1 | 4 | 5 | 8 | 101 | 104 | 01 | 03 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 114 | 201 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 211 | 109z | 202 | 210 | 210a | 213 | 214 | 06 | 07a | 07b | 014a | 111z | 211z | 313 | sg1 | sg2 | sg3 | sg4 | sg5 | hol1 | hol2 | hol3 | CAW |
Powrót na górę
Plan 1
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zdrojkowska Agnieszka Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | |
8.55 – 9.40 | Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
9.50 – 10.35 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
10.45 – 11.30 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai | Brzyska Anna Religia 2b kat | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b |
11.50 – 12.35 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b |
12.55 – 13.40 | Suprunowicz Dorota Religia 3c kat | Brzyska Anna Religia 2c kat | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai |
13.55 – 14.40 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | Machaev Osman Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, muz, | Manaches Monika Religia 2ai kat |
14.50 – 15.35 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna 2ai | ||
15.40 – 16.25 | Wojciuk Ewa Edukacja wczesnoszkolna 2b | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 4
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | ||
8.55 – 9.40 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
9.50 – 10.35 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1d |
10.45 – 11.30 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 4ai | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d |
11.50 – 12.35 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1d | Suprunowicz Dorota Religia 1d kat | Zdrojkowska Agnieszka Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2b | Manaches Monika Religia 3d kat |
12.55 – 13.40 | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Suprunowicz Dorota Religia 1d kat | Suprunowicz Dorota Religia 1b kat |
13.55 – 14.40 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d | |
14.50 – 15.35 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | |
15.40 – 16.25 | Rzepniewska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1d | Krzemińska Beata Edukacja wczesnoszkolna 3d | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 5
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei | Brzyska Anna Religia 3ai kat | |
8.55 – 9.40 | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | |
9.50 – 10.35 | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
10.45 – 11.30 | Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
11.50 – 12.35 | Jurczykowska Urszula Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 3ai | Brzyska Anna Religia 3ai kat | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Brzyska Anna Religia 3ei kat |
12.55 – 13.40 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Winsko Marzenna Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 3ei | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei |
13.55 – 14.40 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | |
14.50 – 15.35 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Zdrojkowska Agnieszka Koło „żywego słowa” 3ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | |
15.40 – 16.25 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 3ei | Tomczyk Anna / Słoma Marta Edukacja wczesnoszkolna 3ai | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 8
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | ||
8.55 – 9.40 | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b |
9.50 – 10.35 | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | |
10.45 – 11.30 | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Suprunowicz Dorota Religia 1b kat | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
11.50 – 12.35 | Zdrojkowska Agnieszka Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2c | Sawicka Katarzyna Język angielski 5c an | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b |
12.55 – 13.40 | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Smolej Katarzyna Zajęcia z wychowawcą 4bs | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c |
13.55 – 14.40 | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | |
14.50 – 15.35 | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | |
15.40 – 16.25 | Zdrojkowska Agnieszka Koło „żywego słowa” 3c | Grabowska Barbara Edukacja wczesnoszkolna 1b | Zientara Wiesława Edukacja wczesnoszkolna 3c | ||
16.30 – 17.15 |
Plan 101
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | ||
8.55 – 9.40 | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
9.50 – 10.35 | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c | Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b |
10.45 – 11.30 | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Manaches Monika Religia 2ai kat | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b | Wróblewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b |
11.50 – 12.35 | Suprunowicz Dorota Religia 3b kat | Suprunowicz Dorota Religia 3b kat | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Suprunowicz Dorota Religia 3c kat |
12.55 – 13.40 | Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena Język angielski 4ai | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c |
13.55 – 14.40 | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | Brzyska Anna Religia 2c kat |
14.50 – 15.35 | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | ||
15.40 – 16.25 | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Hapunik Dorota Edukacja wczesnoszkolna 3b | Zdrojkowska Agnieszka Koło „żywego słowa” 3b | Nowik Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna 2c | |
16.30 – 17.15 |
Plan 104
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Manaches Monika Religia 1c kat | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | |
8.55 – 9.40 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
9.50 – 10.35 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai |
10.45 – 11.30 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
11.50 – 12.35 | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c | Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs | Brzyska Anna Religia 1ai kat | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c |
12.55 – 13.40 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Manaches Monika Religia 1c kat | Brzyska Anna Religia 1ai kat |
13.55 – 14.40 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Skup Izabela Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c | Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c, muz, |
14.50 – 15.35 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna 1ai | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | ||
15.40 – 16.25 | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | Madura-Gryko Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna 1c | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 01
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jurczykowska Urszula Plastyka 6e | Jurczykowska Urszula Plastyka 6bs | Demianiuk Konrad / Bogusz Anna Technika 5fi | Demianiuk Konrad / Kieda Joanna Technika 6ai | |
8.55 – 9.40 | Jurczykowska Urszula Plastyka 6c | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5e | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 4c | Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs | |
9.50 – 10.35 | Demianiuk Konrad Technika 6e | Jurczykowska Urszula / Stankiewicz Ewa Plastyka 6fi | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai | Popławska-Włodkowska Magdalena / Szewko Dorota Plastyka 7ai | Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna Plastyka 5fi |
10.45 – 11.30 | Demianiuk Konrad Technika 5e | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6bs | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7bs | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7d | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c |
11.50 – 12.35 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 4ai | Michniewicz Karolina Język polski 5d | Demianiuk Konrad Technika 5d | Kozłowski Andrzej Matematyka 7d | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5c |
12.55 – 13.40 | Demianiuk Konrad Technika 6c | Demianiuk Konrad / Kraszewska Milena Technika 4ai | Jurczykowska Urszula Plastyka 6d | Michniewicz Karolina Język polski 5c | Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai |
13.55 – 14.40 | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5d | Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena Plastyka 4ai | Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna Plastyka 6ai | Demianiuk Konrad Technika 6d | Perkowska Joanna Zajęcia z wychowawcą 6e |
14.50 – 15.35 | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 5bs | Demianiuk Konrad Technika 5bs | |||
15.40 – 16.25 | Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta Technika 5ai | ||||
16.30 – 17.15 | Borowska Alina Język polski 4bs,4c,5ai,6bs,6e,7c,8c, I sem. |
Plan 03
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Drużyńska Jolanta Muzyka 4bs | ||||
8.55 – 9.40 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e | Leonowicz Ewa Język angielski 4bs | Drużyńska Jolanta Muzyka 5bs | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 7bs | |
9.50 – 10.35 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs | Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta Plastyka 5ai | Drużyńska Jolanta Muzyka 4c | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d | |
10.45 – 11.30 | Drużyńska Jolanta Muzyka 6d | Drużyńska Jolanta / Stankiewicz Ewa Muzyka 6fi | Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna Muzyka 5fi | Sierkowska Urszula Język polski 6bs | Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta Muzyka 5ai |
11.50 – 12.35 | Drużyńska Jolanta Muzyka 6e | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6d | Nojszewska Małgorzata Język polski 7e | Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai | Drużyńska Jolanta Muzyka 6c |
12.55 – 13.40 | Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna Muzyka 6ai | Drużyńska Jolanta Muzyka 5c | Drużyńska Jolanta Muzyka 6bs | Drużyńska Jolanta Muzyka 5d | Sawicka Katarzyna Język angielski 8e |
13.55 – 14.40 | Drużyńska Jolanta Muzyka 7ai | Drużyńska Jolanta Muzyka 7c | Demianiuk Konrad / Stankiewicz Ewa Technika 6fi | Drużyńska Jolanta Muzyka 7bs | Drużyńska Jolanta Muzyka 4ai |
14.50 – 15.35 | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7c | Drużyńska Jolanta Muzyka 7d | |||
15.40 – 16.25 | Drużyńska Jolanta Muzyka 5e | Drużyńska Jolanta Muzyka 7e | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 105
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Komosa Łukasz Historia 8bs | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 4bs | Sawicka Katarzyna Język angielski 5d | ||
8.55 – 9.40 | Komosa Łukasz Historia 6c | Komosa Łukasz Historia 6bs | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8c | ||
9.50 – 10.35 | Komosa Łukasz Historia 8e | Komosa Łukasz Historia 6e | Komosa Łukasz Historia 6d | Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi | |
10.45 – 11.30 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6ai | Komosa Łukasz / Kieda Joanna Historia 6ai | Komosa Łukasz Historia 5bs | Komosa Łukasz Historia 6c | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8d |
11.50 – 12.35 | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8d | Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena Wiedza o społeczeństwie 8ai | Komosa Łukasz / Kieda Joanna Historia 6ai | Komosa Łukasz Historia 4bs | Drabik Zbigniew Historia 7c |
12.55 – 13.40 | Orzechowska Marta Fizyka 7c | Drabik Zbigniew Historia 7e | Drabik Zbigniew Historia 7d | Demianiuk Konrad Technika 6bs | Drabik Zbigniew Historia 7d |
13.55 – 14.40 | Drabik Zbigniew / Wasilewska Monika Historia 8ai | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8bs | Suprunowicz Dorota Religia 8e kat | Komosa Łukasz Historia 8e | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8e |
14.50 – 15.35 | Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena Wiedza o społeczeństwie 8ai | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8e | Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa Historia 6fi | Komosa Łukasz Zajęcia z wychowawcą 6d | |
15.40 – 16.25 | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8bs | Rutkowska Joanna Język angielski 7d | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 106
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I sem. Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai II sem. | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5bs | Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 5bs II sem. | ||
8.55 – 9.40 | Sierkowska Urszula Język polski 6e | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I sem. Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai II sem. | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5ai | ||
9.50 – 10.35 | Sierkowska Urszula Język polski 6c | Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I sem. Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c II sem. | Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e | Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 4bs II sem. | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I sem. Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai II sem. |
10.45 – 11.30 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs | Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e | Sierkowska Urszula Język polski 6bs | Michniewicz Karolina Język polski 6d I sem. Mnich Justyna Język polski 6d II sem. | Sierkowska Urszula Język polski 6c |
11.50 – 12.35 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5d | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5bs | Sierkowska Urszula Język polski 6c | Nojszewska Małgorzata Język polski 7e | Sierkowska Urszula Język polski 6e |
12.55 – 13.40 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5c | Sierkowska Urszula Zajęcia z wychowawcą 6bs | Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I sem. Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai II sem. | Michniewicz Karolina Język polski 6d I sem. Mnich Justyna Język polski 6d II sem. |
13.55 – 14.40 | Sierkowska Urszula Język polski 6bs | Sierkowska Urszula Język polski 6e | Michniewicz Karolina Język polski 6d I sem. Mnich Justyna Język polski 6d II sem. | Sierkowska Urszula Język polski 6e | Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 6fi II sem. |
14.50 – 15.35 | Sierkowska Urszula / Kieda Joanna Język polski 6ai I sem. Mnich Justyna / Kieda Joanna Język polski 6ai II sem. | Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 4ai II sem. | Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I sem. Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c II sem. | Sierkowska Urszula Język polski 6c | Łaszkiewicz Jolanta Zajęcia z wychowawcą 5e |
15.40 – 16.25 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5fi | ||||
16.30 – 17.15 | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5e |
Plan 107
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Karwowska Renata Matematyka 5c | Droździewicz Lidia Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8ai | |||
8.55 – 9.40 | Karwowska Renata Matematyka 4c | Winkiewicz Wiesława Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8bs | Karwowska Renata Matematyka 5c | ||
9.50 – 10.35 | Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs | Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai | Karwowska Renata Matematyka 4c | Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai |
10.45 – 11.30 | Karwowska Renata Matematyka 6e | Duda Anita Zajęcia z wychowawcą 8bs | Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai | Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai | Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai |
11.50 – 12.35 | Karwowska Renata / Kieda Joanna Matematyka 6ai | Karwowska Renata Matematyka 6e | Dzieszko Anna / Bogusz Anna Historia 5fi | Karwowska Renata Matematyka 6e | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6bs |
12.55 – 13.40 | Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 8c | Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa Historia 6fi | Karwowska Renata Matematyka 6e | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 7bs | Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai |
13.55 – 14.40 | Wróbel Edyta Biologia 5bs | Karwowska Renata Matematyka 4c | Karwowska Renata Matematyka 5c | Karwowska Renata Matematyka 4c | |
14.50 – 15.35 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7c I sem. Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5d II sem. | Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta Matematyka 5ai | Karwowska Renata Matematyka 5c | ||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 108
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Skup Izabela Zajęcia z wychowawcą 6c | Bułkowska Aneta Geografia 5e | |||
8.55 – 9.40 | Bułkowska Aneta Geografia 7c | Nojszewska Małgorzata Język polski 7e | Wasilewska Monika Geografia 8bs | ||
9.50 – 10.35 | Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi | Sierkowska Urszula Język polski 6bs | Bułkowska Aneta Geografia 5d | Wasilewska Monika Geografia 8e | |
10.45 – 11.30 | Wasilewska Monika Geografia 8c | Michniewicz Karolina Język polski 5bs | Bułkowska Aneta Geografia 7e | Wasilewska Monika Geografia 8d | Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e |
11.50 – 12.35 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8e | Bułkowska Aneta Geografia 7d | Bułkowska Aneta Geografia 7bs | Suprunowicz Dorota Religia 5d kat | Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa Biologia 6fi |
12.55 – 13.40 | Bułkowska Aneta Geografia 5bs | Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8bs | Sawicka Katarzyna Język angielski 8e | Orzechowska Marta Fizyka 7c | Bułkowska Aneta Geografia 7bs |
13.55 – 14.40 | Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8c | Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8e | Rogowski Wojciech Religia 8bs kat | Bułkowska Aneta / Popławska-Włodkowska Magdalena Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai | Bułkowska Aneta Geografia 7e |
14.50 – 15.35 | Bułkowska Aneta Geografia 7d | Bułkowska Aneta Geografia 7c | Bułkowska Aneta Geografia 6bs | Bogusz Anna Zajęcia z wychowawcą 5fi | |
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 | Bułkowska Aneta Edukacja dla bezpieczeństwa 8d |
Plan 109
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8e I sem. Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5e II sem. | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8c I sem. Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6c II sem. | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7ai I sem. | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8d I sem. Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6bs II sem. | |
8.55 – 9.40 | Ławreszuk Elżbieta Zajęcia z wychowawcą 5ai | Brzyska Anna Religia 5c kat | Waszkiewicz Ewa Chemia 7e | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7e I sem. | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8bs I sem. |
9.50 – 10.35 | Wróbel Edyta Biologia 5d | Kamińska Irena / Szewko Dorota Geografia 7ai | Wróbel Edyta Biologia 8e | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5c II sem. | |
10.45 – 11.30 | Wróbel Edyta / Długołęcka-Drabik Magdalena Biologia 7c | Sierkowska Urszula Język polski 6c | Wróbel Edyta Biologia 7c | Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena Język angielski 4ai | Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika Chemia 8ai |
11.50 – 12.35 | Kamińska Irena / Szewko Dorota Biologia 7ai | Kamińska Irena Geografia 6c | Wróbel Edyta Biologia 5c | Kamińska Irena / Szewko Dorota Biologia 7ai | Wróbel Edyta Zajęcia z wychowawcą 8e |
12.55 – 13.40 | Kamińska Irena Geografia 6e | Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta Geografia 5ai | Kamińska Irena / Kieda Joanna Geografia 6ai | Kamińska Irena Geografia 6d | Waszkiewicz Ewa Chemia 8bs |
13.55 – 14.40 | Kamińska Irena Biologia 7e | Wróbel Edyta Biologia 7d | Kamińska Irena / Szewko Dorota Geografia 7ai | Kamińska Irena / Bogusz Anna Geografia 5fi | Komosa Łukasz Historia 6d |
14.50 – 15.35 | Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa Geografia 6fi | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 8ai I sem. Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6d II sem. | Kamińska Irena Biologia 7e | Waszkiewicz Ewa Chemia 8d | |
15.40 – 16.25 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 4c II sem. | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6e II sem. | Waszkiewicz Ewa Chemia 7c | ||
16.30 – 17.15 | Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta Biologia 5ai |
Plan 110
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Orzechowska Marta Fizyka 8bs | ||||
8.55 – 9.40 | Zdrojkowska Agnieszka Koło „żywego słowa” 3d | Suprunowicz Dorota Religia 5e kat | Orzechowska Marta Fizyka 8e | ||
9.50 – 10.35 | Orzechowska Marta Fizyka 7bs | Orzechowska Marta Fizyka 7e | Kamińska Irena / Bogusz Anna Biologia 5fi | Orzechowska Marta Fizyka 8bs | |
10.45 – 11.30 | Bułkowska Aneta Geografia 5c | Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs | Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika Chemia 8ai | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs | Orzechowska Marta Fizyka 7d |
11.50 – 12.35 | Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena Fizyka 8c | Waszkiewicz Ewa Chemia 8d | Orzechowska Marta / Wasilewska Monika Fizyka 8ai | Waszkiewicz Ewa Chemia 7bs | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7bs |
12.55 – 13.40 | Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota Chemia 7ai | Waszkiewicz Ewa Chemia 8e | Waszkiewicz Ewa Chemia 7c | Waszkiewicz Ewa Chemia 7d | Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena Fizyka 8c |
13.55 – 14.40 | Waszkiewicz Ewa Chemia 7bs | Waszkiewicz Ewa Chemia 7e | Waszkiewicz Ewa Chemia 7d | Waszkiewicz Ewa Chemia 8c | Orzechowska Marta Fizyka 8d |
14.50 – 15.35 | Waszkiewicz Ewa Chemia 8bs | Waszkiewicz Ewa Chemia 8c | Manaches Monika Religia 8c kat | Orzechowska Marta Fizyka 7e | |
15.40 – 16.25 | Orzechowska Marta / Szewko Dorota Fizyka 7ai | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 111
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai | Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena Przyroda 4ai | |||
8.55 – 9.40 | Sakowicz Ewa / Wasilewska Monika Biologia 8ai | Sakowicz Ewa Biologia 7bs | |||
9.50 – 10.35 | Sakowicz Ewa Biologia 8d | Kołodziej Waldemar Matematyka 5e | Nierodzik Aleksandra Język angielski 7bs an | ||
10.45 – 11.30 | Sakowicz Ewa Przyroda 4bs | Sakowicz Ewa Biologia 6d | Sakowicz Ewa Biologia 6c | Sakowicz Ewa Biologia 6e | Dzieszko Anna Historia 8c |
11.50 – 12.35 | Sakowicz Ewa Biologia 6bs | Sakowicz Ewa Przyroda 4c | Sakowicz Ewa Biologia 8c | Manaches Monika Religia 5fi kat | Sakowicz Ewa Przyroda 4c |
12.55 – 13.40 | Wróbel Edyta Biologia 7d | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 5e | Orzechowska Marta / Szewko Dorota Fizyka 7ai | Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena Przyroda 4ai | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e |
13.55 – 14.40 | Sakowicz Ewa / Kieda Joanna Biologia 6ai | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5e | Orzechowska Marta Fizyka 7bs | Sakowicz Ewa Zajęcia z wychowawcą 8d | Sakowicz Ewa Biologia 8bs |
14.50 – 15.35 | Rutkowska Joanna Język angielski 7d | Rutkowska Joanna Język angielski 8bs | |||
15.40 – 16.25 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7bs I sem. | Sakowicz Ewa Biologia 7bs | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 114
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Brzyska Anna Religia 5ai kat | Rogowski Wojciech Religia 7bs kat | Waszkiewicz Ewa Chemia 8e | Suprunowicz Dorota Religia 8e kat | |
8.55 – 9.40 | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 7d I sem. Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 5fi II sem. | Rogowski Wojciech Religia 7bs kat | Maciuszewicz Bożena Język angielski 4c an | Suprunowicz Dorota Religia 4ai kat | Suprunowicz Dorota Religia 4ai kat |
9.50 – 10.35 | Brzyska Anna Religia 6ai kat | Rogowski Wojciech Religia 8d kat | Wasilewska Monika / Popławska-Włodkowska Magdalena Geografia 8ai | Brzyska Anna Religia 6bs kat | Suprunowicz Dorota Religia 4c kat |
10.45 – 11.30 | Brzyska Anna Religia 3ei kat | Popławska-Włodkowska Magdalena Plastyka 7e | Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena Język angielski 4ai | Brzyska Anna Religia 2b kat | Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs |
11.50 – 12.35 | Wróbel Edyta Biologia 5e | Orzechowska Marta Fizyka 8e | Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota Chemia 7ai | Brzyska Anna Religia 5bs kat | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Zajęcia z wychowawcą 4ai |
12.55 – 13.40 | Leonowicz Ewa Język angielski 4bs | Orzechowska Marta / Wasilewska Monika Fizyka 8ai | Suprunowicz Dorota Religia 4bs kat | Drabik Zbigniew / Wasilewska Monika Historia 8ai | Sakowicz Ewa Przyroda 4bs |
13.55 – 14.40 | Suprunowicz Dorota Religia 4c kat | Mnich Justyna Wychowanie do życia w rodzinie 5ai II sem. | Brzyska Anna Religia 5c kat | Leonowicz Ewa Język angielski 4bs | Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna Język angielski 5fi an |
14.50 – 15.35 | Suprunowicz Dorota Religia 5e kat | Rogowski Wojciech Religia 7e kat | Brzyska Anna Religia 6ai kat | Rogowski Wojciech Religia 8bs kat | Brzyska Anna Religia 6bs kat |
15.40 – 16.25 | Suprunowicz Dorota Religia 4bs kat | Rogowski Wojciech Religia 7d kat | Rogowski Wojciech Religia 7ai kat | Rogowski Wojciech Religia 8d kat | |
16.30 – 17.15 | Suprunowicz Dorota Religia 6fi kat | Rogowski Wojciech Religia 7d kat | Wróbel Edyta Wychowanie do życia w rodzinie 6ai II sem. | Rogowski Wojciech Religia 7ai kat |
Plan 201
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Bach Anna Informatyka 7ai 1 | ||||
8.55 – 9.40 | Duda Anita Informatyka 5e | Duda Anita Informatyka 8c 1 | Duda Anita Informatyka 4ai | Tomczyk Anna / Słoma Marta Informatyka 3ai | Madura-Gryko Katarzyna Informatyka 1c |
9.50 – 10.35 | Duda Anita Informatyka 4c 2 | Duda Anita Informatyka 6d 1 | Duda Anita Informatyka 6bs 1 | Grabowska Barbara Informatyka 1b | Duda Anita Informatyka 4bs |
10.45 – 11.30 | Duda Anita Informatyka 8e | Bach Anna Informatyka 5c 1 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 5e | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5d | Duda Anita / Stankiewicz Ewa Informatyka 6fi 1 |
11.50 – 12.35 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7d | Bach Anna / Ławreszuk Elżbieta Informatyka 5ai 1 | Leonowicz Ewa Język angielski 6d aw | Duda Anita Informatyka 8bs | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Informatyka 1ai |
12.55 – 13.40 | Wojciuk Ewa Informatyka 2b | Duda Anita Informatyka 6e 1 | Duda Anita Informatyka 6c 1 | Duda Anita Informatyka 5d | |
13.55 – 14.40 | Bach Anna / Bogusz Anna Informatyka 5fi 1 | Duda Anita Informatyka 8d 1 | Bach Anna Informatyka 7e 1 | Bach Anna Informatyka 5bs 1 | |
14.50 – 15.35 | Bach Anna Informatyka 7bs 1 | Hapunik Dorota Informatyka 3b | Duda Anita / Kieda Joanna Informatyka 6ai 1 | Duda Anita Informatyka 7c 1 | |
15.40 – 16.25 | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 1ai | Nowik Elżbieta Informatyka 2c | Duda Anita Informatyka 8ai 1 | ||
16.30 – 17.15 |
Plan 203
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Pawłowska Marta Informatyka 7ai 2 | Rzepniewska Barbara Informatyka 1d | |||
8.55 – 9.40 | Pawłowska Marta Informatyka 8c 2 | Bach Anna Informatyka 7d | Zientara Wiesława Informatyka 3c | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5ai | |
9.50 – 10.35 | Bach Anna Informatyka 4c 1 | Pawłowska Marta Informatyka 6d 2 | Pawłowska Marta Informatyka 6bs 2 | Suprunowicz Dorota Religia 6fi kat | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5e |
10.45 – 11.30 | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 1d | Pawłowska Marta Informatyka 5c 2 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs | Bach Anna Informatyka 6fi 2 | |
11.50 – 12.35 | Bach Anna Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 1c | Pawłowska Marta Informatyka 5ai 2 | Kamińska Irena Zajęcia z wychowawcą 6fi | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Informatyka 3ei | Sawicka Katarzyna Język angielski 5d |
12.55 – 13.40 | Mieniuk Anna Zaj. artystyczne 0a 12.30 – 13.30 | Pawłowska Marta Informatyka 6e 2 | Bach Anna Informatyka 6c 2 | Komosa Łukasz Historia 6e | |
13.55 – 14.40 | Pawłowska Marta Informatyka 5fi 2 | Pawłowska Marta Informatyka 8d 2 | Pawłowska Marta Informatyka 7e 2 | Pawłowska Marta Informatyka 5bs 2 | |
14.50 – 15.35 | Pawłowska Marta Informatyka 7bs 2 | Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5c | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Informatyka 2ai | Bach Anna Informatyka 6ai 2 | Pawłowska Marta Informatyka 7c 2 |
15.40 – 16.25 | Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 1b | Krzemińska Beata Informatyka 3d | Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5bs | Pawłowska Marta Informatyka 8ai 2 | |
16.30 – 17.15 | Pawłowska Marta Zajęcia rozwijające zainteresowania – robotyka 5fi |
Plan 204
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Sokół Marlena Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8d | Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai | Sokół Marlena Matematyka 8d | Droździewicz Lidia Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8c | |
8.55 – 9.40 | Droździewicz Lidia Matematyka 5d | Kołodziej Waldemar Matematyka 6d | Droździewicz Lidia Matematyka 8c | Droździewicz Lidia Matematyka dodatkowa 5bs | Sokół Marlena Matematyka 6bs |
9.50 – 10.35 | Zdrojkowska Agnieszka Koło „żywego słowa” 3ei | Droździewicz Lidia Matematyka 5d | Droździewicz Lidia Matematyka 5bs | Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai | Sokół Marlena Matematyka 8d |
10.45 – 11.30 | Droździewicz Lidia Matematyka 5bs | Sokół Marlena Matematyka 8d | Droździewicz Lidia Matematyka 5d | Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi | Droździewicz Lidia Matematyka 5bs |
11.50 – 12.35 | Droździewicz Lidia Zajęcia z wychowawcą 8ai | Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai | Sokół Marlena Matematyka 6bs | Sokół Marlena Matematyka 6bs | Kołodziej Waldemar Matematyka 6d |
12.55 – 13.40 | Sokół Marlena Matematyka 6bs | Droździewicz Lidia Matematyka 5bs | Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs | Sokół Marlena Matematyka 8d | Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai |
13.55 – 14.40 | Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena Matematyka 4ai | Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 8c | Manaches Monika Religia 8ai kat | Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs | Droździewicz Lidia Matematyka 5d |
14.50 – 15.35 | Sawicka Katarzyna Zajęcia z wychowawcą 5d | ||||
15.40 – 16.25 | Kikolska-Wróbel Eliza Etyka 6d,7bs,7c,7d,7e, ety,ety,ety,ety,ety, | ||||
16.30 – 17.15 | Machaev Osman Religia 6c,6e,6fi,7ai,7bs,7c,8c,8e, muz, |
Plan 205
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c | ||||
8.55 – 9.40 | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d | Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d | Wierzbicka Jolanta Koło „żywego słowa” 8d |
9.50 – 10.35 | Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai | Michniewicz Karolina Język polski 5c | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d | Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai | Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai |
10.45 – 11.30 | Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai | Smolej Katarzyna Język polski 4bs | Kozłowski Andrzej Zajęcia z wychowawcą 7d | Smolej Katarzyna Język polski 4bs | Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I sem. Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c II sem. |
11.50 – 12.35 | Smolej Katarzyna Język polski 4bs | Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi | Smolej Katarzyna Język polski 4bs | Smolej Katarzyna Język polski 7c I sem. Mnich Justyna Język polski 7c II sem. | Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai |
12.55 – 13.40 | Michniewicz Karolina Język polski 6d I sem. Mnich Justyna Język polski 6d II sem. | Wierzbicka Jolanta Język polski 4c | Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai | Rutkowska Joanna Język angielski 8bs | Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi |
13.55 – 14.40 | Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c I sem. Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 7c II sem. | Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika Język polski 8ai | Sierkowska Urszula Język polski 6e | Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai | Smolej Katarzyna Język polski 4bs |
14.50 – 15.35 | Manaches Monika Religia 6e kat | Smolej Katarzyna / Bogusz Anna Język polski 5fi | |||
15.40 – 16.25 | Wierzbicka Jolanta Język polski 8d | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 206
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 4c | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5d | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6fi | |
8.55 – 9.40 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8bs | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6e | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6d | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6c | |
9.50 – 10.35 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5e | Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6fi | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6e | |
10.45 – 11.30 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7d | Orzechowska Marta Fizyka 8d | Wierzbicka Jolanta Zajęcia z wychowawcą 4c | Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai |
11.50 – 12.35 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5c | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5e | Rutkowska Joanna Język angielski 7d | Maciuszewicz Bożena Język angielski 4c an | Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c |
12.55 – 13.40 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 4c | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d | Demianiuk Konrad Technika 5c | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8e | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5c |
13.55 – 14.40 | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d | Rajchemba Małgorzata Zajęcia z wychowawcą 5bs | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6c | Drabik Zbigniew Historia 7c | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5ai |
14.50 – 15.35 | Rogowski Wojciech Religia 7e kat | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Język polski 7d | |||
15.40 – 16.25 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 6ai | ||||
16.30 – 17.15 | Duchnowska Katarzyna Język rosyjski 4bs |
Plan 207
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Historia 7ai | ||||
8.55 – 9.40 | Dzieszko Anna Historia 8c | Łaszkiewicz Jolanta Język rosyjski 5fi | Michniewicz Karolina Język polski 5d | ||
9.50 – 10.35 | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai | Demianiuk Konrad Technika 4bs | Michniewicz Karolina Język polski 5c | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e | Wierzbicka Jolanta Koło „żywego słowa” 8ai |
10.45 – 11.30 | Dzieszko Anna Historia 8d | Dzieszko Anna Historia 5d | Drabik Zbigniew Wiedza o społeczeństwie 8c | Drabik Zbigniew Historia 7e | Michniewicz Karolina Język polski 5d |
11.50 – 12.35 | Michniewicz Karolina Język polski 5bs | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai | Michniewicz Karolina Język polski 5bs | Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena Język polski 4ai | Komosa Łukasz Historia 5bs |
12.55 – 13.40 | Rutkowska Joanna Zajęcia z wychowawcą 7bs | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Historia 7ai | Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta Historia 5ai | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai | Dzieszko Anna Historia 8d |
13.55 – 14.40 | Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e | Machaev Osman Religia 4ai,4bs,4c,5ai,5e, muz, | Michniewicz Karolina Język polski 5bs | Michniewicz Karolina Język polski 5c | |
14.50 – 15.35 | Sawicka Katarzyna Język angielski 8e | Komosa Łukasz Historia 8bs | Dzieszko Anna Zajęcia z wychowawcą 7ai | Michniewicz Karolina Język polski 5bs | |
15.40 – 16.25 | Michniewicz Karolina Język polski 5d | Machaev Osman Religia 4ai,4bs,4c,5ai,5e, muz, | |||
16.30 – 17.15 | Michniewicz Karolina Zajęcia z wychowawcą 5c | Machaev Osman Religia 6c,6e,6fi,7ai,7bs,7c,8c,8e, muz, |
Plan 208
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nojszewska Małgorzata Język polski 7e | Sak Ewa Koło „żywego słowa” 8e | Nojszewska Małgorzata Koło „żywego słowa” 8bs | Sak Ewa Język polski 4bs,4c,5ai,6bs,6e,7c,8c, orz, I sem. | |
8.55 – 9.40 | Michniewicz Karolina Język polski 5c | Sak Ewa Język polski 8e | Winkiewicz Wiesława Matematyka 4bs | Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs | Sak Ewa Język polski 8e |
9.50 – 10.35 | Nojszewska Małgorzata Zajęcia z wychowawcą 7e | Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs | Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs | Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs | Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs |
10.45 – 11.30 | Michniewicz Karolina Język polski 5d | Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c | Demianiuk Konrad Technika 4c | Sak Ewa Język polski 8e | Nojszewska Małgorzata Język polski 7e |
11.50 – 12.35 | Nojszewska Małgorzata Język polski 7bs | Sak Ewa Zajęcia z wychowawcą 8c | Sak Ewa Język polski 8e | Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c | Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs |
12.55 – 13.40 | Nojszewska Małgorzata Język polski 8bs | Michniewicz Karolina Język polski 6d I sem. Mnich Justyna Język polski 6d II sem. | Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c | Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena Język polski 8c | Sierkowska Urszula Język polski 6bs |
13.55 – 14.40 | Sak Ewa Język polski 8e | Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi | Sawicka Katarzyna Język angielski 5d | Dzieszko Anna / Szewko Dorota Język polski 7ai | |
14.50 – 15.35 | Sak Ewa Koło „żywego słowa” 8c | Łaszkiewicz Jolanta Język polski 5e | Dzieszko Anna Historia 5d | ||
15.40 – 16.25 | Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 211
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Kołodziej Waldemar Matematyka 7c | Kołodziej Waldemar Matematyka 6c | |||
8.55 – 9.40 | Kołodziej Waldemar Matematyka 8e | Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi | Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi | Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai | Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 8c |
9.50 – 10.35 | Kozłowski Andrzej Matematyka 7d | Kozłowski Andrzej Matematyka 7d | Winkiewicz Wiesława Matematyka 7e | Kołodziej Waldemar Matematyka 8e | Kołodziej Waldemar Matematyka 6c |
10.45 – 11.30 | Kołodziej Waldemar Matematyka 6c | Kołodziej Waldemar Matematyka 8e | Kołodziej Waldemar Matematyka 8e | Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 7c | Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi |
11.50 – 12.35 | Kołodziej Waldemar Matematyka 6d | Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 7c | Kołodziej Waldemar Zajęcia z wychowawcą 7c | Kołodziej Waldemar Matematyka 6c | Kozłowski Andrzej Matematyka 7d |
12.55 – 13.40 | Kołodziej Waldemar Matematyka 5e | Wróblewska Agnieszka Język angielski 8d aw | Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi | Kołodziej Waldemar Matematyka 5e | Kołodziej Waldemar Matematyka 5e |
13.55 – 14.40 | Rutkowska Joanna Język angielski 8bs | Nikonowicz-Łubko Małgorzata Historia 5c | Komosa Łukasz Historia 6bs | Orzechowska Marta Fizyka 7d | Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena Matematyka 7c |
14.50 – 15.35 | Kołodziej Waldemar Matematyka 6d | Kołodziej Waldemar Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8e | |||
15.40 – 16.25 | Brzyska Anna Religia 5ai kat | ||||
16.30 – 17.15 | Kikolska-Wróbel Eliza Etyka 6d,7bs,7c,7d,7e, ety,ety,ety,ety,ety, |
Plan 109z
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wróblewska Agnieszka Język angielski 4c aw | ||||
9.50 – 10.35 | Perkowska Joanna Język angielski 6ai aw | Perkowska Joanna Język angielski 6ai aw | |||
10.45 – 11.30 | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5ai aw | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5c aw | |||
11.50 – 12.35 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5c aw | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6d an | Wróblewska Agnieszka Język angielski 4c aw | Machaev Osman Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, muz, | |
12.55 – 13.40 | Perkowska Joanna Język angielski 8d an | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5fi aw | Sawicka Katarzyna Język angielski 6e aw | Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d, pra, | |
13.55 – 14.40 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5fi aw | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 202
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7e rn | ||||
8.55 – 9.40 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8ai rn | ||||
9.50 – 10.35 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7c rn | Leonowicz Ewa Język angielski 8c aw | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8c rn | Rutkowska Joanna Język angielski 7c aw | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8c rn |
10.45 – 11.30 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7e rn | Maciuszewicz Bożena / Ławreszuk Elżbieta Język angielski 5ai an | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7ai rn | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8ai rn | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7bs rn |
11.50 – 12.35 | Rutkowska Joanna Język angielski 6c aw | Rutkowska Joanna Język angielski 6bs an | Maciuszewicz Bożena / Ławreszuk Elżbieta Język angielski 5ai an | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8d rw | Perkowska Joanna Język angielski 8d an |
12.55 – 13.40 | Wróblewska Agnieszka Język angielski 8d aw | Rutkowska Joanna Język angielski 7c aw | Rutkowska Joanna Język angielski 6c aw | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5bs aw | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5bs aw |
13.55 – 14.40 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7ai rn | Rutkowska Joanna Język angielski 7c aw | Rutkowska Joanna Język angielski 6bs an | Rutkowska Joanna Język angielski 6bs an | |
14.50 – 15.35 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5bs aw | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7bs rn | Rutkowska Joanna Język angielski 7bs aw | Maciuszewicz Bożena / Ławreszuk Elżbieta Język angielski 5ai an | |
15.40 – 16.25 | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 7c rn | Rutkowska Joanna Język angielski 6c aw | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 210
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Sawicka Katarzyna Język angielski 7ai aw | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8ai aw | |||
9.50 – 10.35 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6d an | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8c an | Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna Język angielski 6ai an | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8c an | |
10.45 – 11.30 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8ai aw | Sawicka Katarzyna Język angielski 7ai aw | Sawicka Katarzyna Język angielski 5c an | Sawicka Katarzyna Język angielski 7ai aw | Sawicka Katarzyna Język angielski 6e aw |
11.50 – 12.35 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 7e an | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 7e an | Sawicka Katarzyna Język angielski 6e aw | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6d an | Wróblewska Agnieszka Język angielski 8d aw |
12.55 – 13.40 | Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna Język angielski 5fi an | Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna Język angielski 5fi an | Skup Izabela Język angielski 6c an | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6fi aw | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6fi aw |
13.55 – 14.40 | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 6fi aw | Rutkowska Joanna Język angielski 7bs aw | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 7e an | Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna Język angielski 6ai an | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8ai aw |
14.50 – 15.35 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 4c an | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 8c an | |||
15.40 – 16.25 | Sawicka Katarzyna Język angielski 5c an | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 210a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Perkowska Joanna Język angielski 7ai an | Leonowicz Ewa Język angielski 8ai an | |||
9.50 – 10.35 | Leonowicz Ewa Język angielski 6d aw | Dzieszko Anna / Bogusz Anna Historia 5fi | Rutkowska Joanna Język angielski 7bs aw | Leonowicz Ewa Język angielski 8c aw | |
10.45 – 11.30 | Leonowicz Ewa Język angielski 8ai an | Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi | Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta Język polski 5ai | Perkowska Joanna Język angielski 7ai an | Perkowska Joanna Język angielski 6e an |
11.50 – 12.35 | Leonowicz Ewa Język angielski 7e aw | Leonowicz Ewa Język angielski 7e aw | Perkowska Joanna Język angielski 6e an | Leonowicz Ewa Język angielski 6d aw | Kieda Joanna Zajęcia z wychowawcą 6ai I sem. Mnich Justyna Zajęcia z wychowawcą 6ai II sem. |
12.55 – 13.40 | Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta Historia 5ai | Perkowska Joanna Język angielski 8d an | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8d rw | Perkowska Joanna Język angielski 6e an | Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa Język angielski 6fi an |
13.55 – 14.40 | Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa Język angielski 6fi an | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7ai rw | Leonowicz Ewa Język angielski 7e aw | Perkowska Joanna Język angielski 6ai aw | Leonowicz Ewa Język angielski 8ai an |
14.50 – 15.35 | Wróblewska Agnieszka Język angielski 4c aw | Leonowicz Ewa Język angielski 8c aw | |||
15.40 – 16.25 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5c aw | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 213
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7e rw | ||||
8.55 – 9.40 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8ai rw | ||||
9.50 – 10.35 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7c rw | Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna Język angielski 6ai an | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8c rw | Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena Język angielski 7c an | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8c rw |
10.45 – 11.30 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7e rw | Perkowska Joanna Język angielski 7ai an | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7ai rw | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8ai rw | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7bs rw |
11.50 – 12.35 | Skup Izabela Język angielski 6c an | Nierodzik Aleksandra Język angielski 6bs aw | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5ai aw | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8d rn | Kiryluk Jan Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, pra, |
12.55 – 13.40 | Maciuszewicz Bożena Język angielski 5fi aw | Nierodzik Aleksandra Język angielski 7c an | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 8d rn | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5bs an | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5bs an |
13.55 – 14.40 | Nierodzik Aleksandra Język angielski 7bs an | Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena Język angielski 7c an | Nierodzik Aleksandra Język angielski 6bs aw | Nierodzik Aleksandra Język angielski 6bs aw | |
14.50 – 15.35 | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5bs an | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7bs rw | Nierodzik Aleksandra Język angielski 7bs an | Nierodzik Aleksandra Język angielski 5ai aw | |
15.40 – 16.25 | Oksieńciuk Aneta Język rosyjski 7c rw | Skup Izabela Język angielski 6c an | |||
16.30 – 17.15 |
Plan 214
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Manaches Monika Religia 6d kat | Kiryluk Jan Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, pra, | Manaches Monika Religia 8c kat | ||
8.55 – 9.40 | Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej Matematyka 7ai | Manaches Monika Religia 7c kat | Manaches Monika Religia 6c kat | Manaches Monika Religia 8ai kat | |
9.50 – 10.35 | Brzyska Anna Religia 5bs kat | Manaches Monika Religia 7c kat | Kiryluk Jan Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra, | ||
10.45 – 11.30 | Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna Matematyka 5fi | Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika Matematyka 8ai | Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi | Manaches Monika Religia 6d kat | |
11.50 – 12.35 | Winkiewicz Wiesława Matematyka 8bs | Kruglicz Katarzyna Język rosyjski 8bs | Manaches Monika Religia 3d kat | Kiryluk Jan Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e,5fi, pra, | Emiljańczyk Jolanta Język angielski 5e |
12.55 – 13.40 | Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa Matematyka 6fi | Suprunowicz Dorota Religia 5d kat | Kiryluk Jan Religia 4ai,4bs,4c, pra, | Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa Język angielski 6fi an | Manaches Monika Religia 6c kat |
13.55 – 14.40 | Manaches Monika Religia 6e kat | Kiryluk Jan Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra, | Sak Ewa / Stankiewicz Ewa Język polski 6fi | Kiryluk Jan Religia 2ai,2b,2c, pra, | |
14.50 – 15.35 | Manaches Monika Religia 5fi kat | Kiryluk Jan Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra, | Kiryluk Jan Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra, | Kiryluk Jan Religia 4ai,4bs,4c, pra, | |
15.40 – 16.25 | Kiryluk Jan Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra, | Kiryluk Jan Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e,5fi, pra, | |||
16.30 – 17.15 | Kiryluk Jan Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra, |
Plan 06
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai orz | |||
8.55 – 9.40 | Kraszewska Milena Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5fi orz | |||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Kiryluk Jan Religia 2ai,2b,2c, pra, | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 5fi orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz | ||
11.50 – 12.35 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 6fi orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz | ||
12.55 – 13.40 | Kuźmicka Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 2ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai orz | Kiryluk Jan Religia 1ai,1b,1c,1d, pra, | ||
13.55 – 14.40 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 5ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5fi orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8c orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai orz II sem. | |
14.50 – 15.35 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai orz | |
15.40 – 16.25 | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 8ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 8c orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7c orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8c orz | |
16.30 – 17.15 |
Plan 07a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz | ||||
8.55 – 9.40 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8ai orz | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi orz | Kieda Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5fi orz | ||
9.50 – 10.35 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 2ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7c orz | |||
10.45 – 11.30 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 1ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7ai orz | |||
11.50 – 12.35 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 1ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ei orz | Bujnowska Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ei orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7ai orz | |
12.55 – 13.40 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ai orz | Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai orz | |
13.55 – 14.40 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz | Jaroma Joanna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6ai orz | |
14.50 – 15.35 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai orz II sem. |
15.40 – 16.25 | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8c orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7c orz | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz | |
16.30 – 17.15 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7c orz |
Plan 07b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Nojszewska Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 5ai orz | ||||
8.55 – 9.40 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6ai orz | Mieniuk Anna Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 6bs orz | |||
9.50 – 10.35 | Wojciuk Ewa Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz | ||||
10.45 – 11.30 | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz | Nojszewska Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 5fi orz | |||
11.50 – 12.35 | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz | Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ei orz | Wojciuk Ewa Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz | ||
12.55 – 13.40 | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz | Sierkowska Urszula Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ei orz | |||
13.55 – 14.40 | Mieniuk Anna Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 5ai orz | Koniecko Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz | |||
14.50 – 15.35 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 7ai orz | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 014a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Bogusz Anna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8d orz | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz | Machaev Osman Religia 2ai,2b,2c, muz, | |||
11.50 – 12.35 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi orz | ||||
12.55 – 13.40 | Machaev Osman Religia 1ai,1b,1c,1d, muz, | Machaev Osman Religia 1ai,1b,1c,1d, muz, | |||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8d orz | Ławreszuk Elżbieta Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8ai orz | |||
15.40 – 16.25 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan 111z
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Szewko Dorota Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6bs orz | ||||
11.50 – 12.35 | Myszkowska Agnieszka Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 1ai orz | Mieniuk Anna Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 7ai orz | |||
12.55 – 13.40 | Romaniuk Paulina Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6ai orz | ||||
13.55 – 14.40 | Duchnowska Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5ai orz | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 211z
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Nojszewska Małgorzata Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz | ||||
11.50 – 12.35 | Michniewicz Karolina Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz | ||||
12.55 – 13.40 | Lach Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 6ai orz | ||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan 313
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Lach Katarzyna Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 6ai orz | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan sg1
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch | Niewiarowska Nela Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3b |
8.55 – 9.40 | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs | Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch | Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs |
9.50 – 10.35 | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch | Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs | Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs |
10.45 – 11.30 | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch | Rajchemba Małgorzata Wychowanie fizyczne 5bs | Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs |
11.50 – 12.35 | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, | Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, | Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai | Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, | Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs |
12.55 – 13.40 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 5d | Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, | Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai |
13.55 – 14.40 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch | Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 4bs | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 5e | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs |
14.50 – 15.35 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch | Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 5e | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 7bs |
15.40 – 16.25 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
16.30 – 17.15 | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch |
Plan sg2
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, | Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch | |
8.55 – 9.40 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5d | Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz | Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, |
9.50 – 10.35 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
10.45 – 11.30 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch |
11.50 – 12.35 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, | Wierzbicki Mirosław Wychowanie fizyczne 5e | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, |
12.55 – 13.40 | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c |
13.55 – 14.40 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 5e |
14.50 – 15.35 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6bs ch | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7ai |
15.40 – 16.25 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
16.30 – 17.15 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Plan sg3
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz | |
8.55 – 9.40 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7ai | Demianiuk Konrad Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, |
9.50 – 10.35 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6c ch | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
10.45 – 11.30 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 4c | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz |
11.50 – 12.35 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, |
12.55 – 13.40 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 5d | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch |
13.55 – 14.40 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3d | Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d | |
14.50 – 15.35 | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch | Laskowska Bożena Wychowanie fizyczne 6bs dz | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8ai | |
15.40 – 16.25 | Puciłowski Marcin Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch | |
16.30 – 17.15 | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5d |
Plan sg4
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c | ||||
8.55 – 9.40 | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, | ||
9.50 – 10.35 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 6c dz | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch | |
10.45 – 11.30 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7ai | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5c |
11.50 – 12.35 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 7c ch | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e | Jurgielewicz Joanna Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, |
12.55 – 13.40 | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e | Sinielnikow Andriej Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz |
13.55 – 14.40 | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 6d ch | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7ai | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8c ch | |
14.50 – 15.35 | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz | Kardel Krzysztof Wychowanie fizyczne 8d ch | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch | ||
15.40 – 16.25 | Laskowska Bożena Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz | Wierzbicki Mirosław Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz | |
16.30 – 17.15 | Wensław Katarzyna Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz |
Plan sg5
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e | |||
9.50 – 10.35 | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz | ||
10.45 – 11.30 | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 7d | Puciłowski Marcin Wychowanie fizyczne 6e | Podleśny Piotr Wychowanie fizyczne 8e | ||
11.50 – 12.35 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 7c dz | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs | Wensław Katarzyna Wychowanie fizyczne 7e | |
12.55 – 13.40 | Rajchemba Małgorzata Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz | Sinielnikow Andriej Wychowanie fizyczne 8bs | |||
13.55 – 14.40 | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 6d dz | Niewiarowska Nela Wychowanie fizyczne 8c dz | ||
14.50 – 15.35 | Podleśny Piotr / Kraszewska Milena Wychowanie fizyczne 4ai | Krawiel Mariola Wychowanie fizyczne 8d dz | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan hol1
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 3ei I sem. | ||||
9.50 – 10.35 | Rzepniewska Barbara Wychowanie fizyczne 1d | Nowik Elżbieta Wychowanie fizyczne 2c | Tomczyk Anna / Słoma Marta Wychowanie fizyczne 3ai | Grabowska Barbara Wychowanie fizyczne 1b | |
10.45 – 11.30 | Grabowska Barbara Wychowanie fizyczne 1b | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 1ai | |||
11.50 – 12.35 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Wychowanie fizyczne 2ai | Madura-Gryko Katarzyna Wychowanie fizyczne 1c | Grabowska Barbara Wychowanie fizyczne 1b | Hapunik Dorota Wychowanie fizyczne 3b | Rzepniewska Barbara Wychowanie fizyczne 1d |
12.55 – 13.40 | Wojciuk Ewa Wychowanie fizyczne 2b | Wojciuk Ewa Wychowanie fizyczne 2b | |||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 1ai | Nowik Elżbieta Wychowanie fizyczne 2c | |||
15.40 – 16.25 | Wojciuk Ewa Wychowanie fizyczne 2b | Rzepniewska Barbara Wychowanie fizyczne 1d | Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 1ai | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Wychowanie fizyczne 2ai | |
16.30 – 17.15 |
Plan hol2
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Madura-Gryko Katarzyna Wychowanie fizyczne 1c | ||||
10.45 – 11.30 | Hapunik Dorota Wychowanie fizyczne 3b I sem. | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 3ei | Niewiarowska Nela Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3c | ||
11.50 – 12.35 | Zientara Wiesława Wychowanie fizyczne 3c | Nowik Elżbieta Wychowanie fizyczne 2c | Madura-Gryko Katarzyna Wychowanie fizyczne 1c | Zientara Wiesława Wychowanie fizyczne 3c I sem. | |
12.55 – 13.40 | Hapunik Dorota Wychowanie fizyczne 3b | Tomczyk Anna / Słoma Marta Wychowanie fizyczne 3ai | |||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan hol3
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Krzemińska Beata Wychowanie fizyczne 3d | Tomczyk Anna / Słoma Marta Wychowanie fizyczne 3ai I sem. | |||
11.50 – 12.35 | Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka Wychowanie fizyczne 3ei | Zientara Wiesława Wychowanie fizyczne 3c | Krzemińska Beata Wychowanie fizyczne 3d I sem. | ||
12.55 – 13.40 | Krzemińska Beata Wychowanie fizyczne 3d | ||||
13.55 – 14.40 | Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata Wychowanie fizyczne 2ai | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan CAW
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 |
8.55 – 9.40 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 |
9.50 – 10.35 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 |
10.45 – 11.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 | Perkowska Joanna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 | Biryło Anna / Khunkerova Bella Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 |
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Machaev Osman Religia 0a 12.30 – 13.30 | Mieniuk Anna Zaj. artystyczne 0a 12.30 – 13.30 I sem. | |||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |