Kształcenie na odległość do 24 maja

Szanowni Rodzice!

Dyrekcja SP 47 przypomina, że nauczanie zdalne zgodnie z rozporządzeniem MEN zostało przedłużone do 24 maja 2020r.

Nauczanie zdalne w SP 47 odbywa się zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami, za pośrednictwem e-dziennika (zakładka zadania domowe), klasowej i indywidualnej poczty outlook, lekcji on-line w aplikacji Teams. Uczniowie uczą się w domu pod kierunkiem nauczycieli, którzy organizując pracę zdalną informują o zakresie realizowanego materiału, terminach i formach wykonywania prac, zasadach oceniania.

Uczniowie zobowiązani są do:

• uczestniczenia w zdalnym nauczaniu,
  • uczestniczenia w sprawdzianach i kartkówkach,
  • realizacji materiału zgodnie z poleceniem nauczyciela,
  • wykonywaniu wskazanych przez nauczyciela zadań,
  • terminowym odsyłaniu prac zleconych przez nauczyciela.

W związku ze zbliżającym się terminem klasyfikacji końcoworocznej, prosimy Państwa o dopilnowanie dzieci z wywiązywania się ze swoich obowiązków. Ocena końcoworoczna uwzględniać będzie ocenę z pierwszego semestru, oceny cząstkowe drugiego semestru oraz aktywność ucznia w trakcie zdalnego nauczania.

Dyrekcja SP 47