Klasa 8a w Parku Naukowo-Technologicznym

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły odwiedzili Park Naukowo-Technologiczny w Białymstoku. Dzięki współpracy pani Ewy Leonowicz z w/w instytucją, uczniowie z klasy 8a pod opieką pani Moniki Wasilewskiej mogli uzyskać informacje dotyczące pozyskania funduszy na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej tzw. startup oraz dowiedzieli się o konkursach organizowanych przez znane białostockie firmy współpracujące z Parkiem. Ponadto, pracownicy Parku przedstawili firmy z branży IT znajdujące się na terenie w/w instytucji oraz wyjaśnili w jaki sposób można drukować w 3d i przeprowadzać badanie rezonansem magnetycznym. Dziękujemy pani Katarzynie Dobrzyńskiej i pozostałym pracownikom Parku za udostępnienie laboratoriów naszym uczniom.
Ewa Leonowicz