Celem konkursu było kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej, propagowanie różnych technik plastycznych, doskonalenie warsztatu plastycznego, prezentacja możliwości twórczych dzieci.
Na konkurs plastyczny nadesłano wiele prac, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów:
Osoby nagrodzone:
Kategoria 0-I
Miejsce I
Fabian Krzywiński
Klasa I D
Szkoła Podstawowa Nr 47
opiekun: Barbara Rzepniewska
Miejsce I
Aleksander Koczewski
Klasa I B
Szkoła Podstawowa Nr 7
opiekun: Agnieszka Borkowska
Miejsce II
Krystian Sierbo
Klasa 0 B
Szkoła Podstawowa Nr 21
opiekun: Bożena Ostrowska
Miejsce III
Dominika Szafran
Klasa I B
Szkoła Podstawowa Nr 12
opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko
Miejsce III
Bartłomiej Gałązka
Lat 5
Przedszkole Samorządowe Nr 58
opiekun: Ewa Prokopiuk
Wyróżnienie
Hanna Wasiluk
Lat 5
Przedszkole Samorządowe Nr 31
opiekun: Ewa Kalinowska i Iwona Łabanowska
Wyróżnienie
Maja Kozioł
Klasa I B
Szkoła Podstawowa Nr 47
opiekun: Barbara Grabowska
Wyróżnienie
Bartosz Toczydłowski
Klasa I B
Szkoła Podstawowa Nr 7
opiekun: Agnieszka Borkowska
Wyróżnienie
Weronika Bajda
Klasa I B
Szkoła Podstawowa Nr 42
opiekun: Agnieszka Siemienkowicz
Wyróżnienie
Jacek Antecki
Klasa 0 A
Szkoła Podstawowa Nr 21
opiekun: Katarzyna Kosiorek
Wyróżnienie
Adam Jacewicz
Klasa I A
Szkoła Podstawowa Nr 20
opiekun: Iwona Stankiewicz
Wyróżnienie
Marcel Mianowski
Lat 5
Zespół Szkół Nr 15 przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym
opiekun: Marta Mieczkowska
Wyróżnienie
Anna Kuklińska
Lat 6
Przedszkole Samorządowe Nr 73
opiekun: Małgorzata Płonowska
Wyróżnienie
Antonina Chwojko
Klasa I C
Szkoła Podstawowa Nr 32
opiekun: Grażyna Popielarz
Kategoria II-III
Miejsce I
Aniela Załęska
Klasa III B
Szkoła Podstawowa Nr 28
opiekun: Iwona Ejsmont
Miejsce I
Magdalena Michaluk
Klasa II B
Szkoła Podstawowa nr 20
opiekun: Katarzyna Kuźmicka-Szeremeta
Miejsce II
Patryk Kochanowski
Klasa II
Zespół Szkół Nr 15 przy UDSK
opiekun: Marzanna Ossowska
Miejsce II
Szymon Dembski
Klasa III B
Szkoła Podstawowa nr 2
opiekun: Barbara Klepacka
Miejsce III
Zuzanna Mikita
Klasa II E
Szkoła Podstawowa nr 32
opiekun: Grażyna Popielarz
Miejsce III
Sandra Himik
Klasa II B
Szkoła Podstawowa nr 47
opiekun: Ewa Wojciuk
Wyróżnienie
Aleksandra Popławska
Klasa III A
Szkoła Podstawowa Nr 47
opiekun: Urszula Jurczkowska
Wyróżnienie
Wiktoria Bagińska
Klasa II D
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
opiekun: Justyna Węgierska
Wyróżnienie
Julia Pacuk
Klasa II B
Szkoła Podstawowa Nr 8
opiekun: Bożena Szuchalska
Wyróżnienie
Magdalena Świenc
Klasa II E
Szkoła Podstawowa Nr 12
opiekun: Agnieszka Kikolska-Giesko
Wyróżnienie
Natalia Druba
Klasa III B
Szkoła Podstawowa Nr 43
opiekun: Grażyna- Ostaszewska-Gawryluk
Wyróżnienie
Blanka Kuczyńska
Klasa II A
Szkoła Podstawowa Nr 16
opiekun: Lucyna Łukjan
Wyróżnienie
Amelia Szymborska
Klasa II A
Szkoła Podstawowa Nr 47
opiekun: Emilia Przystupa
Wyróżnienie
Zuzanna Huryn
Klasa III B
Szkoła Podstawowa Nr 47
opiekun: Dorota Hapunik