Laureaci ogólnopolskiego konkursu „Mój podręcznik do języka rosyjskiego”

Dzisiaj w naszej szkole w ramach obchodów Tygodnia z językiem rosyjskim odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu „Mój podręcznik do języka rosyjskiego.”
Zainteresowanie konkursem było ogromne, do naszej placówki wpłynęło 218 prac z 79 szkół z całej Polski.
Jury w składzie: Urszula Jurczykowska, Magdalena Popławska-Włodkowska, Jolanta Wierzbicka, Katarzyna Duchnowska, Aneta Oksieńciuk, Katarzyna Kruglicz wybrało następujących laureatów:

kategoria kl.4-6

Nagroda specjalna za poruszenie tematu dialogu między Polską i Rosją
Emilia Banaszek – Wola Rębkowska
Dominika Pęza – SP 5 Białystok

Rozstrzygnięcie jury jest ostateczne, od decyzji jury nie przysługuje odwołanie.
Osoby, które nie były obecne na podsumowaniu konkursu otrzymają nagrody i dyplomy w ciągu 2 tygodni za pośrednictwem poczty.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców przy Szkole nr 47 w Białymstoku, Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód, Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie oraz wydawnictwo PWN. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Aneta Oksieńciuk i Katarzyna Kruglicz