MISTRZOSTWA MIASTA BIAŁEGOSTOKU KL. VII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dniach  21 i 27.03.2019r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku odbyły się

Finał Miasta Białegostoku w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce kl. VII.

W turnieju wzięły udział 4 najlepsze zespoły chłopców i  dziewcząt  naszego miasta. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary , a pierwsze trzy zespoły – medale.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 45 Białystok
  2. SP 47 Białystok
  3. SP 19 Białystok
  4. SP 43 Białystok

1. SP 47 Białystok
  2. SP 19 Białystok
  3. SP 16 Białystok
  4. SP 5 Białystok

Skład zespołu dziewcząt: Wińska Nikola, Pasiuk Magdalena, Gutowska Zofia, Popławska Barbara, Kondraciuk Aleksandra, Lewończuk Izabela, Porzezińska Julia, Ostaszewska Julia, Grabowiecka Kinga, Maryszczuk Julia, Sidorczuk Karolina, Jacewicz Julia.

Trener zespołu: Katarzyna Wensław

Skład zespołu chłopców: Kamiński Karol , Polubicki Kamil, Szczepański Kacper, Bućko Patryk, Prawdzik Alan, Gierałtowski Paweł.

Trener zespołu: Mirosław Wierzbicki