Przedstawiamy alfabetyczną listę laureatów. Miejsca, jak zwykle, pozostają niespodzianką do chwili wręczenia nagród podczas XVIII Święta Origami, 7 marca 2020 r., w Szkole Podstawowej Nr 47 w Białymstoku przy ul. Palmowej 28. Rozpoczęcie uroczystości – g. 10.00. Zapraszamy!
Adamska Izabela PS Nr 82 Białystok
Adamska Klaudia ZS Turośń Kościelna
Aleturowicz Daria NPR Białystok
Augustynowicz Jakub SP 1 Sokółka
Bach Mateusz SP 47 Białystok
Bedra Zuzanna NPR Białystok
Bernchard Jakub SP 4 Grajewo
Bobrowski Marek PS Nr 65 Białystok
Boćwińska Julia SP Stara Rozedranka
Boćwiński Jan SP Stara Rozedranka
Bogusz Dawid SP w Augustowie
Bogusz Zuzanna SP w Augustowie
Bondaruk Jakub SP Nr 3 Bielsk Podlaski
Brotko Bartosz NPR Białystok
Brzozowski Mateusz SP Nr 3 Zambrów
Bucińska Dagmara SP 1 Wysokie Mazowieckie
Bukłaho Julia ZS Turośń Kościelna
Bułtralik Jakub Prz. Nr 4 Suwałki
Chaberek Filip PP Nr 4 Łomża
Chełska Zuzanna SP 3 Zambrów
Chełski Hubert SP 3 Zambrów
Chmielewski Adam SP 47 Białystok
Dec Amelia PS Nr 82 Białystok
Drewnowski Jan SP 1 Wysokie Mazowieckie
Dryl Karolina ZS Turośń Kościelna
Dzikowska Maria ZS Turośń Kościelna
Gajewska Pola PS Nr 82 Białystok
Gałązka Patryk SP 45 Białystok
Gałuszewska Izabela SP 3 Bielsk Podlaski
Gbur Aleksandra PS Nr 82 Białystok
Giaro Mateusz PS Nr 86 Białystok
Giro Urszula SP 47 Białystok
Gnieciecka Nikola SP 47 Białystok
Golonko Martyna Oliwia Prz. Nr 5 Hajnówka
Gołaszewska Zuzanna SP 1 Wysokie Mazowieckie
Gołaszewski Filip SP 1 Wysokie Mazowieckie
Gonicki Gabriel SP Babiki
Gryc Kuba Prz. Nr 5 Hajnówka
Halicka Malwina SP 47 Białystok
Iłendo Aneta SP Stara Rozedranka
Iłendo Barbara SP Stara Rozedranka
Jackiewicz Oliwia SP 1 Sokółka
Janiszta Kinga Gloria SP 47 Białystok
Jasiuk Michał Olgierd SP 5 Białystok
Jewko Oliwia Prz. Nr 4 Suwałki
Jurkiewicz Lena Prz. Nr 3 w Augustowie
Kaczyńska Ewa SP 1 Wysokie Mazowieckie
Kadłubowska Oliwia SP 1 Wysokie Mazowieckie
Kalinowska Milena SP 1 Wysokie Mazowieckie
Kamiński Bartłomiej SP 1 Wysokie Mazowieckie
Karwowska Martyna PM Nr 1 Grajewo
Kempista Julia SP 47 Białystok
Kisiel Patrycja KW Stara Kamionka
Kiszkiel Kornelia SP 1 Sokółka
Klimaszewska Anna PM Nr 1 Grajewo
Klimaszewska Klaudia ZSiP Tykocin
Konarzewska Wiktoria SP 1 Wysokie Mazowieckie
Konecko Filip SP 47 Białystok
Kopa Rafał SP 3 Bielsk Podlaski
Kosakowska Justyna ZSiP Tykocin
Kostecki Konrad Prz. Nr 1 Hajnówka
Kowalczuk Aleksandra ZS Turośń Kościelna
Kowrach Natalia SP 47 Białystok
Krystosiuk Julia SP 3 Bielsk Podlaski
Krzywiński Fabian SP 47 Białystok
Kulik Natalia SP 3 Suwałki
Kurbanowa Petimat SP 47 Białystok
Lebiedzińska Ewa SP 47 Białystok
Lebiedziński Cezary SP 47 Białystok
Leszkiewicz Gabriela Prz. Nr 3 w Augustowie
Lipka Antoni P.M. Nr 1 Grajewo
Łapińska Łucja Prz. Nr 2 Łapy
Łukianiuk Julia SP 2 Wysokie Mazowieckie
Magnuszewska Aleksandra SP 47 Białystok
Malecka Zofia ZSiP Tykocin
Malewicz Kornelia SP 1 Sokółka
Malicka Julia Świetlica SP w Sidrze
Masłowska Zuzanna SP 47 Białystok
Matys Wiktoria SP 47 Białystok
Michalski Jakub SP 3 Zambrów
Michniewicz Kamila SP 5 Białystok
Milewska Antonina PM nr 1 Grajewo
Milewska Zuzanna SP 1 Wysokie Mazowieckie
Milewski Filip Prz. z OI Suwałki
Mioduszewska Maja SP 1 Wysokie Mazowieckie
Muśko Wiktoria SP 3 Bielsk Podlaski
Nierodzik Aleksandra PM. Nr 1 Grajewo
Nowicka Nina SP 1 Wysokie Mazowieckie
Orłowska Aurelia PM Nr 2 Wysokie Mazowieckie
Paczesna Agata PM Nr 1 Grajewo
Piasecka Natalia Prz. Nr 4 w Suwałkach
Pietrzykowska Lena Prz. Nr 1 Łapy
Pietrzykowski Miłosz SP 1 Wysokie Mazowieckie
Piotrowska Kamila ZSiP Tykocin
Placek Krystian SP 1 Wysokie Mazowieckie
Plago Dominika NPR Białystok
Ponikwicka Weronika SP Babiki
Popławska Martyna PM Nr 1 Grajewo
Porzezińska Amelia SP 1 Wysokie Mazowieckie
Porzezińska Angelika PM Nr 2 Wysokie Mazowieckie
Pryczynicz Natalia PM Nr 2 Wysokie Mazowieckie
Puchalski Michał SP Stara Rozedranka
Rećko Kinga KW Stara Kamionka
Rejkiewicz Tomasz PM Nr 1 Grajewo
Rejkiewicz Zofia PM Nr 1 Grajewo
Roszkowska Zuzanna SP Stara Rozedranka
Roszkowski Jakub SP Stara Rozedranka
Rusak Julia PS Nr 86 Białystok
Rybaczewska Weronika SP 3 Zambrów
Sadowska Maria SP 37 Białystok
Skłodowski Kacper SP Nr 50 Białystok
Sowiński Juliusz SP 9 Łomża
Stępiński Marcel PM. Nr 1 Grajewo
Sulik Nikola SP 50 Białystok
Szymborska Amelia SP 47 Białystok
Świderska Magdalena PS Nr 27 Białystok
Trojgo Blanka SP 47 Białystok
Tymińska Natalia SP 2 Wysokie Mazowieckie
Wasilewska Nikola Prz. Nr 1 Łapy
Wasilewski Piotr SP Nr 6 Białystok
Wasilkowski Zawada Olivier SP 47 Białystok
Waszkiewicz Eryk Oskar PM Nr 1 Grajewo
Wesołowski Dawid SP Nr 3 Bielsk Podlaski
Wiecko Zofia ZS Turośń Kościelna
Wierszko Gracjan Prz. Nr 5 Hajnówka
Witulska Gabriela SP 1 Sokółka
Włostowska Anna SP 47 Białystok
Włostowska Zofia SP 47 Białystok
Wnorowski Bartosz PS Nr 86 Białystok
Woszczenko- Silbert Liliana Prz. Nr 5 Hajnówka
Wysocka Oliwia SP Stara Rozedranka
Wysocki Dawid SP Stara Rozedranka
Zalewski Natan Prz. Nr 3 Zambrów
Załęska Amelia PS Nr 36 Białystok
Zdziarska Maria SP 1 Wysokie Mazowieckie
Zieliński Karol Prz. Nr 2 Łapy
Zubrzycka Maja SP 1 Sokółka
Żukowska Aleksandra SP 47 Białystok
Żukowska Julia SP 48 Białystok