Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy dla AUGUSTINE

SZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY  DLA AUGUSTINE

W ramach projektu Pallotyńskiej Adopcji Serca przygotowujemy w grudniu Świąteczny Kiermasz Misyjny i poprzedzamy go konkursem  na bombki i ozdoby świąteczne, które zostaną sprzedane na kiermaszu.

Cele konkursu:

Celem Konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.

Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych technik plastyczno-technicznych

Podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych

Działalność charytatywna: wsparcie materialne opieki nad Augustine w ramach Pallotyńskiej Adopcji Serca

Założenia organizacyjne:

1. Prace mają być związane ze świętami Bożego Narodzenia – bombki i inne ozdoby choinkowe lub ozdoby/stroiki itp.
  2. konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 0 – VIII
  3. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu samodzielnie wykonaną pracę.
  4. Praca powinna być podpisana: nazwisko, imię, klasa.
  5. Prace przechodzą na własność organizatora i zostaną wystawione na Świątecznym Kiermaszu Misyjnym i całkowicie wesprą Adopcję Serca

Warunki Konkursu

1. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:
  2. a) klasy 0- III
  3. b) klasy IV-VI
  4. c) klasy VII – VIII
  5. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa dnia 03.12.2018 r.
  6. Prace należy dostarczyć bezpośrednio do organizatora p. Moniki Manaches lub do swoich katechetów.

Monika Manaches

Koło Misyjne