Sukces naszych uczniów w Miejskim Konkursie Plastyczno-Recytatorskim pt. „Jesień nas inspiruje”

15.11.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastyczno-Recytatorskiego pod hasłem „Jesień nas inspiruje”. W konkursie plastycznym docenione zostały prace Klaudii Kozłowskiej, ucz. kl.5 D (nagroda) oraz Gabrieli Chrzanowskiej, ucz. kl. 5 B (wyróżnienie), które zaprezentowane zostały na pięknej wystawie podczas Gali rozstrzygnięcia konkursu. Jury konkursu recytatorskiego przyznało także nagrody za wspaniałą recytację i twórczą interpretację wiersza Danuty Gellner pt. „Jesień u fryzjera”, którą przedstawiła Laura Smolej, ucz. kl. 5 B, nagrodzona za ciekawą osobowość sceniczną oraz Marcel Masalski, ucz. kl. 6 E, który z  aktorskim talentem zaprezentował wiersz Stanisława Pagaczewskiego pt. „Odlot szpaków”. Całą uroczystość uświetniła wspaniała część artystyczna, przygotowana przez uczniów SP 1, która wprowadziła wszystkich w jesienny nastrój.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Małgorzata Jabłońska Karolina Michniewicz