KOCHAJMY NASZE DZIECI ZA TO, ŻE JE MAMY

Dzieci uczą się życia obserwując swoich rodziców od chwili, kiedy przychodzą na świat. Nasze wybory staja się często ich wyborami, nasze słowa- ich słowami. Największy wpływ na to, kim się staną ma nie to, czego od nich wymagamy, ale to, jaki przykład dajemy im każdego dnia. DRODZY RODZICE, MÓWICIE CZASAMI TAK DO SWOICH DZIECI?

RODZICU, PAMIETAJ!!!!  SŁOWA: DZIĘKUJĘ, PROSZĘ, PRZEPRASZAM, WYBACZAM, KOCHAM CIĘ, POTRAFIĄ ZDZIAŁAC CUDA. OBALAJĄ MURY, KTÓRYCH NAWET CZOŁG NIE JEST W STANIE STARANOWAĆ. OTWIERAJĄ BRAME DO DZIECIECYCH SERC !!! NIECH W WASZYM SŁOWNIKU NIGDY ICH NIE ZABRAKNIE!!!

Zapraszam do refleksji Dorota Szewko