#RazemNaŚwięta

Tak jak w poprzednim roku nasza szkoła bierze udział w akcji „Razem na święta”, organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Akcja ma na celu promowanie przedświątecznych inicjatyw charytatywnych.

Chcielibyśmy podsumować i podzielić się naszymi tegorocznymi pomysłami, o których mogliście przeczytać już na naszej stronie. W tym roku Samorząd i Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował:

• szkolną dyskotekę, z której dochód został przeznaczony na pomoc białostockiemu schronisku dla zwierząt
  • dwie zbiórki żywności dla potrzebujących Białostoczan
  • akcję „Szlachetna Paczka”, dzięki której udało się stworzyć mnóstwo paczek dwóm potrzebującym rodzinom z naszego województwa
  • akcję zbiórki zniczy i odwiedzania starych, opuszczonych grobów

Zachęcamy wszystkich, którzy mają pomysł, jak pomagać innych do dołączenia do nas 🙂