MISTRZOSTWO MIASTA BIAŁEGOSTOKU w IMS w KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniu 19 w naszej szkole odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w Koszykówce Dziewcząt w którym udział wzięły 4 zespoły: z  SP 45;SP 43; SP 19 i drużyna dziewcząt z klasy VIII B , VIII D i VII B pod kierunkiem pani Katarzyny Wensław Dziewczęta po zaciętym meczu finałowym z SP 45  wywalczyły złote medale.

Gorącym dopingiem zespół motywowali rodzice oraz nauczyciele i uczniowie nasze szkoły.  Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Mistrzynie Miasta Białegostoku:

Nikola Wińska, Magdalena Pasiuk, Zofia Gutowska, Barbara Popławska, Izabela Lewończuk, Julia Porzezińska, Julia Ostaszewska, Kinga Grabowiecka, Julia Maryszczuk, Julia Jacewicz, Karolina Sidorczuk, Katarzyna Buraczuk, Hanna Lebiedzińska, Julia Sienkoiewicz