Organizacja pracy w dniu 18.10

Organizacja pracy w dn. Święta Szkoły 18.10.19r. (piątek)

• kl. 0
    • 7.30 – 12.30 – edukacja przedszkolna
    • 9.00 – 11.00 – udział w akademii z okazji Święta Szkoły
  • kl. I – III
    • 7.45 – wyjście spod szkoły kl. II-III na Mszę Św. w Kościele pw. Św. Kazimierza pod opieką wychowawców lub wyznaczonych nauczycieli.
    • 9.00 – 11.00 – akademia z okazji Święta Szkoły, Ślubowanie uczniów kl. I, zajęcia z wychowawcą w salach – Urodziny u Klemensa oraz układanie klasowego hasła reklamowego szkoły  (kl. II-III).
  • kl. IV – VIII
    • Uczniowie idą do kościoła/cerkwi samodzielnie lub spod szkoły pod opieką katechetów i księży:
      • 7.45 – wyjście spod szkoły chętnych uczniów pod opieką p. D. Suprunowicz, A. Brzyskiej i  ks. W. Rogowskiego
      • 7.45 – wyjście spod szkoły chętnych uczniów pod opieką p. A. Borowskiej i A. Zdrojkowskiej
    • 11.00 – 13.00 – zajęcia z wychowawcą w salach – Urodziny u Klemensa oraz układanie klasowego hasła reklamowego szkoły.
  • Uczniów kl. 0-VIII obowiązuje strój galowy
  • W tym dniu nie ma obiadów