Złoto klas VI i brąz klas IV w Mistrzostwach Województwa Rugby Tag

Dnia 14.05.2019. w Sobolewie odbył się Finał Województwa Podlaskiego w Szkolnej Lidze Rugby Tag. W turnieju wzięły udział 7 najlepszych zespołów: SP Sobolewo, SP 3 Białystok, SP 11 Białystok, SP 12 Białystok, SP 29 Białystok, SP 37 Białystok oraz SP 47 Białystok.

Reprezentacja SP 47 kl. VI wygrała wszystkie mecze w turnieju, sięgając pierwszy raz po tytuł najlepszej drużyny w województwie.

Klasa IV zwyciężyła w starciach z SP 3, SP Sobolewo i SP 29, i nieznacznie ulegając późniejszym mistrzom z SP 11 zajęła III miejsce w Województwie.

MVP Finału Województwa Podlaskiego w Szkolnej Lidze Rugby Tag została Karina Kowalczuk!

Szkołę reprezentowali: Damian Sarosiek, Celina Edajewa, Dawid Masłowski, Ewa Lebiedzińska, Mikołaj Maciorowski, Krzysztof Pietraszko, Wojciech Wyszyński, Łukasz Bielski, Karina Kowalczuk, Weronika Olszewska, Michał Sawicki, Patryk Czerepieńko, Hubert Podskrobko, Abdulla Machaev, Tomasz Krzywicki, Tomasz Bzymek.

Do turnieju zawodników przygotował: Piotr Podleśny

Klasa VI wywalczyła prawo startu w Ogólnopolskim Finale Rugby Tag, który odbędzie się 25 maja w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu.