Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Językowo – Plastycznego

Dnia 28/11/2018 r. w Szkole Podstawowej nr. 5 w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród przyznanych zwycięzcom Miejskiego Konkursu Językowo–Plastycznego „Mind-Maps“ (Mapy Myśli). W VI edycji tego Konkursu, adresowanego do uczniów oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III, wzięło udział łącznie 157 osób ze szkół i przedszkoli województwa podlaskiego. Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem „Fruits and vegetables are good for you“. W swoich pracach uczniowie zaprezentowali w kreatywny sposób umiejętności językowe i przedstawili je za pomocą różnorodnych technik plastycznych. Zwycięzcami naszej Szkoły zostali – Zuzanna Huryn z klasy II B oraz Aleksander Rudziński z klasy II A. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opracowała:

Agnieszka Wróblewska