kl. 8 – czwartek 25.06.2020r.
Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną nie odbędzie się tradycyjne zakończenie roku szkolnego. Rozdanie świadectw ukończenia szkoły przez wychowawców odbędzie się 25 czerwca 2020 r. w reżimie sanitarnym (maseczki, rękawiczki, 2 metrowe odległości między uczniami) w ustalonych miejscach wg poniższego harmonogramu.
klasa | godzina | miejsce | wejście | opiekun |
VIIIA | 15.00 | stołówka | główne | L. Droździewicz, M. Wasilewska |
VIIIB | 14.00 | sala gimnastyczna | wrota na sali gimnastycznej | A. Duda, M. Orzechowska |
VIIIC | 14.00 | stołówka | główne | E. Sak, E. Waszkiewicz |
VIIID | 13.00 | sala gimnastyczna | wrota na sali gimnastycznej | E. Sakowicz, K. Kruglicz |
VIIIE | 13.00 | stołówka | główne | E. Wróbel, A. Bułkowska |
kl. 1-7 – piątek 26.06.2020 r.
Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną nie odbędzie się tradycyjne zakończenie roku szkolnego. Rozdanie świadectw promocyjnych przez wychowawców odbędzie się 26 czerwca 2020 r. Uczniowie nie wchodzą do szkoły, odbierają świadectwa w reżimie sanitarnym (maseczki, rękawiczki, 2-metrowe odległości między uczniami) w ustalonych miejscach (wskazane wejścia do szkoły) wg poniższego harmonogramu.
wejście przy sali gimnastycznej od strony miasteczka ruchu drogowego
klasa | godzina |
IA | 8.00-8.30 nr 1-9 8.40-9.10 nr 10-18 |
IC | 9.20-9.50 nr 1-11 10.00-10.30 nr 12-21 |
IIA | 10.40-11.10 nr 1-10 11.20-11.50 nr 11-19 |
IIC | 12.00-12.30 nr 1-13 12.40-13.10 nr 14-25 |
IIIB | 13.20-13.50 nr 1-11 14.00-14.30 nr 12-23 |
wejście główne
klasa | godzina |
IB | 8.00-8.30 nr 1-12 8.40-9.10 nr 13-23 |
ID | 9.20-9.50 nr 1-11 10.00-10.30 nr 12-22 |
IIB | 10.40-11.10 nr 1-13 11.20-11.50 nr 14-25 |
IIIA | 12.00-12.30 nr 1-10 12.40-13.10 nr 11-19 |
IIIC | 13.20-13.50 nr 1-10 14.00-14.30 nr 11-21 |
wejście CAW
klasa | godzina |
IIID | 8.00-8.30 nr 1-12 8.40-9.10 nr 13-23 |
VIIA | 9.20-9.50 nr 1-9 10.00-10.30 nr 10-17 |
VIA | 10.40-11.10 nr 1-9 11.20-11.50 nr 10-17 |
VIF | 12.00-12.30 nr 1-8 12.40-13.10 nr 9-16 |
VIE | 13.20-13.50 nr 1-11 14.00-14.30 nr 12-24 |
wejście od strony parkingu
klasa | godzina |
VIIB | 8.00-8.30 nr 1-13 8.40-9.10 nr 14-27 |
VIID | 9.20-9.50 nr 1-12 10.00-10.30 nr 13-25 |
VIB | 10.40-11.10 nr 1-13 11.20-11.50 nr 14-27 |
VID | 12.00-12.30 nr 1-13 12.40-13.10 nr 14-27 |
wejście główne
klasa | godzina |
IIIE | 8.00-8.30 nr 1-11 8.40-9.10 nr 12-22 |
VIIC | 9.20-9.50 nr 1-13 10.00-10.30 nr 14-27 |
VIIE | 10.40-11.10 nr 1-12 11.20-11.50 nr 13-25 |
VIC | 12.00-12.30 nr 1-13 12.40-13.10 nr 14-27 |
wejście od strony sklepiku
klasa | godzina |
IVB | 8.00-8.30 nr 1-10 8.40-9.10 nr 11-20 |
VA | 9.20-9.50 nr 1- 9 10.00-10.30 nr 10-17 |
VC | 10.40-11.10 nr 1-12 11.20-11.50 nr 13-25 |
VE | 12.00-12.30 nr 1-12 12.40-13.10 nr 13-24 |
wejście od strony placu zabaw
klasa | godzina |
IVA | 8.00-8.30 nr 1-8 8.40-9.10 nr 9-17 |
IVC | 9.20-9.50 nr 1-12 10.00-10.30 nr 13-25 |
VB | 10.40-11.10 nr 1-12 11.20-11.50 nr 13-25 |
VD | 12.00-12.30 nr 1-11 12.40-13.10 nr 12-23 |
VF | 13.20-13.50 nr 1-9 14.00-14.30 nr 10-18 |
Wychowawcom kl. IV-VII przy rozdawaniu świadectw pomagają społeczni wychowawcy, a w kl. I-III wyznaczeni nauczyciele: kl. I B – A. Zdrojkowska, I C – M. Jabłońska, I D – M. Szczygielska, II B – U. Falkowska, II C – E. Kikolska-Wróbel, III B – p. A. Majewska, III C – I. Zahorska-Wicher, III D – p. E. Przystupa.