Podziękowanie

Zakończenie roku szkolnego jest zawsze szczególną okazją by podziękować uczniom za systematyczną pracę i dążenie do osiągnięcia sukcesu w nauce. Gratuluję osiągnięć i dziękuję wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę na konkursach, olimpiadach i we współzawodnictwie sportowym. Dziękuję również za działalność charytatywną.

Dziękuję Gronu Pedagogicznemu za wkład pracy, trud, życzliwość i wielką wyrozumiałość, którą okazaliście pracując wytrwale w czasie pandemii.

Dziękuję Radzie Rodziców oraz wszystkim Rodzicom uczniów naszej szkoły za codzienne wspomaganie działań nauczycieli w zdalnym nauczaniu.

Dziękuję wszystkim pracownikom naszej szkoły za całoroczną pracę.

Mam głęboką nadzieję, że po wakacjach spotkamy się wszyscy gotowi do dalszej pracy i nauki, pełni energii i sił do pokonywania nieprzewidywalnych trudności.

Życzę całej Społeczności zdrowia!

Dyrektor Szkoły Halina Hapunik

W załączeniu przesyłamy również odnośnik do listu Ministra Edukacji Narodowej oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty.