Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny

„Wielkie serca mamy – Innym pomagamy! Stowarzyszenie „Droga” wspieramy!”
Tak w skrócie możemy opisać tegoroczną akcję charytatywną, zorganizowaną w naszej świetlicy.
W dniach 10-14.12.18 r. uczniowie aktywnie uczestniczyli
w Bożonarodzeniowym Kiermaszu Świątecznym. Sprzedawali pocztówki, własnoręcznie malowane bombki, ozdoby choinkowe, anioły. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem
ze strony całej społeczności szkolnej. Dzieci, nauczyciele, rodzice, pracownicy administracji chętnie kupowali w/w rzeczy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz kiermasz. Zebraną kwotę przeznaczymy na Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Droga”.
W Nowym Roku życzymy, aby Wasze serca zawsze były otwarte na drugiego człowieka,
na chęć niesienia pomocy Innym. Czasem wystarczy spojrzenie w oczy, zwykły uśmiech, podanie ręki… To niby nic, a dla niektórych znaczy tak wiele…Pamiętajcie o tym!