Miejski konkurs pt. „Jesienne skarby”

CELE KONKURSU

• Kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej.
  • Propagowanie różnych technik plastycznych.
  • Doskonalenie warsztatu plastycznego.
  • Prezentacja możliwości twórczych dzieci.

WARUNKI KONKURSU

Dopuszcza się następujące formy prac indywidualnych:

• rysunek,
  • praca malarska,
  • collage.

Do konkursu dopuszczone zostaną tylko prace samodzielne.

Nauczyciel przesyłając zawarte w pracy dane wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, a osoby niepełnoletnie dostarczają oświadczenie rodziców lub opiekunów (należy wypełnić załączone oświadczenie).

Każda zgłoszona do konkursu praca bez względu na formę powinna być opatrzona metryczką zawierającą dane (pismem drukowanym):

• imię i nazwisko autora;
  • klasa;
  • adres placówki delegującej, telefon;
  • imię i nazwisko nauczyciela/instruktora, pod którego kierunkiem praca została wykonana;

UCZESTNICY

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

• 5-6-latki.
  • 7-9 latki

PRACE PROSIMY DOSTARCZAĆ DO DNIA 30 LISTOPADA 2019 r. NA ADRES:

Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
ul. Palmowa 28
tel. 85 653 43 78   fax 85 653 19 81

Informacje o konkursie można uzyskać pod numerem telefonu zamieszczonym powyżej.

661-597-111

UWAGI UZUPEŁNIAJĄCE

Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora przyznając nagrody  i wyróżnienia.

Ocena jury jest ostateczna i nieodwołalna.

Wystawa pokonkursowa odbędzie się 8 grudnia 2019 r. w SP 47 w Białymstoku

Opiekun konkursu:
mgr  Dorota Hapunik

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

• administratorem danych osobowych dziecka oraz danych osobowych nauczyciela jest Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku z siedzibą w Białymstoku, ul. Palmowa 28, kod pocztowy 15-795
  • kontakt do inspektora ochrony danych email: iod@sp47.bialystok.pl;
  • dane osobowe dziecka oraz nauczyciela przetwarzane będą w celu zorganizowania konkursu w siedzibie szkoły (podstawa prawna: art. 6 ust 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych).
  • odbiorcą danych osobowych dziecka oraz nauczyciela będą dzieci, rodzice, inni uczestnicy i goście szkoły;
  • dane osobowe dziecka – imię, nazwisko, wiek, szkoła oraz dane osobowe nauczyciela – imię i nazwisko zawarte w pracy oraz listy pomocnicze będą przechowywane przez okres do 31.08.2020 r., na stronie internetowej szkoły wymienione dane oraz wizerunek do 31 sierpnia 2024;
  • posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących dziecka lub własnych (nauczyciela) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem umownym. Nie są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak udziału dziecka w konkursie lub w przypadku nie wyrażenia zgody na przetwarzanie wizerunku zdjęcie dziecka nie zostanie umieszczone w relacji na stronie internetowej bez wpływu na sam udział dziecka w konkursie.

Zgoda na przetwarzanie danych
(dla rodziców / opiekunów prawnych)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych mojego dziecka na potrzeby organizacji Miejskiego Konkursu „Jesienne skarby”, tj. imienia i nazwiska, wieku przez Szkołę Podstawową Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku w celu prawidłowego zorganizowania konkursu (tj. przygotowania list, wydruku dyplomów) w siedzibie szkoły.

Wyrażam / nie wyrażam* zgodę na przetwarzanie danych mojego dziecka, tj. imienia, nazwiska, wieku, szkoły, wizerunku przez Szkołę Podstawową Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku na potrzeby promocyjne zamieszczenia opisu wraz ze zdjęciami z organizacji Miejskiego Konkursu „Jesienne skarby”, na stronie internetowej organizatora www.sp47.bialystok.pl.

Zgodę wyrażam dobrowolnie. Wiem, że w każdej chwili będę mógł/mogła odwołać zgodę przez złożenie pisma z odwołaniem zgody w sekretariacie szkoły.

*niepotrzebne skreślić

…………………………………………   ………………………………………

miejscowość, data                                                                             podpis rodzica lub prawnego opiekuna