka 7d 107 |
||||
2. | |||||
3. | Plastyka 7fi Jurczykowska Urszula / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Plastyka 7bs 204 |
|||
4. | Plastyka 7ai Jurczykowska Urszula / Papież Justyna 214 |
||||
5. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – artystyczne 2ai 5 |
||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | Plastyka 7e 108 |
||||
9. | Plastyka 7c 106 |
||||
10. |
Plan Jurgielewicz Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3b sg1 |
Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, orz,orz, CAW |
|||
2. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, sg3 |
||||
3. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, podwórko2 |
||||
4. | Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, orz,orz, sg2 |
Wychowanie fizyczne 6d CAW |
|||
5. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3c hol3 |
Wychowanie fizyczne 6d sg3 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, orz,orz, CAW |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, orz,orz, podwórko1 |
|
6. | Wychowanie fizyczne 6d sg1 |
Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, orz,orz, sg3 |
|||
7. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, orz,orz, podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, orz,orz, podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 6d podwórko2 |
||
8. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, podwórko1 |
|||
9. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, orz,orz, sg3 |
||||
10. |
Plan Kamińska Irena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Geografia 7bs 204 |
||||
2. | Geografia 7e 108 |
||||
3. | Geografia 7c 106 |
Geografia 6e 111 |
Geografia 7d 107 |
Geografia 7e 108 |
|
4. | Geografia 6c 110 |
Geografia 6d 110 |
Geografia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Geografia 7d 107 |
|
5. | Geografia 7c 106 |
Geografia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Geografia 7ai Kamińska Irena / Papież Justyna 214 |
Geografia 7bs 204 |
|
6. | Biologia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Biologia / Geografia NI dom11a |
Geografia 6bs 109 |
Biologia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|
7. | Geografia 7ai Kamińska Irena / Papież Justyna 214 |
Zajęcia z wychowawcą 7fi 205 |
|||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Kardel Krzysztof
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Wychowanie fizyczne 5ai CAW |
||||
4. | Wychowanie fizyczne 5c CAW |
Wychowanie fizyczne 5c sg3 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 4c sg3 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 2d hol3 |
Wychowanie fizyczne 4c sg1 |
||
6. | Wychowanie fizyczne 5ai sg3 |
Wychowanie fizyczne 5c CAW |
Wychowanie fizyczne 5ai podwórko1 |
||
7. | Wychowanie fizyczne 5c sg3 |
Wychowanie fizyczne 8d podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 5ai sg3 |
Wychowanie fizyczne 4c podwórko1 |
|
8. | Wychowanie fizyczne 8d sg3 |
Wychowanie fizyczne 8d sg3 |
Wychowanie fizyczne 8d podwórko1 |
||
9. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 2c sg1 |
Wychowanie fizyczne 4c podwórko1 |
|||
10. |
Plan Karwowska Renata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia dodatkowe – matematyka 7e 108 |
||||
2. | Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Matematyka 6c 110 |
||
3. | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
|
4. | Matematyka 7e 108 |
Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
|||
5. | Matematyka 5c 03 |
Matematyka 5c 03 |
Matematyka 6c 110 |
Matematyka 5c 03 |
Matematyka 7e 108 |
6. | Matematyka 6c 110 |
Matematyka 5c 03 |
|||
7. | Matematyka 7e 108 |
Matematyka 7e 108 |
|||
8. | Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
||||
9. | Matematyka 6c 110 |
Zajęcia dodatkowe – matematyka 7ai 214 |
|||
10. | Zajęcia dodatkowe – matematyka 6ai 114 |
Plan Khunkerova Bella
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
2. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Perkowska Joanna / Khunkerova Bella 313 |
3. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
4. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 313 |
5. | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Kikolska-Wróbel Eliza
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | |||||
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Kiryluk Jan
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra,pra,pra,pra,pra, 207 |
Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 109 |
|||
2. | Religia 5ai,5bs,5c, pra,pra,pra, 03 |
Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e,7fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 107 |
|||
3. | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e,7fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 108 |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra,pra,pra,pra,pra, 208 |
|||
4. | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 114 |
Religia 3ai,3b,3c, pra,pra,pra, 4 |
|||
5. | Religia 1b,1c,2ai,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 8 |
Religia 4ai,4bs,4c,4d,4ei, pra,pra,pra,pra,pra, 204 |
Religia 3ai,3b,3c, pra,pra,pra, 105 |
||
6. | Religia 1b,1c,2ai,2b,2c,2d, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 204 |
||||
7. | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4ei, pra,pra,pra,pra,pra, 105 |
||||
8. | Religia 5ai,5bs,5c, pra,pra,pra, 01 |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Kołodziej Waldemar
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8c 211 |
||||
2. | Matematyka 7c 106 |
Matematyka 6e 111 |
|||
3. | Matematyka 4c 104 |
Matematyka 4c 105 |
Matematyka 7c 106 |
||
4. | Matematyka 7d 107 |
Matematyka 7d 107 |
Matematyka 8c 211 |
Matematyka 8c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
|
5. | Matematyka 8c 211 |
Matematyka 4c 101 |
Matematyka 7c 106 |
Matematyka 7d 107 |
|
6. | Matematyka 8c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Matematyka 4c 105 |
|||
7. | Matematyka 7c 106 |
Matematyka 7d 107 |
Zajęcia z wychowawcą 8c 211 |
||
8. | Matematyka 6e 111 |
Matematyka 6e 111 |
Matematyka 6e 111 |
||
9. | |||||
10. |
Plan Komosa Łukasz
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Historia 7c 106 |
||||
2. | Historia 6bs 109 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8c 211 |
|||
3. | Historia 4d 101 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8bs 207 |
|||
4. | Historia 7fi Komosa Łukasz / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Historia 7e 108 |
Historia 7bs 204 |
||
5. | Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai Komosa Łukasz / Grabowska Marta 210a |
||||
6. | Historia 7d 107 |
Zajęcia z wychowawcą 7d 107 |
Historia 7bs 204 |
||
7. | Historia NI dom1 |
Historia 7fi Komosa Łukasz / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Historia 7ai Komosa Łukasz / Papież Justyna 214 |
||
8. | Edukacja dla bezpieczeństwa 8e 206 |
Historia 7ai Komosa Łukasz / Papież Justyna 214 |
Historia 7d 107 |
||
9. | Historia 7e 108 |
Historia 7c 106 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8d 208 |
||
10. | Historia 6bs 109 |
Historia 4bs 104 |
Plan Koniecko Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ei 07a |
||||
2. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6ai CAW1 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai CAW1 |
|||
3. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi 07a |
||||
4. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 2ai CAW1 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai CAW1 |
|||
5. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ai CAW1 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 2ai CAW1 |
|||
6. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ei 07a |
||||
7. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6ai CAW1 |
||||
8. | |||||
9. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8c 07a |
||||
10. |
Plan Kozłowski Andrzej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Matematyka NI dom1 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8d 208 |
Matematyka NI dom1 |
||
2. | Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
||
3. | Zajęcia z wychowawcą 8d 208 |
Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|||
4. | Matematyka 8d 208 |
Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8ai 210a |
Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|
5. | Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
||
6. | Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
Matematyka 8d 208 |
Matematyka 8d 208 |
||
7. | Matematyka 8d 208 |
Matematyka 8ai Kozłowski Andrzej / Hapunik Halina 210a |
|||
8. | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 111 |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Krawiel Mariola
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, dz2,dz2, sg3 |
||||
2. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, sg1 |
||||
3. | Wychowanie fizyczne 6c ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, CAW |
|||
4. | Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, dz2,dz2, sg3 |
Wychowanie fizyczne 6c ch podwórko2 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 6c ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, dz2,dz2, podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, dz2,dz2, sg3 |
||
6. | Wychowanie fizyczne 8ai podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, dz2,dz2, sg1 |
Wychowanie fizyczne 8ai CAW |
||
7. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, dz2,dz2, podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4ei, dz2,dz2, sg3 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg2 |
||
8. | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, CAW |
Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, podwórko2 |
|||
9. | Wychowanie fizyczne 7ai,7fi, dz2,dz2, sg2 |
||||
10. |
Plan Kruglicz Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Język rosyjski 7ai rw 213 |
||||
4. | Język rosyjski 8bs rn 207 |
Język rosyjski 8bs rn 207 |
|||
5. | Język rosyjski NI dom11a |
Język rosyjski 6bs 109 |
Język rosyjski 8c rn 211 |
||
6. | Język rosyjski 8e rn 207 |
Język rosyjski 8ai rn 210a |
Język rosyjski 7bs rw 202 |
Język rosyjski 8e rn 202 |
Język rosyjski 7ai rw 214 |
7. | Język rosyjski 8ai rn 210 |
Język rosyjski 7c rw 104 |
Język rosyjski 7fi rw 202 |
Język rosyjski 8c rn 211 |
Język rosyjski 7bs rw 202 |
8. | Język rosyjski 6bs 109 |
Język rosyjski 7c rw 202 |
|||
9. | Język rosyjski 7fi rw 202 |
||||
10. |
Plan Krzemińska Beata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
||||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
||||
4. | Wychowanie fizyczne 1c CAW |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
||
5. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Wychowanie fizyczne 1c podwn1 |
|||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
|||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 4 |
|||
9. | Informatyka 1c 201 |
Wychowanie fizyczne 1c hol3 |
|||
10. |
Plan Kuźmicka Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
5. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
7. | Wychowanie fizyczne 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
Wychowanie fizyczne 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata podwn1 I sem. Basen 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata basen1 II sem. |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
8. | Informatyka 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
9. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
10. |
Plan Lach Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | |||||
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 7ai 313 |
Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 7ai 313 |
|||
9. | |||||
10. |
Plan Laskowska Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg1 |
||||
3. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg1 |
||||
4. | |||||
5. | Wychowanie fizyczne 7bs dz podwórko2 |
||||
6. | Wychowanie fizyczne 7bs dz podwórko2 |
||||
7. | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg2 |
||||
8. | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg2 |
||||
9. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg1 |
|||
10. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg1 |
Plan Leonowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wiedza o społeczeństwie 8bs 207 |
||||
2. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 8e 206 |
||||
3. | Wiedza o społeczeństwie 8c 211 |
Wiedza o społeczeństwie 8e 206 |
|||
4. | Wiedza o społeczeństwie 8ai Leonowicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
Wiedza o społeczeństwie 8e 206 |
Wiedza o społeczeństwie 8ai Leonowicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
||
5. | Wiedza o społeczeństwie 8d 208 |
Edb / Wos NI dom211z |
Wiedza o społeczeństwie 8d 208 |
||
6. | Język angielski 7d 107 |
Wiedza o społeczeństwie 8c 211 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 3c 5 |
||
7. | Język angielski 7d 107 |
Język angielski 8e aw 206 |
|||
8. | Wiedza o społeczeństwie 8bs 207 |
Język angielski 8e aw 207 |
Język angielski 7d 107 |
||
9. | Język angielski 8e aw 202 |
||||
10. |
Plan Łaszkiewicz Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język polski 6e 111 |
||||
3. | |||||
4. | Język polski 6e 111 |
||||
5. | |||||
6. | Zajęcia z wychowawcą 6e 111 |
||||
7. | Język polski 6e 111 |
Język rosyjski 4ai Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta 101 |
Język polski 6e 111 |
||
8. | |||||
9. | Język rosyjski 6e 111 |
Język polski 6e 111 |
Język rosyjski 6e 111 |
||
10. |
Plan Ławreszuk Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
||||
3. | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Geografia 6ai Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
||
4. | Język angielski 6ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 213 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Matematyka 6ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 114 |
||
5. | Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język angielski 6ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 109z |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Informatyka 6ai 1 Duda Anita / Ławreszuk Elżbieta 201 |
|
6. | Muzyka 6ai Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Zajęcia z wychowawcą 6ai 114 |
Technika 6ai Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Historia 6ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Plastyka 6ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
7. | Biologia 6ai Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Historia 6ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
|
8. | |||||
9. | Język angielski 6ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 210a |
||||
10. |
Plan Machaev Osman
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Religia2 7c,7e,7fi,8ai,8bs,8c, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 206 |
Religia2 5ai,5c,6ai,6e, muz,muz,muz,muz, 106 |
|||
2. | Religia2 5ai,5c,6ai,6e, muz,muz,muz,muz, 107 |
Religia2 7c,7e,7fi,8ai,8bs,8c, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 106 |
|||
3. | Religia2 3b,3c, muz,muz, 11 |
||||
4. | Religia2 3b,3c, muz,muz, 104 |
||||
5. | Religia2 1b,1c,2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 213 |
Religia2 4ai,4c,4d,4ei, muz,muz,muz,muz, 213 |
|||
6. | Religia2 1b,1c,2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 202 |
Religia 0 a 12.30 – 13.30 313 |
|||
7. | Religia2 4ai,4c,4d,4ei, muz,muz,muz,muz, 205 |
||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Maciuszewicz Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język angielski 7ai an 214 |
||||
3. | Język angielski 5c 01 |
Język angielski 5c 01 |
|||
4. | Język angielski 7ai an 214 |
Język angielski 6ai an 109z |
Język angielski 7ai an 213 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI dom014a |
|
5. | Język angielski 6ai an 114 |
Język angielski 6c aw 203 |
Język angielski 6fi aw 210 |
||
6. | Język angielski 6c aw 110 |
Język angielski 5c 03 |
Język angielski 6bs aw 213 |
Język angielski 6fi aw 210a |
Język angielski 6c aw 109z |
7. | Język angielski 6fi aw 204 |
Język angielski 6bs aw 109z |
Język angielski 6bs aw 109z |
||
8. | |||||
9. | Język angielski 6ai an 210 |
||||
10. |
Plan Madura-Gryko Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Wychowanie fizyczne 2c CAW |
|||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
|||
4. | Informatyka 2c 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 2c podwn1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
||
6. | Wychowanie fizyczne 2c hol3 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
|||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
|||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 1 |
||
9. | |||||
10. |
Plan Majewska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | |||||
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Manaches Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Religia 7d kat 107 |
Religia 6fi kat 111 |
Religia 4ei kat 105 |
||
2. | Religia 7c kat 106 |
Religia 8c kat 211 |
Religia 7e kat 108 |
Religia 7e kat 108 |
|
3. | Religia 7c kat 106 |
Religia 3ai kat 1 |
Religia 8c kat 211 |
||
4. | Religia 6fi kat 111 |
Religia 3ai kat 1 |
Religia 4d kat 104 |
Religia 1b kat 8 |
|
5. | Religia 2c kat 1 |
Religia 4ei kat 105 |
|||
6. | Religia 1b kat 8 |
Religia 2c kat 1 |
|||
7. | Religia 4d kat 101 |
||||
8. | |||||
9. | Religia 7d kat 107 |
||||
10. |
Plan Michniewicz Karolina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język polski 6d 110 |
Język polski 6d 110 |
|||
3. | Język polski 6bs 109 |
||||
4. | Język polski 6bs 109 |
Język polski 6c 110 |
Język polski 6d 110 |
||
5. | Język polski 6c 110 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai dom11a |
Język polski 6bs 109 |
Zajęcia z wychowawcą 6c 114 |
|
6. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ai CAW2 |
Język polski 6c 110 |
Język polski 6c 110 |
||
7. | Język polski 6c 110 |
Język polski 6d 110 |
Język polski 6d 110 |
||
8. | Język polski 6bs 109 |
||||
9. | Język polski 6bs 109 |
||||
10. |
Plan Mioduszewska-Samojlik Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|||
3. | Plastyka 7fi Jurczykowska Urszula / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|||
4. | Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Historia 7fi Komosa Łukasz / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Geografia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
5. | Matematyka 7fi Kozłowski Andrzej / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Chemia 7fi Waszkiewicz Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Geografia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Chemia 7fi Waszkiewicz Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|
6. | Biologia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Biologia 7fi Kamińska Irena / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|
7. | Historia 7fi Komosa Łukasz / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Fizyka 7fi Orzechowska Marta / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|||
8. | Fizyka 7fi Orzechowska Marta / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Mnich Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
|||
4. | Język polski 7d 107 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4c 201 I sem. |
Język polski 7d 107 |
||
5. | Język polski 7d 107 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
|
6. | Zajęcia z wychowawcą 7ai 214 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
||
7. | Język polski 7d 107 |
Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne 7d 107 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
Język polski 7d 107 |
8. | Język polski 8c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Wychowanie do życia w rodzinie 6e 111 II sem. |
|||
9. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne 7ai 214 |
Wychowanie do życia w rodzinie 7e 108 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6ai 114 II sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 7bs 204 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6c 110 II sem. |
||
10. | Wychowanie do życia w rodzinie 7ai 214 I sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 7fi 205 I sem. |
Plan Myszkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Informatyka 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 203 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol3 |
||||
6. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Myszkowska Agnieszka 11 |
Wychowanie fizyczne 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol3 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Myszkowska Agnieszka 11 |
||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
||
9. | Wychowanie fizyczne 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka podwn2 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
10. |
Plan Nierodzik Aleksandra
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Język angielski 7bs aw 204 |
Język angielski NI dom1 |
|||
4. | Język angielski 8c an 213 |
Język angielski 6ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 213 |
|||
5. | Język angielski 6ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 109z |
Język angielski 8bs an 207 |
|||
6. | Język angielski 4ei aw 210 |
Język angielski 4ei aw 206 |
Język angielski 6bs an 109z |
Język angielski 4ei aw 105 |
Język angielski 7bs aw 204 |
7. | Język angielski 8c an 211 |
Język angielski 6bs an 202 |
Język angielski 7bs aw 201 |
Język angielski 6bs an 109 |
|
8. | Język angielski 8bs an 207 |
Język angielski 8c an 211 |
|||
9. | Język angielski 6ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 210a |
Język angielski 8bs an 213 |
|||
10. |
Plan Niewiarowska Nela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wychowanie fizyczne 8ai sg3 |
||||
2. | |||||
3. | Wychowanie fizyczne 8c sg2 |
Wychowanie fizyczne 7c dz podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg2 |
||
4. | Wychowanie fizyczne 7c dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 8c sg3 |
Wychowanie fizyczne 7c dz podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 6c dz podwórko1 |
|
5. | Wychowanie fizyczne 6e podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg1 |
|||
6. | Wychowanie fizyczne 8c CAW |
Wychowanie fizyczne 6e sg2 |
Wychowanie fizyczne 6e podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 8ai sg2 |
Wychowanie fizyczne 7c dz sg3 |
7. | Wychowanie fizyczne 6c dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 6e CAW |
|||
8. | Wychowanie fizyczne 8c CAW |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Nikonowicz-Łubko Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Historia 6c 110 |
||||
2. | Zajęcia z wychowawcą 5ai 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
|||
3. | Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Historia NI dom11a |
Historia 8c 211 |
|
4. | Historia 8c 211 |
Historia 5c 03 |
Historia 8e 206 |
||
5. | Historia 8bs 207 |
Historia 6e 111 |
Historia 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
||
6. | Historia 6e 111 |
Historia 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
Język polski 5ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Bach Anna 01 |
|
7. | Historia 5c 03 |
Historia 8bs 207 |
Historia 6c 110 |
||
8. | Historia 8e 206 |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Nojszewska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
Język polski 8e 206 |
|||
2. | Język polski 8bs 207 |
Język polski NI dom1 |
Język polski NI dom1 |
Język polski 8bs 207 |
|
3. | Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
Język polski 8bs 207 |
|||
4. | Język polski 8e 206 |
Język polski 8e 206 |
Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
||
5. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6fi CAW1 |
Język polski 8bs 207 |
|||
6. | Zajęcia z wychowawcą 8e 206 |
||||
7. | Język polski 8bs 207 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6ai 07b |
|||
8. | Język polski 8e 206 |
Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
|||
9. | Język polski 4ei Nojszewska Małgorzata / Bujnowska Agnieszka 105 |
Język polski 8e 206 |
|||
10. |
Plan Nowik Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
||||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Informatyka 3c 201 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
||
5. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Wychowanie fizyczne 3c CAW |
||
6. | Wychowanie fizyczne 3c podwn1 I sem. Basen 3c basen3 II sem. |
||||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Basen 3c basen3 II sem. |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
|||
9. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 5 |
Wychowanie fizyczne 3c CAW |
|||
10. |
Plan Oksieńciuk Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | |||||
4. | Język rosyjski 8bs rw 213 |
Język rosyjski 8bs rw 213 |
|||
5. | Język rosyjski 7e 108 |
Język rosyjski 8d 208 |
Język rosyjski 8c rw 213 |
||
6. | Język rosyjski 8e rw 206 |
Język rosyjski 7bs rn 204 |
Język rosyjski 8e rw 206 |
J. angielski / J. rosyjski NI dom211z |
|
7. | Język rosyjski 7c rn 106 |
Język rosyjski 7fi rn 205 |
Język rosyjski 8c rw 213 |
Język rosyjski 7bs rn 204 |
|
8. | Język rosyjski 7d 107 |
Język rosyjski 7e 108 |
Język rosyjski 8d 208 |
Język rosyjski 7c rn 106 |
|
9. | Język rosyjski 7fi rn 205 |
Język rosyjski 7d 107 |
|||
10. |
Plan Orzechowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Papież Justyna 214 |
||||
2. | Fizyka 8c 211 |
Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Grabowska Marta 210a |
|||
3. | Fizyka 8bs 207 |
Fizyka 7e 108 |
|||
4. | Chemia / Fizyka NI dom11a |
||||
5. | Fizyka 7bs 204 |
Fizyka 8e 206 |
|||
6. | Fizyka / Informatyka NI dom211z |
Fizyka 8d 208 |
Fizyka 8e 206 |
||
7. | Fizyka 8d 208 |
Fizyka 8c 211 |
Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Grabowska Marta 210a |
Fizyka 7fi Orzechowska Marta / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|
8. | Fizyka 7fi Orzechowska Marta / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Fizyka 7c 106 |
Fizyka 8bs 207 |
Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Papież Justyna 214 |
Fizyka 7e 108 |
9. | Fizyka 7bs 204 |
Fizyka 7c 106 |
Fizyka 7d 107 |
||
10. | Fizyka 7d 107 |
Plan Oszmiańska Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 3ai 1 |
||||
2. | Język angielski 4d 101 |
||||
3. | Język angielski 7fi an 202 |
||||
4. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b 8 |
Zajęcia z wychowawcą 4d 101 |
Język angielski 4d 104 |
||
5. | Język angielski 4bs aw 104 |
Język angielski 5ai an Oszmiańska Ewa / Bach Anna 01 |
Język angielski 7fi an 205 |
Język angielski 5ai an Oszmiańska Ewa / Bach Anna 01 |
|
6. | Język angielski 4ei an Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka 210a |
Język angielski 4ei an Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka 207 |
Język angielski 4bs aw 104 |
Język angielski 4ei an Oszmiańska Ewa / Bujnowska Agnieszka 203 |
|
7. | Język angielski 5ai an Oszmiańska Ewa / Bach Anna 01 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b 8 |
|||
8. | Język angielski 7fi an 205 |
||||
9. | Język angielski 4d 101 |
Język angielski 4bs aw 104 |
|||
10. |
Plan Panasko Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Informatyka 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 203 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol3 |
||||
6. | Wychowanie fizyczne 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol3 |
||||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
||
9. | Wychowanie fizyczne 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka podwn2 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 11 |
|||
10. |
Plan Papież Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Papież Justyna 214 |
||||
2. | Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
Biologia 7ai Sakowicz Ewa / Papież Justyna 214 |
|||
3. | Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
||
4. | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna 214 |
Plastyka 7ai Jurczykowska Urszula / Papież Justyna 214 |
|||
5. | Biologia 7ai Sakowicz Ewa / Papież Justyna 214 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
Geografia 7ai Kamińska Irena / Papież Justyna 214 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
|
6. | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna 214 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
|||
7. | Geografia 7ai Kamińska Irena / Papież Justyna 214 |
Historia 7ai Komosa Łukasz / Papież Justyna 214 |
Język polski 7ai Mnich Justyna / Papież Justyna 214 |
||
8. | Matematyka 7ai Karwowska Renata / Papież Justyna 214 |
Historia 7ai Komosa Łukasz / Papież Justyna 214 |
Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Papież Justyna 214 |
||
9. | |||||
10. |
Plan Pawłowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5ai 203 |
||||
2. | Informatyka 8d 201 |
Informatyka 8c 2 203 |
Informatyka 6c 2 201 |
||
3. | Informatyka 4bs 2 203 |
||||
4. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 1b 203 |
Informatyka 4ei 1 Pawłowska Marta / Bujnowska Agnieszka 201 |
|||
5. | Informatyka 5ai 2 203 |
Informatyka 6fi 2 201 |
Informatyka 7c 2 203 |
||
6. | Informatyka 4ai 1 Pawłowska Marta / Słoma Marta 201 |
Informatyka 8bs 2 203 |
|||
7. | Informatyka 8e 2 203 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5c 203 |
|||
8. | Informatyka 4c 203 |
Informatyka 8ai 2 203 |
Informatyka 7fi 2 203 |
||
9. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5bs 203 |
||||
10. |
Plan Perkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język angielski 7ai aw 213 |
Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0 a 8.30 – 9.30 Perkowska Joanna / Khunkerova Bella 313 |
|||
3. | Język angielski 7e 108 |
Język angielski 8ai aw 210a |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c 4 |
||
4. | Język angielski 7ai aw 210 |
Język angielski 8ai aw 210 |
Język angielski 7ai aw 214 |
Język angielski 7e 108 |
|
5. | Język angielski 4ai an Perkowska Joanna / Słoma Marta 109z |
Język angielski 5ai aw 202 |
Język angielski 4ai an Perkowska Joanna / Słoma Marta 213 |
Język angielski 5ai aw 202 |
|
6. | Język angielski 7e 108 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c 4 |
Zajęcia z wychowawcą 7e 108 |
||
7. | Język angielski 5ai aw 213 |
||||
8. | Język angielski 8ai aw 210a |
||||
9. | Język angielski 4ai an Perkowska Joanna / Słoma Marta 101 |
||||
10. |
Plan Podleśny Piotr
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wychowanie fizyczne 6bs sg1 |
||||
2. | Wychowanie fizyczne 7d sg3 |
Wychowanie fizyczne 7d CAW |
Wychowanie fizyczne 6bs sg1 |
||
3. | Wychowanie fizyczne 4d sg3 |
Wychowanie fizyczne 7c ch podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 7d sg3 |
||
4. | Wychowanie fizyczne 7c ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 7c ch podwórko2 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 6bs podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 5bs sg3 |
Wychowanie fizyczne 5bs CAW |
Wychowanie fizyczne 7d podwórko2 |
|
6. | Wychowanie fizyczne 6bs podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 5bs sg3 |
Wychowanie fizyczne 5bs CAW |
Wychowanie fizyczne 4d sg3 |
Wychowanie fizyczne 7c ch sg2 |
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Popławska-Włodkowska Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Plastyka 6e 111 |
||||
2. | Plastyka 4ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta 101 |
||||
3. | Informatyka / Muzyka / Plastyka NI dom11a |
||||
4. | Plastyka 4ei Popławska-Włodkowska Magdalena / Bujnowska Agnieszka 105 |
||||
5. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – artystyczne 1a 5 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – artystyczne 1c 4 |
Plastyka 5c 03 |
||
6. | Informatyka / Muzyka / Plastyka NI dom1 |
Plastyka 6fi Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 111 |
Plastyka 6ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
||
7. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5ai 07a |
Plastyka 6bs 109 |
|||
8. | Plastyka 6c 110 |
Plastyka 6d 110 |
Plastyka 5ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Bach Anna 01 |
Plastyka 4c 105 |
|
9. | Plastyka 5bs 03 |
Plastyka 4bs 104 |
Plastyka 4d 101 |
||
10. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5ai 01 |
Plan Puciłowski Marcin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 7e sg1 |
|||
2. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg2 |
Wychowanie fizyczne 8e sg3 |
|||
3. | Wychowanie fizyczne 8e sg2 |
Wychowanie fizyczne 7e CAW |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg1 |
||
4. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg1 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 7e CAW |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 8e sg2 |
||
6. | Wychowanie fizyczne 8e CAW |
Wychowanie fizyczne 4bs ch podwórko2 |
|||
7. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch podwórko2 |
Wychowanie fizyczne 7e CAW |
||
8. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Rajchemba Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wychowanie fizyczne 8bs dz sg2 |
||||
2. | Wychowanie fizyczne 8bs dz sg2 |
||||
3. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs sg1 |
|||
4. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs sg1 |
Wychowanie fizyczne 8bs dz podwórko1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs sg1 |
||
5. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 8bs dz podwórko1 |
|||
6. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg2 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3ai sg1 |
|||
7. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg1 |
||
8. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg1 |
||
9. | Zajęcia z wychowawcą 6bs 109 |
||||
10. |
Plan Rogowski Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Religia 4ai kat 101 |
||||
2. | Religia 8e kat 206 |
Religia 8d kat 208 |
Religia 8bs kat 207 |
||
3. | Religia 8e kat 206 |
Religia 8d kat 208 |
Religia 8bs kat 207 |
||
4. | |||||
5. | Religia 4ai kat 101 |
||||
6. | Religia 4c kat 104 |
||||
7. | Religia 8ai kat 210a |
Religia 4c kat 104 |
|||
8. | Religia 8ai kat 210a |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Rutkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język angielski 8d 208 |
||||
3. | Język angielski 7bs an 205 |
||||
4. | Język angielski 7c aw 106 |
Język angielski 8c aw 211 |
Język angielski 7c aw 202 |
||
5. | Język angielski 8d 208 |
Język angielski 7c aw 106 |
Język angielski 8bs aw 206 |
||
6. | Język angielski 7bs an 202 |
||||
7. | Język angielski 8c aw 214 |
Język angielski 7bs an 204 |
Język angielski 8d 208 |
||
8. | Język angielski 8bs aw 208 |
Język angielski 8c aw 213 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 8c 211 |
||
9. | Zajęcia z wychowawcą 8bs 207 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 8bs 207 |
Język angielski 8bs aw 207 |
||
10. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 8d 208 |
Plan Rzepniewska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||
3. | Wychowanie fizyczne 2d CAW |
Informatyka 2d 203 |
Edukacja wczesnoszkolna NI dom014a |
||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Wychowanie fizyczne 2d podwn1 |
||
5. | Edukacja wczesnoszkolna NI dom014a |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
6. | Edukacja wczesnoszkolna NI dom014a |
Wychowanie fizyczne 2d hol3 |
|||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
9. | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||||
10. |
Plan Sak Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne 7fi 205 |
|||
2. | Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|||
3. | Język polski 8d 208 |
Język polski 4d 101 |
Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
Język polski 8d 208 |
|
4. | Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Język polski 8d 208 |
Język polski 8d 208 |
Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
|
5. | Język polski 4d 101 |
Język polski 4d 104 |
Język polski 4d 101 |
Język polski 4d 101 |
|
6. | Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Język polski 7fi Sak Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
|||
7. | Język polski 8d 208 |
||||
8. | Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
|||
9. | |||||
10. |
Plan Sakowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Przyroda 4c 105 |
Biologia 7ai Sakowicz Ewa / Papież Justyna 214 |
|||
3. | Biologia 6d 110 |
Biologia 7bs 204 |
|||
4. | Biologia 7bs 204 |
||||
5. | Biologia 7ai Sakowicz Ewa / Papież Justyna 214 |
Biologia 7d 107 |
Biologia / Geografia NI dom1 |
Biologia 6bs 109 |
|
6. | Biologia 7c 106 |
Biologia 7e 108 |
Przyroda 4c 105 |
Biologia 6e 111 |
Biologia 7d 107 |
7. | Biologia 6ai Sakowicz Ewa / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Biologia / Geografia NI dom211z |
Zajęcia z wychowawcą 4c 105 |
Biologia 7c 106 |
Biologia 5bs 01 |
8. | Biologia 6c 110 |
Biologia 7e 108 |
|||
9. | |||||
10. |
Plan Sawicka Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 8ai 210a |
||||
2. | Język angielski 6d 110 |
||||
3. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1a 5 |
Język angielski 8ai an 210 |
|||
4. | Język angielski 8ai an 210a |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1a 5 |
|||
5. | Język angielski 4ai aw 109 |
Język angielski 6d 110 |
Język angielski 4ai aw 202 |
Język angielski 6c an 202 |
Język angielski 6fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 109z |
6. | Język angielski 6c an 109z |
Język angielski 6fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 210 |
Język angielski 6c an 210 |
||
7. | Język angielski 6fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 202 |
||||
8. | Język angielski 8ai an 210 |
Język angielski 6d 110 |
|||
9. | Język angielski 4ai aw 105 |
Zajęcia z wychowawcą 6d 110 |
|||
10. |
Plan Sierkowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Język polski 7c 106 |
||||
2. | Język polski 7e 108 |
Język polski NI dom11a |
|||
3. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne 7c 106 |
||||
4. | Język polski 7e 108 |
Język polski 7bs 204 |
Język polski 7bs 204 |
||
5. | Język polski 7e 108 |
Język polski NI dom11a |
Język polski 7e 108 |
Język polski 7c 106 |
|
6. | Język polski 7bs 204 |
Język polski 7c 106 |
Język polski 7c 106 |
Język polski 7e 108 |
|
7. | Język polski 7bs 204 |
||||
8. | Język polski 7c 106 |
Zajęcia z wychowawcą 7bs 204 |
Język polski 7bs 204 |
||
9. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne 7bs 204 |
||||
10. | Zajęcia rozwijające zainteresowania – polonistyczne 7e 108 |
Plan Sinielnikow Andriej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Wychowanie fizyczne 8bs ch sg1 |
||||
2. | Wychowanie fizyczne 8bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg2 |
|||
3. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg2 |
||||
4. | Wychowanie fizyczne 8bs ch podwórko2 |
||||
5. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 7bs ch podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 8bs ch podwórko2 |
||
6. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 7bs ch podwórko1 |
|||
7. | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg2 |
||
8. | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg2 |
||
9. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg2 |
|||
10. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg2 |
Plan Skup Izabela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | |||||
3. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2d 4 |
|||
4. | Język angielski 7c an 202 |
Język angielski 7c an 106 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – język angielski 3b 11 |
Zajęcia z wychowawcą 7c 106 |
|
5. | Język angielski 7c an 108 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b 11 |
||
6. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Myszkowska Agnieszka 11 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c 5 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Myszkowska Agnieszka 11 |
7. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c 1 |
||
8. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b 8 |
||||
9. | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2d 4 |
||||
10. |
Plan Słoma Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
Historia 4ai Dzieszko Anna / Słoma Marta 101 |
|||
2. | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
Plastyka 4ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Słoma Marta 101 |
Zajęcia z wychowawcą 4ai 101 |
||
3. | Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Słoma Marta 101 |
Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
||
4. | Technika 4ai Demianiuk Konrad / Słoma Marta 101 |
Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
|||
5. | Język angielski 4ai an Perkowska Joanna / Słoma Marta 109z |
Język angielski 4ai an Perkowska Joanna / Słoma Marta 213 |
|||
6. | Informatyka 4ai 1 Pawłowska Marta / Słoma Marta 201 |
Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Słoma Marta 101 |
Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Słoma Marta 101 |
|
7. | Język rosyjski 4ai Łaszkiewicz Jolanta / Słoma Marta 101 |
||||
8. | Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
Język polski 4ai Sak Ewa / Słoma Marta 101 |
|||
9. | Muzyka 4ai Drużyńska Jolanta / Słoma Marta 101 |
Język angielski 4ai an Perkowska Joanna / Słoma Marta 101 |
|||
10. |
Plan Smolej Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Język polski 4bs 104 |
Język polski 5bs 03 |
|||
3. | Język polski 5bs 03 |
Język polski 5bs 03 |
Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
||
4. | Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
||
5. | Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język polski 4bs 104 |
||
6. | Język polski 4bs 104 |
Język polski 4bs 104 |
Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 111 |
Język polski 4bs 104 |
|
7. | Język polski 5bs 03 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język polski 6ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 114 |
||
8. | Język polski 5bs 01 |
||||
9. | Język polski 6fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 114 |
||||
10. | Zajęcia z wychowawcą 5bs 03 |
Plan Sokół Marlena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Matematyka 4bs 104 |
||||
2. | Zajęcia dodatkowe – matematyka 7bs 204 |
Matematyka 7bs 204 |
Matematyka 7bs 204 |
||
3. | |||||
4. | Matematyka 4bs 104 |
Matematyka 4bs 104 |
|||
5. | Matematyka 7bs 204 |
Matematyka 7bs 204 |
|||
6. | |||||
7. | Matematyka 4bs 104 |
||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |
Plan Stankiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6fi 111 |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai 210a |
|||
2. | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai dom014a |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai 07a |
|||
3. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi 111 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7fi CAW1 |
|||
4. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai 07a |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi CAW2 |
|||
5. | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3ai CAW2 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi CAW3 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna NI dom211z |
||
6. | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3ai 07b |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI dom211z |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai CAW1 |
||
7. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ai 07a |
Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai 07a |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi CAW2 |
||
8. | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai dom014a |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7fi dom014a |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5ai dom014a |
||
9. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8c 211 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8c 211 |
|||
10. |
Plan Suprunowicz Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Religia 6d kat 110 |
||||
2. | Religia 5ai kat 01 |
Religia 7fi kat 205 |
|||
3. | Religia 7fi kat 205 |
||||
4. | Religia 6d kat 110 |
Religia 6e kat 109 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4ai 106 I sem. |
||
5. | Religia 2d kat 4 |
Religia 4bs kat 104 |
|||
6. | Religia 2d kat 4 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4ei 106 I sem. |
|||
7. | Religia 4bs kat 104 |
Religia 5bs kat 01 |
Religia 6e kat 109 |
Religia 5ai kat 03 |
|
8. | Wychowanie do życia w rodzinie 5ai 101 II sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 8d 208 I sem. |
Religia 5bs kat 03 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4bs 104 I sem. |
|
9. | Religia 2b kat 8 |
Religia 5c kat 03 |
Religia 2b kat 8 |
Religia 5c kat 03 |
|
10. | Wychowanie do życia w rodzinie 8e 206 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6d 110 II sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 6bs 109 II sem. |
Plan Szewko Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 7bs pp 204 |
||||
2. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 7ai 214 |
||||
3. | |||||
4. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai 07b |
||||
5. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ai 07b |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai 07b |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia NI dom11a |
||
6. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ai CAW1 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 4ai 07b |
|||
7. | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ai 07b |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 4ei CAW1 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 7c pp 106 |
||
8. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 7d pp 107 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 6e pp 07a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 7fi pp 205 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 8e pp 206 |
|
9. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 8ai pp 210a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 8d pp 208 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 7e pp 108 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 8c pp 211 |
|
10. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 7ai pp 214 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 7bs 204 |
Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 8ai 07b |
Plan Szutkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Matematyka 4d 101 |
Matematyka 5bs 03 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8bs 207 |
||
2. | Matematyka 5bs 03 |
Matematyka 8e 206 |
|||
3. | Matematyka 8bs 207 |
Matematyka 5bs 03 |
|||
4. | Matematyka NI dom11a |
Matematyka 8bs 207 |
Matematyka NI dom11a |
||
5. | Matematyka 8e 206 |
Matematyka 8e 206 |
Matematyka 8e 206 |
||
6. | Matematyka 4d 101 |
Matematyka 8bs 207 |
Matematyka 4d 101 |
||
7. | Matematyka 8bs 207 |
Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8e 206 |
|||
8. | Matematyka 5bs 03 |
Matematyka 4d 101 |
|||
9. | |||||
10. |
Plan Szymoniak Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | |||||
2. | Informatyka 4d 203 |
Informatyka 6c 1 203 |
|||
3. | Technika 6d 110 |
Technika 5bs 03 |
Technika 6c 110 |
||
4. | Informatyka 7bs 2 203 |
Technika 6e 111 |
Informatyka 4ei 2 203 |
Informatyka 7ai 2 203 |
|
5. | Technika 6fi Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 111 |
Informatyka 6fi 1 Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 203 |
Informatyka 6ai 2 203 |
||
6. | Informatyka 4ai 2 203 |
Technika 6bs 109 |
Technika 6ai Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Informatyka 6bs 2 203 |
|
7. | Technika 5ai Szymoniak Wojciech / Bach Anna 01 |
||||
8. | Technika 5c 01 |
||||
9. | |||||
10. |
Plan Tomczyk Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Informatyka 2b 203 |
|||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Wychowanie fizyczne 2b hol3 |
|||
5. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Wychowanie fizyczne 2b podwn2 |
||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
|||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 2b 8 |
Wychowanie fizyczne 2b CAW |
|||
9. | |||||
10. |
Plan Trzonkowska Paulina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 3c pp 5 |
||||
2. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 3ai pp 1 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 6ai pp 114 |
|||
3. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 3b pp dom014a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 4d pp 07a |
|||
4. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 5c pp dom014a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 2b pp 8 |
|||
5. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 6d pp dom014a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 1b pp 07a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 2c pp 07a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 2ai pp CAW3 |
|
6. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 2d pp dom014a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 4ei pp dom014a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 1a pp CAW3 |
||
7. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 5ai pp dom014a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 4ai pp 07a |
|||
8. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 5bs pp 07a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 1c pp 4 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 6c pp 07a |
||
9. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 6bs pp 109 |
||||
10. | Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 4c pp 07a |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna 4bs pp 104 |
Plan Vacat etyka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Etyka 1a,7d,8bs,8c,8d,8e, ety,ety,ety,ety,ety,ety, 208 |
||||
2. | |||||
3. | |||||
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. | Etyka 1a,7d,8bs,8c,8d,8e, ety,ety,ety,ety,ety,ety, 104 |
Plan Wasilewska Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai 07a |
||||
2. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6ai 114 |
Geografia 5c 03 |
Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai 210a |
||
3. | Geografia 6fi Wasilewska Monika / Bogusz Anna 111 |
Geografia 6ai Wasilewska Monika / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Geografia 5ai Wasilewska Monika / Bach Anna 01 |
||
4. | Geografia 8bs 207 |
Geografia 8d 208 |
|||
5. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ai CAW3 |
Geografia 8c 211 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 2ai 07b |
||
6. | Geografia 5bs 03 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ei CAW1 |
|||
7. | Geografia 8e 206 |
Geografia 8ai Wasilewska Monika / Grabowska Marta 210a |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6ai dom014a |
||
8. | |||||
9. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai 01 |
Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ei dom014a |
|||
10. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7fi 205 |
Plan Waszkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Chemia 8c Waszkiewicz Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
||||
2. | Chemia 7c 106 |
||||
3. | Chemia 7d 107 |
Chemia 8e 206 |
|||
4. | Chemia 7e 108 |
Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna 214 |
Chemia 8e 206 |
Chemia / Fizyka NI dom1 |
|
5. | Chemia 7d 107 |
Chemia 7fi Waszkiewicz Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
Chemia 8d 208 |
Chemia NI dom211z |
Chemia 7fi Waszkiewicz Ewa / Mioduszewska-Samojlik Ewa 205 |
6. | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Papież Justyna 214 |
Chemia 8d 208 |
Chemia 8c Waszkiewicz Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Chemia 8bs 207 |
Chemia 8bs 207 |
7. | Chemia 7e 108 |
Chemia 7c 106 |
Chemia 7bs 204 |
||
8. | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
Chemia 7bs 204 |
Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Grabowska Marta 210a |
||
9. | |||||
10. |
Plan Wensław Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg1 |
||||
2. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg1 |
||||
3. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz sg2 |
|||
4. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs sg2 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz sg2 |
|
5. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs sg1 |
||
6. | Wychowanie fizyczne 4d podwórko1 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz podwórko1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs sg1 |
||
7. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz podwórko1 |
|||
8. | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4d CAW |
|||
9. | Wychowanie do życia w rodzinie 8ai 210a I sem. |
||||
10. |
Plan Wierzbicka Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Język polski 4c 105 |
Język polski 4c 105 |
|||
2. | Język rosyjski 4c 104 |
Język polski 5c 01 |
|||
3. | Język polski 5c 03 |
Język rosyjski 7ai rn 214 |
|||
4. | Zajęcia z wychowawcą 5c 03 |
||||
5. | Język polski NI dom211z |
Język polski 5c 03 |
Język polski 4c 105 |
||
6. | Język rosyjski 5c 01 |
Język rosyjski 8ai rw 210 |
Język rosyjski 5c 03 |
Język rosyjski 7ai rn 213 |
|
7. | Język rosyjski 8ai rw 210a |
Język polski 4c 105 |
Język polski NI dom211z |
||
8. | Język polski 5c 03 |
Język polski 4c 105 |
Język polski 5c 03 |
||
9. | |||||
10. |
Plan Winsko Marzenna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Informatyka 1a 201 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna NI dom014a |
Wychowanie fizyczne 1a hol3 |
||
5. | Edukacja wczesnoszkolna NI dom014a |
Wychowanie fizyczne 1a hol3 |
|||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
||||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
|||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
|||
9. | Edukacja wczesnoszkolna 1a 5 |
Wychowanie fizyczne 1a podwn1 |
|||
10. |
Plan Wojciuk Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
||||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
|||
3. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
|||
4. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
|||
5. | Wychowanie fizyczne 3b CAW |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Informatyka 3b 203 |
||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Wychowanie fizyczne 3b podwn2 I sem. Basen 3b basen2 II sem. |
|||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 11 |
|||
9. | Wychowanie fizyczne 3b CAW |
||||
10. |
Plan Wróbel Edyta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Biologia 5c 03 |
Wychowanie do życia w rodzinie 6fi 111 II sem. |
|||
2. | Biologia 8bs 207 |
Wychowanie do życia w rodzinie 7d 107 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 5bs 03 II sem. |
|||
3. | Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Słoma Marta 101 |
Przyroda 4ei Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka 105 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4d 104 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 5c 104 II sem. |
||
4. | Przyroda 4d 101 |
||||
5. | Przyroda 4ei Wróbel Edyta / Bujnowska Agnieszka 105 |
Biologia 8c Wróbel Edyta / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 |
Biologia 5ai Wróbel Edyta / Bach Anna 01 |
Przyroda 4bs 104 |
|
6. | Biologia 8d 208 |
Przyroda 4ai Wróbel Edyta / Słoma Marta 101 |
|||
7. | Biologia 6fi Wróbel Edyta / Bogusz Anna 111 |
Przyroda 4d 101 |
Biologia 8e 206 |
Zajęcia z wychowawcą 4bs 104 |
|
8. | Wychowanie do życia w rodzinie 8c 211 I sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 7c 106 I sem. |
Przyroda 4bs 104 |
||
9. | Biologia 8ai Wróbel Edyta / Grabowska Marta 210a |
||||
10. | Wychowanie do życia w rodzinie 8bs 207 I sem. |
Plan Zientara Wiesława
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
||
2. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
||
3. | Wychowanie fizyczne 1b podwn1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
||
4. | Wychowanie fizyczne 1b CAW |
||||
5. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
|||
6. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
||||
7. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
||||
8. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Informatyka 1b 201 |
|||
9. | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 |
Wychowanie fizyczne 1b hol3 |
|||
10. |