Złoto klas V i brąz klas IV w Szkolnej Lidze Rugby Tag

Dnia 03.12.2019. w SP 12 odbył się Finał Województwa Podlaskiego w Szkolnej Lidze Rugby Tag. W turnieju wzięły udział 7 najlepszych zespołów : SP Sobolewo, SP 3 Białystok, SP 11 Białystok, SP 12 Białystok, SP 29 Białystok, SP 16 Białystok oraz SP 47 Białystok.

Reprezentacja SP 47 kl. V wygrała wszystkie mecze w turnieju, sięgając po tytuł najlepszej drużyny w województwie.

Na końcowy triumf złożyło się :

2 miejsce na turnieju w Sobolewie

1 miejsce na turnieju w SP 47

1 miejsce na turnieju w SP 12

Klasa IV również skończyła turniej na 1 miejscu, kończąc ligę z brązowym medalem.

Szkołę reprezentowali: Damian Sarosiek, Selima Edaeva, Dawid Masłowski, Ewa Lebiedzińska, Mikołaj Maciorowski, Krzysztof Pietraszko, Wojciech Wyszyński, Krystian Klepadło, Jędrzej Horodeński, Amelia Skórak, Bianka Skórak, Gabriela Filipiak, Aleksandra Polak, Szymon Kryński, Aleksander Puchacz, Sebastian Szylak, Patryk Halicki.

Do turnieju zawodników przygotował: Piotr Podleśny

Klasa V wywalczyła prawo startu w Ogólnopolskim Finale Rugby Tag, który odbędzie się 18 grudnia w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu.