Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Bułkowska Aneta | Demianiuk Konrad | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Gajda Wiesława | Grabowska Barbara | Grabowska Marta | Hanczaruk Joanna | Hapunik Dorota | Hapunik Halina | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Agnieszka | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kieda Joanna | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Kraszewska Milena | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Lach Katarzyna | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Majewska Anna | Manaches Monika | Matys Mirosław | Michalska Joanna | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Niewiarowska Nela | Nikonowicz Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Ogrodnik Lucyna | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Oszmiańska Ewa | Panasko Barbara | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sadowska Karolina | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szumińska Agnieszka | Szymoniak Wojciech | Tomczyk Anna | Topczewska Joanna | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Wierzbicki Mirosław | Więcko Rafał | Winsko Marzenna | Wiśniewska Małgorzata | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta | Wróblewska Agnieszka | Zdrojkowska Agnieszka | Zientara Wiesława |
Powrót na górę
Plan Adamska-Królik Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
8.55 – 9.40 | Informatyka 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1b |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1b |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Bach Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 6bs 2 201 |
||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia komputerowe 6c 2 201 |
Informatyka 4d 1 203 |
|||
9.50 – 10.35 | Informatyka 4bs 1 201 |
Informatyka 5d 1 201 |
Informatyka 5c 2 203 |
||
10.45 – 11.30 | Informatyka 5e 1 201 |
Informatyka 4ai 1 201 |
|||
11.50 – 12.35 | Informatyka NI_5f 014a |
Informatyka NI_8e2 06 |
|||
12.55 – 13.40 | Informatyka 4fi 1 203 |
Informatyka 4c 1 201 |
Informatyka NI_7c 07b |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia komputerowe 6d 2 203 |
||||
14.50 – 15.35 | Zajęcia komputerowe 6ai 2 201 |
Informatyka 5bs 2 203 |
Informatyka 5ai 2 203 |
||
15.45 – 16.30 | Informatyka 7ai 1 201 |
Informatyka 8c 2 203 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Biryło Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie fizyczne 0b 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie przedszkolne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
12.55 – 13.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 12.30 – 13.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 12.30 – 13.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 13.30 – 14.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 13.30 – 14.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
15.45 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Bogusz Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Przyroda 4fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 |
||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 4fi Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna 03 |
Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
Terapeuta 5fi 02 07b |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 5 |
Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
Technika 4fi Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 5 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Historia 4fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 207 |
|||
12.55 – 13.40 | Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 5 |
Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 4 |
Muzyka 4fi Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 104 |
||
13.55 – 14.40 | Terapeuta 4fi 03 06 |
Plastyka 4fi Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 206 |
Przyroda 4fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 |
||
14.50 – 15.35 | Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
Zajęcia z wychowawcą 4fi 108 |
Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
||
15.45 – 16.30 | Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Brzyska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 3d kat 4 |
||||
8.55 – 9.40 | Religia 3d kat 4 |
||||
9.50 – 10.35 | Religia 4bs kat 111 |
||||
10.45 – 11.30 | Religia 2ei kat 5 |
||||
11.50 – 12.35 | Religia 2ai kat 5 |
Religia 2ai kat 5 |
Religia 5ai kat 114 |
||
12.55 – 13.40 | Religia 2ei kat 5 |
||||
13.55 – 14.40 | Religia 3c kat 104 |
Religia 1b kat 1 |
Religia 5bs kat 114 |
Religia 5ai kat 105 |
Religia 4bs kat 114 |
14.50 – 15.35 | Religia 3c kat 104 |
Religia 1c kat 101 |
Religia 5bs kat 114 |
Religia 1c kat 101 |
|
15.45 – 16.30 | Religia 1b kat 1 |
||||
16.40 – 17.25 | Religia 4ai kat 114 |
Religia 4ai kat 114 |
Plan Bujnowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Informatyka 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1b |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
Plan Bułkowska Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Geografia 5d 108 |
Geografia 7bs 108 |
|||
8.55 – 9.40 | Geografia 7ai Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena 108 |
Geografia 7e 108 |
|||
9.50 – 10.35 | Geografia 5c 108 |
Geografia 7d 108 |
|||
10.45 – 11.30 | Geografia 5ai Bułkowska Aneta / Grabowska Marta 108 |
Geografia 7c 108 |
Geografia 5bs 208 |
||
11.50 – 12.35 | Geografia 5fi Bułkowska Aneta / Kieda Joanna 114 |
Geografia 8ai Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika 114 |
Geografia 8d 108 |
||
12.55 – 13.40 | Geografia 8ei Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława 114 |
Geografia 7bs 108 |
Geografia 5e 108 |
||
13.55 – 14.40 | Geografia 8c 108 |
||||
14.50 – 15.35 | Geografia 7c 108 |
Geografia 8bs 108 |
Geografia 7ai Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena 108 |
||
15.45 – 16.30 | Geografia 7d 108 |
Geografia 7e 108 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Demianiuk Konrad
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4c ch sg5 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 6ai sg5 |
Wychowanie fizyczne 4e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg3 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4e ch sg1 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 |
Wychowanie fizyczne 4c ch sg1 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 |
Wychowanie fizyczne 6ai sg5 |
Wychowanie fizyczne 6ai sg3 |
||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 4e ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 4e ch sg5 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 4c ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 4c ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 6ai sg3 |
||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg4 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, ch,ch, sg1 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch,ch, sg1 |
Plan Droździewicz Lidia
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka dod. 8ai 204 |
Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka NI_5f 211z |
||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 7c 204 |
||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 4bs 111 |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 210a |
Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
||
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 7ai 206 |
Matematyka NI_5f 211z |
Matematyka 7c 204 |
||
12.55 – 13.40 | Matematyka 4bs 204 |
Matematyka 7c 204 |
Matematyka 7c 110 |
Matematyka 4bs 204 |
|
13.55 – 14.40 | Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
|||
14.50 – 15.35 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
|||
15.45 – 16.30 | Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
Matematyka 4bs 204 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Drużyńska Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Muzyka 5e 03 |
||||
9.50 – 10.35 | Muzyka 7e 03 |
Muzyka 5c 03 |
|||
10.45 – 11.30 | Muzyka 4d 03 |
Muzyka 5bs 03 |
|||
11.50 – 12.35 | Muzyka 5ai Drużyńska Jolanta / Grabowska Marta 03 |
Muzyka 4c 03 |
Muzyka 4e 104 |
Muzyka 6ai Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna 03 |
|
12.55 – 13.40 | Muzyka 7d 03 |
Muzyka 6bs 03 |
Muzyka 6d 03 |
Muzyka 4fi Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 104 |
|
13.55 – 14.40 | Muzyka 4bs 03 |
Muzyka 7c 03 |
Muzyka 5fi Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna 03 |
||
14.50 – 15.35 | Muzyka 6e 03 |
Muzyka 4ai Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 03 |
Muzyka 7ai 03 |
||
15.45 – 16.30 | Muzyka 7bs 03 |
Muzyka 6c 03 |
|||
16.40 – 17.25 | Muzyka 5d 03 |
Plan Duchnowska Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 6e 208 |
Język rosyjski 4d 208 |
|||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 4fi Duchnowska Katarzyna / Bogusz Anna 03 |
Język rosyjski 6e 208 |
|||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 6c 205 |
Język rosyjski 4bs 208 |
Język rosyjski 5ai 208 |
Język rosyjski 4e 205 |
|
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 6ai 206 |
Język rosyjski 6ai 214 |
Język rosyjski 4c 208 |
||
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 6d 211 |
Język rosyjski 4ai Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 5 |
|||
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 5ai 4 |
Język rosyjski 6d 105 |
|||
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 6c 208 |
Język rosyjski 6bs 105 |
|||
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 6bs 208 |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Duda Anita
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Informatyka 4d 2 201 |
||||
9.50 – 10.35 | Informatyka 5c 1 201 |
||||
10.45 – 11.30 | Informatyka 8ei 1 201 |
Zajęcia z wychowawcą 7bs 114 |
|||
11.50 – 12.35 | Informatyka 7e 1 201 |
Informatyka 7bs aw 201 |
Informatyka 8d 1 201 |
||
12.55 – 13.40 | Informatyka 4fi 2 201 |
Informatyka 4e 1 201 |
|||
13.55 – 14.40 | Informatyka 7d 1 201 |
Informatyka 7bs an 201 |
Informatyka 7c 1 201 |
Zajęcia komputerowe 6d 1 201 |
|
14.50 – 15.35 | Informatyka 5fi 1 201 |
Informatyka 8bs 1 201 |
Informatyka 5bs 1 201 |
Informatyka 5ai 1 201 |
|
15.45 – 16.30 | Informatyka 8ai 1 201 |
Informatyka 8c 1 201 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Dzieszko Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
||||
8.55 – 9.40 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8c 207 |
|||
9.50 – 10.35 | Historia 7c 207 |
Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
|||
10.45 – 11.30 | Historia 7d 207 |
Zajęcia z wychowawcą 6ai 207 |
Historia i społeczeństwo 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
||
11.50 – 12.35 | Historia 4fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 207 |
||||
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 204 |
Historia 7c 207 |
Historia 7d 03 |
Historia 4d 207 |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 204 |
Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8ei 207 |
||
14.50 – 15.35 | Historia 4ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 204 |
Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Emiljańczyk Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5fi aw 202 |
||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 7ai aw 202 |
Język angielski 7ai aw 211 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 6e an 202 |
Język angielski 5d an 202 |
Język angielski 4e aw 210 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 5d an 210 |
Język angielski 7c an 210 |
Język angielski 5fi aw 210 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 7ai aw 210 |
Język angielski 4e aw 214 |
|||
13.55 – 14.40 | Język angielski 8d aw 114 |
Język angielski 6e an 210 |
Język angielski 7c an 210 |
Język angielski 8d aw 210 |
|
14.50 – 15.35 | Język angielski 5d an 114 |
Język angielski 8d aw 210 |
Język angielski 5fi aw 210 |
Język angielski 7c an 210 |
|
15.45 – 16.30 | Język angielski 4e aw 210 |
Język angielski 6e an 210 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Gajda Wiesława
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_4a 07a |
Terapeuta 8ai 04 06 |
|||
8.55 – 9.40 | Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
Fizyka 8ei Orzechowska Marta / Gajda Wiesława 108 |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 211 |
|||
10.45 – 11.30 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai 01 8 |
Chemia 8ei Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława 110 |
|||
11.50 – 12.35 | Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 105 |
Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 214 |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 214 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 214 |
Geografia 8ei Bułkowska Aneta / Gajda Wiesława 114 |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 107 |
||
13.55 – 14.40 | Historia 8ei Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława 207 |
Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
|||
14.50 – 15.35 | Historia 8ei Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława 207 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ei 01 07a |
|||
15.45 – 16.30 | Fizyka 8ei Orzechowska Marta / Gajda Wiesława 111 |
||||
16.40 – 17.25 | Chemia 8ei Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława 110 |
Plan Grabowska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 3b 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Basen 3b basen2 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Basen 3b basen2 |
|||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
Wychowanie fizyczne 3b hol1b |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 3b hol1b |
Plan Grabowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Terapeuta 5ai 02 07a |
Terapeuta 6c 02 06 |
|||
8.55 – 9.40 | Plastyka 5ai Jurczykowska Urszula / Grabowska Marta 01 |
Terapeuta 6ai 02 06 |
Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 107 |
||
9.50 – 10.35 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 204 |
Terapeuta NI_2a2 313 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 109 |
Geografia 5ai Bułkowska Aneta / Grabowska Marta 108 |
Technika 5ai Szymoniak Wojciech / Grabowska Marta 01 |
||
11.50 – 12.35 | Muzyka 5ai Drużyńska Jolanta / Grabowska Marta 03 |
Historia 5ai Majewska Anna / Grabowska Marta 4 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 214 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 106 |
Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 203 |
|
13.55 – 14.40 | Biologia 5ai Sakowicz Ewa / Grabowska Marta 111 |
Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 107 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 106 |
||
14.50 – 15.35 | Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 106 |
Historia 5ai Majewska Anna / Grabowska Marta 105 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Hanczaruk Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski dod. 8c 205 |
Język polski NI_4a 07a |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski NI_4a czytelnia |
Język polski 8c 205 |
Język polski 6d 205 |
||
10.45 – 11.30 | Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 205 |
Język polski 6d 205 |
|||
11.50 – 12.35 | Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 214 |
Język polski 6d 205 |
Język polski 8c 205 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 8c 210a |
Język polski 8c 210a |
Zajęcia z wychowawcą 8c 205 |
Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 205 |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 6d 205 |
Język polski 6d 205 |
Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 203 |
Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 205 |
|
14.50 – 15.35 | Język polski 8c 205 |
||||
15.45 – 16.30 | Język polski 6d 205 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Hapunik Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Koło żywego słowa 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Informatyka 2b 201 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Wychowanie fizyczne 2b hol3 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2b hol2 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
|||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 101 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 2b hol2 |
Plan Hapunik Halina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
13.55 – 14.40 | Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Jaroma Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Terapeuta 5ai 04 06 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_3a 014a |
Terapeuta 8ai 01 06 |
|||
9.50 – 10.35 | Terapeuta 7c 02 06 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_2e 014a |
Terapeuta 7ai 04 014a I sem. |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai 01 06 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5fi 03 06 |
10.45 – 11.30 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai 01 06 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4fi 04 06 |
Terapeuta 7ai 04 014a II sem. |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_8e1 014a |
|
11.50 – 12.35 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai 02 014a |
Edukacja wczesnoszkolna NI_3a 014a |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1ai 01 014a |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_3a 014a |
Edukacja wczesnoszkolna NI_3a 014a |
|||
13.55 – 14.40 | Terapeuta NI_8e2 06 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI_3a 014a |
Edukacja wczesnoszkolna NI_3a 014a |
||
14.50 – 15.35 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai 04 06 |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Jurczykowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Plastyka 5ai Jurczykowska Urszula / Grabowska Marta 01 |
Plastyka 5e 01 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 8 |
||||
10.45 – 11.30 | Plastyka 5fi Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna 01 |
||||
11.50 – 12.35 | Plastyka 5bs 01 |
||||
12.55 – 13.40 | Plastyka 5c 01 |
||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | Plastyka 5d 01 |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Kamińska Irena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Przyroda 4fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 |
||||
8.55 – 9.40 | Przyroda 4e 109 |
Przyroda 4e 109 |
|||
9.50 – 10.35 | Przyroda 6ai 109 |
Przyroda 6bs 109 |
Biologia 5fi Kamińska Irena / Kieda Joanna 109 |
Przyroda 6bs 109 |
|
10.45 – 11.30 | Przyroda 4bs 109 |
Biologia NI_5f 111z I sem. Geografia NI_5f 111z II sem. |
Przyroda 4d 109 |
||
11.50 – 12.35 | Przyroda 6ai 114 |
Przyroda 4d 109 |
Zajęcia z wychowawcą 5fi 203 |
Przyroda 4ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
|
12.55 – 13.40 | Biologia NI_8e1 211z I sem. Geografia NI_8e1 211z II sem. |
Przyroda 4bs 109 |
Przyroda 6ai 109 |
||
13.55 – 14.40 | Przyroda 6bs 111 |
Przyroda 4ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Przyroda 4fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 |
||
14.50 – 15.35 | Biologia NI_7c 014a I sem. Geografia NI_7c 014a II sem. |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Kardel Krzysztof
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 7d ch sg3 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg5 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8d ch sg5 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg4 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 7e ch sg4 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7e ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 8c ch sg2 |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 7c ch sg4 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 8d ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 7c ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 8d ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 7e ch sg4 |
|
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 7e ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 7d ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 7d ch sg5 |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 8d ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 7d ch sg5 |
Plan Karwowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7bs 107 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6bs 107 |
||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 6e 107 |
Matematyka 7bs 107 |
|||
10.45 – 11.30 | Matematyka 6e 204 |
Matematyka 5bs 107 |
Matematyka 6bs 107 |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka 6bs 107 |
Matematyka 5bs 107 |
Matematyka 5bs 111 |
Matematyka 6e 107 |
Matematyka 5bs 105 |
12.55 – 13.40 | Matematyka 6e 107 |
Zajęcia z wychowawcą 5bs 107 |
Matematyka 6bs 107 |
Matematyka 6e 105 |
|
13.55 – 14.40 | Matematyka 7bs 107 |
||||
14.50 – 15.35 | Matematyka 6bs 211 |
||||
15.45 – 16.30 | Matematyka 7bs 108 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Karwowska Renata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka NI_4a czytelnia |
Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 204 |
||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 5e 107 |
Matematyka 5e 107 |
Matematyka NI_4a czytelnia |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka 8bs 201 |
Matematyka 5e 107 |
Matematyka 8bs 210a |
||
12.55 – 13.40 | Matematyka NI_8e2 07a |
Matematyka NI_7c 014a |
Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 203 |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia z wychowawcą 8bs 107 |
Matematyka 5ai Karwowska Renata / Grabowska Marta 107 |
Matematyka NI_8e2 06 |
||
14.50 – 15.35 | Matematyka NI_7c 014a |
Matematyka 8bs 107 |
|||
15.45 – 16.30 | Matematyka 8bs 107 |
Matematyka 5e 107 |
|||
16.40 – 17.25 | Matematyka dod. 8bs 107 |
Plan Khunkerova Bella
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Język angielski 0b 9.30 – 10.30 Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie fizyczne 0b 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
Wychowanie przedszkolne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie fizyczne 0b 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
12.55 – 13.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 12.30 – 13.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 12.30 – 13.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie przedszkolne 0b 13.30 – 14.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 13.30 – 14.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 14.30 – 15.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
15.45 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
Wychowanie przedszkolne 0b 15.30 – 16.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella 014 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Kieda Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 5fi Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 |
Historia 5fi Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 |
|||
8.55 – 9.40 | Terapeuta 7ai 05 014a |
Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 |
Terapeuta NI_4a 06 |
||
9.50 – 10.35 | Biologia 5fi Kamińska Irena / Kieda Joanna 109 |
||||
10.45 – 11.30 | Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 |
Terapeuta 2ai 01 07a |
Plastyka 5fi Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna 01 |
||
11.50 – 12.35 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 210a |
Geografia 5fi Bułkowska Aneta / Kieda Joanna 114 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 8 |
Technika 5fi Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna 01 |
Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 211 |
Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 214 |
|
13.55 – 14.40 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 211 |
Muzyka 5fi Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna 03 |
Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 107 |
||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 206 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Kikolska-Wróbel Eliza
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 | Etyka 5d,6bs,6c,6d,6e, ety,ety,ety,ety,ety, 06 |
Plan Kiryluk Jan
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 |
||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||||
10.45 – 11.30 | Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 |
Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 101 |
|||
11.50 – 12.35 | Religia 1b,1c, pra,pra, 1 |
Religia 3a,3b,3c,3d, pra,pra,pra,pra, 06 |
Religia 1b,1c, pra,pra, 1 |
||
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d,2ei, pra,pra,pra,pra,pra, 06 |
||||
13.55 – 14.40 | Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||||
14.50 – 15.35 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||||
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 8ai,8bs,8c,8d,8ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
||
16.40 – 17.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 4ai,4bs,4c,4d,4fi, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Religia 5ai,5bs,5d,5e, pra,pra,pra,pra, 214 |
Plan Kołodziej Waldemar
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 7e 211 |
Matematyka 6c 211 |
|||
9.50 – 10.35 | Matematyka 5d 211 |
Matematyka NI_8e1 211z |
Matematyka NI_8e1 211z |
||
10.45 – 11.30 | Matematyka 8c 211 |
Matematyka 6c 211 |
Matematyka 7e 211 |
Matematyka 7e 211 |
|
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 6c 203 |
Matematyka 6c 211 |
Matematyka 5d 211 |
Matematyka 6c 211 |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 5d 211 |
Matematyka 7e 211 |
Matematyka 5d 211 |
||
13.55 – 14.40 | Matematyka 8c 211 |
Matematyka 8c 211 |
|||
14.50 – 15.35 | Matematyka 6c 211 |
||||
15.45 – 16.30 | Matematyka 8c 211 |
Matematyka dod. 8c 211 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Komosa Łukasz
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 5fi Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 |
Historia 5fi Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 |
|||
8.55 – 9.40 | Historia 8ai Komosa Łukasz / Wasilewska Monika 105 |
Historia 7bs 105 |
Historia 8bs 105 |
Historia 5d 105 |
|
9.50 – 10.35 | Historia NI_4a czytelnia |
Historia 8ai Komosa Łukasz / Wasilewska Monika 105 |
Historia 5c 105 |
||
10.45 – 11.30 | Historia 5bs 105 |
Historia 5d 207 |
Historia 7bs 214 |
||
11.50 – 12.35 | Historia 5c 105 |
Historia NI_5d dom |
|||
12.55 – 13.40 | Historia 8bs 207 |
Zajęcia z wychowawcą 5d 206 |
|||
13.55 – 14.40 | Historia 5e 105 |
||||
14.50 – 15.35 | Historia 5e 204 |
||||
15.45 – 16.30 | Historia 5bs 105 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Koniecko Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia socjoterapeutyczne 8ai 03 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 7ai 01 07a |
|||
8.55 – 9.40 | Zajęcia socjoterapeutyczne 6c 02 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 6ai 01 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 7ai 04 014a I sem. |
Zajęcia socjoterapeutyczne 5fi 01 07a |
|
9.50 – 10.35 | Zajęcia socjoterapeutyczne 7c 01 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne NI_3a 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 7ai 04 014a II sem. |
Zajęcia socjoterapeutyczne 8ai 01 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 6c 01 07a |
10.45 – 11.30 | Zajęcia socjoterapeutyczne 4ai 03 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 4fi 02 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 5ai 04 313 |
Zajęcia socjoterapeutyczne 2ai 01 07a |
|
11.50 – 12.35 | Zajęcia socjoterapeutyczne 4ai 01 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 2ei 01 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 4fi 01 07a |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia socjoterapeutyczne 1ai 02 07a |
Zajęcia socjoterapeutyczne 2ai 02 07a |
|||
13.55 – 14.40 | Zajęcia socjoterapeutyczne 6ai 04 07a |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Zajęcia socjoterapeutyczne 8ei 01 07a |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Kozłowski Andrzej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka dod. 8ei 211 |
Matematyka 6d 211 |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 4d 211 |
Matematyka NI_5d dom |
Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 211 |
|
10.45 – 11.30 | Matematyka 6d 211 |
Matematyka 6d 206 |
Matematyka 6d 208 |
Matematyka 4d 109 |
|
11.50 – 12.35 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 210a |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 105 |
Matematyka 4d 109 |
Zajęcia z wychowawcą 6d 211 |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 214 |
12.55 – 13.40 | Matematyka NI_5d dom |
Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 8ei Kozłowski Andrzej / Gajda Wiesława 107 |
Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 211 |
|
13.55 – 14.40 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 211 |
Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Kieda Joanna 107 |
||
14.50 – 15.35 | Matematyka 6d 211 |
||||
15.45 – 16.30 | Matematyka 4d 211 |
Matematyka 6ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Kraszewska Milena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
||||
8.55 – 9.40 | Geografia 7ai Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena 108 |
||||
9.50 – 10.35 | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena 110 |
Terapeuta 8ai 03 014a |
|||
10.45 – 11.30 | Zaj. artystyczne 0b 10.30 – 11.30 014 |
Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 205 |
Zaj. artystyczne 0a 11.00 – 11.30 014 |
Zaj. artystyczne 0a 10.30 – 11.30 014 |
Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
11.50 – 12.35 | Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 214 |
Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena 110 |
Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Kraszewska Milena 110 |
||
12.55 – 13.40 | Zaj. artystyczne 0b 12.30 – 13.30 014 |
Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Kraszewska Milena 108 |
Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 205 |
||
13.55 – 14.40 | Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 203 |
Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
Język polski 7ai Hanczaruk Joanna / Kraszewska Milena 205 |
||
14.50 – 15.35 | Plastyka 7ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena 01 |
Geografia 7ai Bułkowska Aneta / Kraszewska Milena 108 |
|||
15.45 – 16.30 | Matematyka 7ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Krawiel Mariola
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6d dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg2 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 6e dz sg2 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 5e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 5d dz sg6 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 6c dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 5d dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 5e dz sg2 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6e dz sg6 |
||||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 5e dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 6c dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 6d dz sg6 |
||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 6e dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 5d dz sg6 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg2 |
||||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5d dz sg2 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Kruglicz Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 7e rw 202 |
||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 7d rw 202 |
Język rosyjski 8ei rw 107 |
Język rosyjski 7ai rn 202 |
||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 7bs rn 202 |
Język rosyjski 8bs rn 107 |
Język rosyjski 8ai rn 202 |
||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 8bs rn 202 |
Język rosyjski 7bs rn 205 |
|||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 8d rw 202 |
||||
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 7ai rn 202 |
Język rosyjski 8ai rn 202 |
Język rosyjski 7d rw 202 |
Język rosyjski 8c rw 03 |
|
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 7e rw 202 |
Język rosyjski 8ei rw 202 |
Język rosyjski 8c rw 202 |
Język rosyjski 7c rn 114 |
|
15.45 – 16.30 | Język rosyjski 7c rn 202 |
Język rosyjski 8d rw 202 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Krzemińska Beata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
Wychowanie fizyczne 2d hol3 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 2d hol1b |
||||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 2d hol1b |
Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2d 4 |
||||
16.40 – 17.25 | Informatyka 2d 201 |
Plan Kuźmicka Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
8.55 – 9.40 | Informatyka 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1b |
|||
11.50 – 12.35 | Koło żywego słowa 2ei 06 |
Wychowanie fizyczne 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Wychowanie fizyczne 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1b |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
15.45 – 16.30 | Koło żywego słowa 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 1ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Lach Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Obowiązki rehabilitanta 5ai 03 313 |
||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Obowiązki rehabilitanta 5ai 03 313 |
||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Laskowska Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5bs dz sg2 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5bs dz sg2 |
||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
|||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 5bs dz sg2 |
||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 5bs dz sg2 |
||||
15.45 – 16.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
||||
16.40 – 17.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
Plan Leonowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5fi an 109z |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI_2a2 014a |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 7ai an 109z |
Język angielski 7ai an 114 |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 6e aw 109z |
Język angielski NI_4a czytelnia |
Język angielski 5d aw 213 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 5d aw 202 |
Język angielski 7c aw 213 |
Język angielski 5fi an 109z |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 7ai an 213 |
||||
13.55 – 14.40 | Język angielski 8d an 210a |
Język angielski 6e aw 210a |
Język angielski 7c aw 214 |
Język angielski 8d an 210a |
|
14.50 – 15.35 | Język angielski 5d aw 210a |
Język angielski 8d an 210a |
Język angielski 5fi an 214 |
Język angielski 7c aw 210a |
|
15.45 – 16.30 | Język angielski 6e aw 210a |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Łaszkiewicz Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski dod. 8d 106 |
||||
9.50 – 10.35 | Język polski 8d 108 |
Język polski 7e 106 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski NI_5f 014a |
Język polski 7e 01 |
Język polski 8d 106 |
||
11.50 – 12.35 | Język polski 4e 108 |
Zajęcia z wychowawcą 4e 104 |
Język polski 7e 106 |
Język polski 4e 206 |
Język polski 4e 106 |
12.55 – 13.40 | Język polski 8d 108 |
Język polski 4e 106 |
Język polski 7e 111 |
||
13.55 – 14.40 | Język polski 7e 106 |
Język polski NI_5f 211z |
Język polski 8d 205 |
||
14.50 – 15.35 | Język polski 4e 206 |
||||
15.45 – 16.30 | Język polski 8d 205 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Ławreszuk Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Terapeuta 4ai 02 06 |
Zajęcia z wychowawcą 4ai 108 |
|||
8.55 – 9.40 | Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 204 |
Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 107 |
|||
9.50 – 10.35 | Technika 4ai Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta 01 |
||||
10.45 – 11.30 | Plastyka 4ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 03 |
||||
11.50 – 12.35 | Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 8 |
Przyroda 4ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Język rosyjski 4ai Duchnowska Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 5 |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ei 01 014a |
Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 4 |
Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 104 |
Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 210a |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 4 |
Przyroda 4ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 114 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai 01 06 |
||
14.50 – 15.35 | Historia 4ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 204 |
Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Muzyka 4ai Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 03 |
||
15.45 – 16.30 | Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Machaev Osman
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 |
||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia |
Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, 06 |
|||
11.50 – 12.35 | Religia 1ai,1b,1c, muz,muz,muz, czytelnia |
Religia 3a,3b,3c,3d, muz,muz,muz,muz, czytelnia |
Religia 1ai,1b,1c, muz,muz,muz, 109z |
||
12.55 – 13.40 | Religia 2ai,2b,2c,2d, muz,muz,muz,muz, czytelnia |
Religia 0b 12.30 – 13.30 313 |
|||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 |
||||
16.40 – 17.25 | Religia 6ai,6c,6e,7e,8ai,8bs,8c,8d, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 |
Religia 4ai,4e,4fi,5c,5d,5e, muz,muz,muz,muz,muz,muz, 01 |
Plan Maciuszewicz Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 4bs an 202 |
Język angielski 4d aw 210a |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 4bs an 210a |
||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 4c aw 210a |
Język angielski 4c aw 210a |
|||
10.45 – 11.30 | Język angielski 4c aw 201 |
Język angielski 4e an 210a |
|||
11.50 – 12.35 | Język angielski 4d aw 202 |
Język angielski 4bs an 214 |
Język angielski 5ai an 109z |
Język angielski 4fi aw 202 |
|
12.55 – 13.40 | Język angielski 4ai an 109z |
Język angielski 5ai an 109z |
Język angielski 4d aw 109z |
Język angielski 4e an 114 |
|
13.55 – 14.40 | Język angielski 5ai an 109z |
Język angielski 4fi aw 214 |
Język angielski 4ai an 109z |
Język angielski 4ai an 114 |
|
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Język angielski 4e an 210a |
Język angielski 4fi aw 114 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Madura-Gryko Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
||
9.50 – 10.35 | Informatyka 3a 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Basen 3a basen1 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 3a hol2 |
Basen 3a basen1 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3a hol1b |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 1 |
||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
||||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
||||
16.40 – 17.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3a 104 |
Plan Majewska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Historia NI_5f 211z |
||||
9.50 – 10.35 | Historia 8c 105 |
||||
10.45 – 11.30 | Historia i społeczeństwo 6e 105 |
Historia 4c 105 |
Historia i społeczeństwo 6c 105 |
Historia i społeczeństwo 6d 105 |
|
11.50 – 12.35 | Historia 5ai Majewska Anna / Grabowska Marta 4 |
Historia i społeczeństwo 6bs 105 |
Historia i społeczeństwo 6bs 105 |
Historia 7ai 210a |
|
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo 6d 105 |
Historia NI_8e2 06 |
Historia 8c 105 |
Historia NI_8e1 211z |
|
13.55 – 14.40 | Historia i społeczeństwo 6e 105 |
||||
14.50 – 15.35 | Historia 7ai 105 |
Historia 5ai Majewska Anna / Grabowska Marta 105 |
Historia i społeczeństwo 6c 105 |
||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Manaches Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 4fi kat 214 |
Religia 6c kat 214 |
|||
8.55 – 9.40 | Religia 5e kat 214 |
Religia 8ei kat 214 |
Religia 7c kat 214 |
||
9.50 – 10.35 | Religia 2d kat 4 |
||||
10.45 – 11.30 | Religia 7c kat 214 |
Religia 1ai kat 114 |
Religia 2d kat 4 |
||
11.50 – 12.35 | Religia 4fi kat 8 |
Religia 1ai kat 5 |
|||
12.55 – 13.40 | Religia 5d kat 214 |
||||
13.55 – 14.40 | Religia 4c kat 207 |
||||
14.50 – 15.35 | Religia 6c kat 208 |
Religia 5d kat 214 |
Religia 4c kat 207 |
||
15.45 – 16.30 | Religia 7ai kat 214 |
Religia 8ei kat 207 |
|||
16.40 – 17.25 | Religia 7ai kat 214 |
Religia 5e kat 207 |
Plan Matys Mirosław
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Religia 7d kat 114 |
||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Religia 5fi 8 |
Religia 7d kat 201 |
|||
13.55 – 14.40 | Religia 5c kat 108 |
Religia 5c kat 105 |
|||
14.50 – 15.35 | Religia 5fi 208 |
||||
15.45 – 16.30 | Religia 6d kat 208 |
Religia 7bs kat 206 |
|||
16.40 – 17.25 | Religia 7bs kat 208 |
Religia 6d kat 206 |
Plan Michalska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Obowiązki logopedy NI_5f 07b |
Obowiązki logopedy 5bs 01 07b |
Obowiązki logopedy 7ai 02 07b |
||
8.55 – 9.40 | Obowiązki logopedy 6ai 03 07b |
Obowiązki logopedy 8ai 02 07b |
Zajęcia surdopedagogiki 5bs 01 07b |
||
9.50 – 10.35 | Zajęcia surdopedagogiki 4ai 04 07b |
Obowiązki logopedy 4fi 04 07b |
Obowiązki logopedy 7ai 03 07b I sem. |
Zajęcia surdopedagogiki 8ai 02 07b |
Obowiązki logopedy NI_2a2 014a |
10.45 – 11.30 | Obowiązki logopedy 7ai 03 07b II sem. |
Obowiązki logopedy 5ai 01 07b |
|||
11.50 – 12.35 | Obowiązki logopedy 1ai 02 07b |
Obowiązki logopedy 4ai 02 07b |
Obowiązki logopedy 2ei 02 07b |
Obowiązki logopedy 1ai 04 07b |
|
12.55 – 13.40 | Obowiązki logopedy 0a 12.30 – 13.30 01 07b |
Obowiązki logopedy 1ai 03 07b |
Obowiązki logopedy 1ai 01 07b |
||
13.55 – 14.40 | Zajęcia surdopedagogiki 6ai 02 07b |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Mnich Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 7d 105 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6d 105 II sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 5ai 106 I sem. |
Język polski 6c 106 |
||
10.45 – 11.30 | Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 109 |
Wychowanie do życia w rodzinie 7ai 106 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 4ai 106 II sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 6ai 201 II sem. |
||
11.50 – 12.35 | Język polski 6c 106 |
Język polski 7d 207 |
|||
12.55 – 13.40 | Język polski 6c 108 |
Język polski 6c 106 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 214 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 106 |
Język polski 6c 106 |
13.55 – 14.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 8ai 207 I sem. |
Język polski 7d 106 |
Język polski 6c 106 |
Język polski 7d 108 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 106 |
14.50 – 15.35 | Język polski 7d 106 |
Język polski 5ai Mnich Justyna / Grabowska Marta 106 |
Język polski 7d 106 |
||
15.45 – 16.30 | Zajęcia z wychowawcą 5ai 106 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Myszkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Informatyka 3c 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Wychowanie fizyczne 3c hol2 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3c hol1b |
Basen 3c basen1 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Basen 3c basen1 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
||||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
||||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
||||
16.40 – 17.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 104 |
Plan Nierodzik Aleksandra
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 6d aw 213 |
Język angielski 6bs an 110 |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 6c an 114 |
Język angielski 8c an 213 |
Język angielski 6d aw 110 |
||
10.45 – 11.30 | Język angielski NI_5d dom |
Język angielski 8ai aw 214 |
Język angielski 6c an 213 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 8c an 213 |
Język angielski NI_5f 211z |
|||
12.55 – 13.40 | Język angielski 6bs an 213 |
Język angielski 6c an 213 |
Język angielski 6d aw 213 |
Język angielski 8ai aw 109z |
|
13.55 – 14.40 | Język angielski 7bs aw 213 |
Język angielski 7bs aw 213 |
Język angielski 8ai aw 213 |
Język angielski 6bs an 213 |
|
14.50 – 15.35 | Język angielski 8c an 109z |
Język angielski 7bs aw 213 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Niewiarowska Nela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 7d dz sg4 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg6 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8d dz sg6 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg3 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 7e dz sg5 |
|||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7e dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 8c dz sg3 |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 7c dz sg3 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 8d dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 7c dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 8d dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 7e dz sg5 |
|
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 7e dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 7d dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 7d dz sg6 |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 8d dz sg5 |
Wychowanie fizyczne 7d dz sg6 |
Plan Nikonowicz Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wiedza o społeczeństwie 8d 207 |
||||
8.55 – 9.40 | Wiedza o społeczeństwie 8ai 207 |
Historia 7e 105 |
|||
9.50 – 10.35 | Historia 4e 207 |
Historia 7e 207 |
|||
10.45 – 11.30 | Wiedza o społeczeństwie 8bs 205 |
Wiedza o społeczeństwie 8ai 207 |
Wiedza o społeczeństwie 8c 214 |
||
11.50 – 12.35 | Historia 8d 205 |
Wiedza o społeczeństwie 8bs 207 |
Wiedza o społeczeństwie 8c 210a |
Historia 4bs 207 |
|
12.55 – 13.40 | Wiedza o społeczeństwie 8d 205 |
Wiedza o społeczeństwie 8ei 207 |
|||
13.55 – 14.40 | Wiedza o społeczeństwie 8ei 203 |
Historia 8ei Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława 207 |
Historia NI_7c 014a |
||
14.50 – 15.35 | Historia 8ei Nikonowicz Małgorzata / Gajda Wiesława 207 |
Historia 8d 207 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Nojszewska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6bs 208 |
Zajęcia z wychowawcą 6e 110 |
|||
8.55 – 9.40 | Język polski 6bs 208 |
Język polski 5d 208 |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 6e 205 |
Język polski 6bs 208 |
Język polski 6e 204 |
||
10.45 – 11.30 | Język polski 6e 204 |
||||
11.50 – 12.35 | Język polski 6e 208 |
Język polski 5d 208 |
|||
12.55 – 13.40 | Język polski 5d 208 |
Język polski 6bs 205 |
|||
13.55 – 14.40 | Język polski 5d 208 |
Język polski 6bs 208 |
Język polski 6e 208 |
||
14.50 – 15.35 | Język polski 6e 208 |
||||
15.45 – 16.30 | Język polski 6bs 208 |
Język polski 5d 208 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Nowik Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Informatyka 1c 203 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Wychowanie fizyczne 1c hol1b |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1c hol1b |
Wychowanie fizyczne 1c hol2 |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
||||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 101 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Ogrodnik Lucyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
||||
8.55 – 9.40 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2a1 313 |
Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
|||
10.45 – 11.30 | Zajęcia socjoterapeutyczne NI_8e2 07a |
Historia i społeczeństwo 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
|||
11.50 – 12.35 | Terapeuta 1ai 03 313 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a1 313 |
Muzyka 6ai Drużyńska Jolanta / Ogrodnik Lucyna 03 |
Zajęcia techniczne 6ai Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna 03 |
|
12.55 – 13.40 | Historia i społeczeństwo 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 204 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a1 313 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a1 313 |
||
13.55 – 14.40 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 204 |
Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a1 313 |
Plastyka 6ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna 01 |
|
14.50 – 15.35 | Język polski 6ai Dzieszko Anna / Ogrodnik Lucyna 207 |
||||
15.45 – 16.30 | Terapeuta 8ei 02 06 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Oksieńciuk Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 7e rn 03 |
||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 7d rn 106 |
Język rosyjski 8ei rn 109z |
Język rosyjski 7ai rw 03 |
||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 7bs rw 109z |
Język rosyjski 8bs rw 109z |
Język rosyjski 8ai rw 03 |
||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 8bs rw 109z |
Język rosyjski 7bs rw 109z |
|||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 8d rn 210a |
||||
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 7ai rw 214 |
Język rosyjski 8ai rw 109z |
Język rosyjski 7d rn 210a |
Język rosyjski 8c rn 206 |
|
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 7e rn 214 |
Język rosyjski 8ei rn 109z |
Język rosyjski 8c rn 210a |
Język rosyjski 7c rw 206 |
|
15.45 – 16.30 | Język angielski NI_7c 014a |
Język rosyjski 7c rw 210a |
Język rosyjski 8d rn 206 |
||
16.40 – 17.25 |
Plan Orzechowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Fizyka 8d 110 |
Fizyka 8ei Orzechowska Marta / Gajda Wiesława 108 |
|||
9.50 – 10.35 | Fizyka 7bs 110 |
Fizyka 7d 110 |
|||
10.45 – 11.30 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 |
Fizyka 8c 108 |
Fizyka 7d 110 |
Fizyka 7c 108 |
|
11.50 – 12.35 | Fizyka 7e 110 |
Fizyka 7c 108 |
Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Kraszewska Milena 110 |
Fizyka NI_8e1 211z |
|
12.55 – 13.40 | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Kraszewska Milena 108 |
Fizyka 8bs 114 |
|||
13.55 – 14.40 | Fizyka NI_8e2 07a |
Fizyka 8bs 110 |
Fizyka 7e 108 |
||
14.50 – 15.35 | Fizyka 8c 110 |
Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 |
Fizyka 7bs 110 |
Fizyka 8d 110 |
|
15.45 – 16.30 | Fizyka 8ei Orzechowska Marta / Gajda Wiesława 111 |
Fizyka NI_7c 014a |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Oszmiańska Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI_3a 014a |
Język angielski 4bs aw 213 |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5c aw 213 |
Język angielski 5c aw 210a |
Język angielski 5c aw 213 |
Język angielski 4bs aw 213 |
|
9.50 – 10.35 | Język angielski 5bs aw 213 |
Język angielski 7d an 210a |
Język angielski 4c an 213 |
Język angielski 4c an 213 |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski 4c an 213 |
Język angielski 5bs aw 213 |
Język angielski 7d an 213 |
Język angielski NI_8e2 06 |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski 4bs aw 213 |
Język angielski 4fi an 213 |
|||
12.55 – 13.40 | Język angielski 5bs aw 213 |
||||
13.55 – 14.40 | Język angielski 4fi an 213 |
||||
14.50 – 15.35 | Język angielski 7d an 213 |
||||
15.45 – 16.30 | Język angielski 4fi an 213 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Panasko Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie przedszkolne 0a 7.30 – 8.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 7.30 – 8.30 014 |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie przedszkolne 0a 8.30 – 9.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 8.30 – 9.30 014 |
|||
9.50 – 10.35 | Wychowanie przedszkolne 0a 9.30 – 10.30 014 |
||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 0a 10.30 – 11.30 podwórko |
Wychowanie fizyczne 0a 10.30 – 11.30 podwórko |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie przedszkolne 0a 11.30 – 12.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 11.30 – 12.30 014 |
Wychowanie fizyczne 0a 11.30 – 12.30 podwórko |
Wychowanie fizyczne 0a 11.30 – 12.30 podwórko |
Wychowanie przedszkolne 0a 11.30 – 12.30 014 |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 0a 12.30 – 13.30 podwórko |
Wychowanie przedszkolne 0a 12.30 – 13.30 014 |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie przedszkolne 0a 13.30 – 14.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 13.30 – 14.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 13.30 – 14.30 014 |
||
14.50 – 15.35 | Wychowanie przedszkolne 0a 14.30 – 15.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 14.30 – 15.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 14.30 – 15.30 014 |
||
15.45 – 16.30 | Wychowanie przedszkolne 0a 15.30 – 16.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 15.30 – 16.30 014 |
Wychowanie przedszkolne 0a 15.30 – 16.30 014 |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie przedszkolne 0a 16.30 – 17.30 014 |
Plan Pawłowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia komputerowe 6bs 1 203 |
||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia komputerowe 6c 1 203 |
||||
9.50 – 10.35 | Informatyka 4bs 2 203 |
Informatyka 5d 2 203 |
|||
10.45 – 11.30 | Informatyka 8ei 2 203 |
Informatyka 5e 2 203 |
Informatyka 4ai 2 203 |
||
11.50 – 12.35 | Informatyka 7e 2 203 |
Informatyka 8d 2 203 |
|||
12.55 – 13.40 | Informatyka 4e 2 203 |
Informatyka 4c 2 203 |
Zajęcia komputerowe 6e 1 201 |
||
13.55 – 14.40 | Informatyka 7d 2 203 |
Informatyka 7c 2 203 |
|||
14.50 – 15.35 | Zajęcia komputerowe 6ai 1 203 |
Informatyka 5fi 2 203 |
Informatyka 8bs 2 203 |
||
15.45 – 16.30 | Informatyka 7ai 2 203 |
Informatyka 8ai 2 203 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Perkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 8bs aw 210a |
Język angielski 7e an 210a |
|||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5e an 210a |
Język angielski 8bs aw 214 |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 0a 9.30 – 10.30 014 |
Język angielski 5e an 214 |
Język angielski 8bs aw 210a |
Język angielski 8ei aw 214 |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski 7e an 210a |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3a 104 |
Język angielski 8ei aw 210a |
Język angielski 8ei aw 109z |
|
11.50 – 12.35 | Język angielski 6ai an 210a |
Język angielski 6ai an 213 |
Zajęcia z wychowawcą 5e 203 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski NI_8e1 211z |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3a 104 |
Język angielski 5e an 210a |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 7e an 210a |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Język angielski 6ai an 210a |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Podleśny Piotr
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 6d ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg1 |
||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 6e ch sg1 |
||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5e ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5d ch sg5 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 6c ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 5d ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 5e ch sg5 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 6e ch sg5 |
||||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 5e ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 6c ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 6d ch sg5 |
||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 6e ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 5d ch sg5 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg1 |
||||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5d ch sg1 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Popławska-Włodkowska Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Plastyka 4c 01 |
||||
9.50 – 10.35 | Plastyka NI_5d dom |
||||
10.45 – 11.30 | Plastyka 6c 01 |
Plastyka 6bs 01 |
Plastyka 4ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 03 |
||
11.50 – 12.35 | Plastyka 4bs 01 |
Zajęcia z wychowawcą 8d 01 |
Plastyka 6d 01 |
||
12.55 – 13.40 | Plastyka 7bs 01 |
Plastyka 7d 105 |
Plastyka 7e 01 |
||
13.55 – 14.40 | Plastyka 4d 01 |
Plastyka 4fi Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 206 |
Plastyka 6ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ogrodnik Lucyna 01 |
||
14.50 – 15.35 | Plastyka 7ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena 01 |
Plastyka NI_4a 07b |
Plastyka 6e 01 |
||
15.45 – 16.30 | Plastyka 4e 01 |
Plastyka 7c 01 |
|||
16.40 – 17.25 |
Plan Puciłowski Marcin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5bs ch sg1 |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5bs ch sg1 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 5c ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 8ei sg5 |
Wychowanie fizyczne 4d ch sg3 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 5c ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5c ch sg3 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 8ei sg6 |
Wychowanie fizyczne 8ei sg6 |
Wychowanie fizyczne 4d ch sg3 |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5c ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 8ei sg4 |
|
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4d ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 5bs ch sg1 |
|
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 4d ch sg5 |
Wychowanie fizyczne 5bs ch sg1 |
|||
15.45 – 16.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 |
||||
16.40 – 17.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 |
Plan Rajchemba Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6bs dz sg2 |
|||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 6bs dz sg2 |
|||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
|||
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
|
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz sg2 |
Zajęcia z wychowawcą 4bs 104 |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg2 |
||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz sg4 |
||
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4bs dz sg4 |
|||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg2 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg2 |
Plan Rutkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 6d an 114 |
Język angielski 6bs aw 202 |
|||
9.50 – 10.35 | Język angielski 6c aw 210a |
Język angielski 8c aw 01 |
Język angielski 6d an 202 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI_2a1 313 |
Język angielski 8ai an 114 |
Język angielski 6c aw 202 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 8c aw 109z |
Język angielski 7bs an 202 |
Zajęcia z wychowawcą 6bs 108 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 6bs aw 202 |
Język angielski 6c aw 114 |
Język angielski 6d an 202 |
Język angielski 8ai an 202 |
|
13.55 – 14.40 | Język angielski 7bs an 211 |
Język angielski 8ai an 202 |
Język angielski 6bs aw 202 |
||
14.50 – 15.35 | Język angielski 8c aw 202 |
Język angielski 7bs an 202 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Rzepniewska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
|||
11.50 – 12.35 | Basen 3d basen2 |
||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Wychowanie fizyczne 3d hol1b |
Basen 3d basen2 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
||
15.45 – 16.30 | Informatyka 3d 203 |
Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 |
|||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 3d hol3 |
Plan Sadowska Karolina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 4c 206 |
Język polski 4bs 206 |
|||
8.55 – 9.40 | Język polski 4bs 206 |
Język polski 4d 205 |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 4bs 01 |
Język polski NI_8e2 07a |
Język polski 4c 105 |
Język polski 4d 206 |
|
10.45 – 11.30 | Język polski 4d 206 |
Język polski 4bs 206 |
Język polski 4c 206 |
||
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 4c 207 |
Język polski NI_8e2 06 |
Język polski 4c 206 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 4d 206 |
Język polski 4d 206 |
|||
13.55 – 14.40 | Język polski 4c 206 |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Język polski 4bs 206 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Sak Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski NI_5d dom |
Zajęcia z wychowawcą 7c 208 |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 8bs 208 |
Język polski 8bs 208 |
|||
10.45 – 11.30 | Język polski 7bs 208 |
Język polski 7c 208 |
Język polski NI_5d dom |
||
11.50 – 12.35 | Język polski 7c 208 |
Język polski 7bs 208 |
Język polski 7bs 208 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 7c 208 |
Język polski 8bs 208 |
Język polski 8bs 208 |
Język polski 8bs 206 |
Język polski 7c 208 |
13.55 – 14.40 | Język polski NI_7c 014a |
Język polski 7bs 208 |
Język polski NI_7c 07b |
||
14.50 – 15.35 | Język polski 7bs 208 |
||||
15.45 – 16.30 | Język polski 7c 208 |
||||
16.40 – 17.25 | Język polski dod. 8bs 208 |
Plan Sakowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Biologia 5bs 111 |
||||
9.50 – 10.35 | Przyroda NI_4a czytelnia |
Biologia 7c 111 |
|||
10.45 – 11.30 | Biologia 5c 111 |
Biologia 7ai 111 |
Biologia 7d 111 |
||
11.50 – 12.35 | Biologia 8ai 111 |
Biologia 7c 111 |
Zajęcia z wychowawcą 7d 201 |
Biologia NI_5d dom II sem. |
|
12.55 – 13.40 | Biologia 7ai 111 |
Biologia 7d 111 |
Biologia 5e 111 |
Biologia NI_8e2 06 I sem. |
Biologia 7bs 111 |
13.55 – 14.40 | Biologia 5ai Sakowicz Ewa / Grabowska Marta 111 |
Biologia 8d 111 |
Biologia 8bs 111 |
||
14.50 – 15.35 | Biologia 7bs 111 |
Biologia 8c 111 |
Biologia 5d 111 |
||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Sawicka Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 8bs an 210 |
Język angielski 7e aw 210 |
Język angielski 4d an 210 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI_2e 313 |
Język angielski 5e aw 210 |
Język angielski 8bs an 210 |
||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5e aw 114 |
Zajęcia z wychowawcą 4d 204 |
Język angielski 8bs an 210 |
Język angielski 8ei an 210 |
|
10.45 – 11.30 | Język angielski 7e aw 210 |
Język angielski 8ei an 202 |
Język angielski 8ei an 210 |
||
11.50 – 12.35 | Język angielski 4d an 210 |
Język angielski 6ai aw 109z |
Język angielski 6ai aw 202 |
||
12.55 – 13.40 | Język angielski 4d an 210 |
Język angielski 5e aw 210 |
|||
13.55 – 14.40 | Język angielski 7e aw 210 |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | Język angielski 6ai aw 210 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Sierkowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 |
Język polski 5c 01 |
|||
9.50 – 10.35 | Język polski 5e 106 |
Język polski 5bs 106 |
Język polski 5bs 01 |
||
10.45 – 11.30 | Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 |
Język polski 5c 106 |
|||
11.50 – 12.35 | Język polski 5bs 106 |
Język polski 5e 106 |
Język polski 5c 109 |
Język polski 5e 111 |
|
12.55 – 13.40 | Język polski 5c 106 |
Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 8 |
Język polski 5bs 207 |
Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 214 |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 5bs 204 |
Język polski 5e 106 |
|||
14.50 – 15.35 | Język polski 5c 206 |
Język polski 5e 106 |
|||
15.45 – 16.30 | Język polski 5fi Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 206 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Sinielnikow Andriej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6bs ch sg1 |
|||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 6bs ch sg1 |
||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 |
|||
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 8bs ch sg6 |
|
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg2 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 8bs ch sg6 |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg1 |
||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 8bs ch sg5 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 8bs ch sg5 |
||||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg1 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg1 |
Plan Skup Izabela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 5c an 210 |
Język angielski 5c an 210 |
Język angielski 5c an 106 |
||
9.50 – 10.35 | Język angielski 5bs an 210 |
Język angielski 7d aw 210 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
||
10.45 – 11.30 | Zajęcia z wychowawcą 5c 108 |
Język angielski 5bs an 210 |
Język angielski 7d aw 210 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Język angielski 5ai aw 210 |
|||
12.55 – 13.40 | Język angielski 4ai aw 210 |
Język angielski 5ai aw 202 |
Język angielski 5bs an 210 |
||
13.55 – 14.40 | Język angielski 5ai aw 210 |
Język angielski 4ai aw 108 |
Język angielski 4ai aw 109z |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 |
|
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ei Skup Izabela / Bujnowska Agnieszka 5 |
Język angielski 7d aw 210 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Słoma Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Koło żywego słowa 2ai 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
10.45 – 11.30 | Informatyka 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 203 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8bs 203 |
|||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol3 |
Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai 214 |
Wychowanie fizyczne 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1c |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8d 107 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1b |
Plan Smolej Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 5 |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
|||
11.50 – 12.35 | Język polski 3a 01 czytelnia |
Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 8 |
Język polski 3a 01 06 |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
|
12.55 – 13.40 | Zajęcia z wychowawcą 8ai 114 |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 5 |
Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 104 |
Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 210a |
13.55 – 14.40 | Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 4 |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
|||
14.50 – 15.35 | Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
Język polski 4fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 |
|||
15.45 – 16.30 | Język polski 4ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
|||
16.40 – 17.25 | Język polski dod. 8ai 205 |
Plan Sokół Marlena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 7d 204 |
||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 8d 204 |
||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 8d 204 |
Matematyka 8d 204 |
|||
11.50 – 12.35 | Matematyka 7d 204 |
Matematyka 7d 204 |
Matematyka dod. 8d 204 |
Matematyka 7d 204 |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 8d 204 |
||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Stankiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai 03 111z |
Zajęcia socjoterapeutyczne 8ei 02 111z |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7c 01 111z |
Zajęcia socjoterapeutyczne 5ai 02 111z |
Zajęcia socjoterapeutyczne 7ai 05 111z |
8.55 – 9.40 | Terapeuta 6c 01 06 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai 03 111z I sem. |
Zajęcia socjoterapeutyczne 5fi 02 111z |
||
9.50 – 10.35 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai 03 211z |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4fi 02 06 |
Zajęcia socjoterapeutyczne 7ai 02 111z I sem. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai 03 06 II sem. |
Zajęcia socjoterapeutyczne 8ai 04 111z |
Terapeuta 5fi 01 111z |
10.45 – 11.30 | Zajęcia socjoterapeutyczne 4ai 04 111z |
Zajęcia socjoterapeutyczne NI_2e 313 |
Zajęcia socjoterapeutyczne 7ai 02 104 II sem. |
Zajęcia socjoterapeutyczne NI_8e1 014a |
|
11.50 – 12.35 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1ai 04 07a |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ei 02 111z |
Zajęcia socjoterapeutyczne 4fi 03 014a |
||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4fi 01 111z |
||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Suprunowicz Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 6bs 114 II sem. |
||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 8c 201 I sem. |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 5bs 03 I sem. |
Religia 8ai kat 114 |
Religia 7e kat 207 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie do życia w rodzinie 4c 03 II sem. |
Religia 2c kat 8 |
|||
11.50 – 12.35 | Religia 2b kat 101 |
Religia 3b kat 101 |
Religia 3b kat 101 |
Religia 4d kat 104 |
|
12.55 – 13.40 | Religia 4e kat 110 |
Religia 2c kat 1 |
Religia 2b kat 101 |
Religia 0a 12.30 – 13.30 014 |
|
13.55 – 14.40 | Religia 4d kat 01 |
Wychowanie do życia w rodzinie 7e 201 I sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 6c 111 II sem. |
||
14.50 – 15.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 5c 107 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 4bs 107 II sem. |
Religia 3a kat 104 |
|||
15.45 – 16.30 | Religia 8ai kat 207 |
Religia 3a kat 104 |
|||
16.40 – 17.25 | Religia 7e kat 114 |
Religia 4e kat 207 |
Plan Szumińska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 4e 107 |
||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 4e 107 |
Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 204 |
Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 107 |
||
9.50 – 10.35 | Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
Matematyka 4e 106 |
|||
11.50 – 12.35 | Matematyka 5c 205 |
Matematyka 5c 03 |
Matematyka 4c 111 |
Matematyka 5c 107 |
|
12.55 – 13.40 | Matematyka 4c 110 |
Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 4 |
Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 4 |
Matematyka 4c 107 |
|
13.55 – 14.40 | Matematyka 4c 204 |
Matematyka 5c 110 |
|||
14.50 – 15.35 | Matematyka 4ai Szumińska Agnieszka / Ławreszuk Elżbieta 107 |
Matematyka 4e 107 |
|||
15.45 – 16.30 | Matematyka 4fi Szumińska Agnieszka / Bogusz Anna 107 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Szymoniak Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia techniczne 6d 01 |
||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia techniczne 6e 01 |
Technika 4ai Szymoniak Wojciech / Ławreszuk Elżbieta 01 |
|||
10.45 – 11.30 | Technika 5ai Szymoniak Wojciech / Grabowska Marta 01 |
Technika 4fi Szymoniak Wojciech / Bogusz Anna 5 |
|||
11.50 – 12.35 | Informatyka NI_8e1 211z |
Zajęcia techniczne 6c 01 |
Zajęcia techniczne 6ai Szymoniak Wojciech / Ogrodnik Lucyna 03 |
||
12.55 – 13.40 | Technika 4bs 01 |
Technika 5fi Szymoniak Wojciech / Kieda Joanna 01 |
Zajęcia komputerowe 6e 2 203 |
Technika 4e 03 |
|
13.55 – 14.40 | Technika 5c 01 |
Technika 5d 01 |
Technika 5e 03 |
||
14.50 – 15.35 | Technika 4d 01 |
Technika 5bs 03 |
Zajęcia techniczne 6bs 01 |
||
15.45 – 16.30 | Technika 4c 03 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Tomczyk Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
10.45 – 11.30 | Informatyka 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 203 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol3 |
Wychowanie fizyczne 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1c |
|||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
|||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 2ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1b |
Plan Topczewska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4c dz sg6 |
||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 5c dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg6 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4e dz sg2 |
Wychowanie fizyczne 5c dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 5c dz sg4 |
||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg2 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 |
Wychowanie fizyczne 4c dz sg2 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg3 |
Wychowanie fizyczne 5c dz sg4 |
|||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 4e dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 4e dz sg6 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 4c dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 4c dz sg2 |
|||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg5 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, orz,orz, sg6 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 |
Plan Wasilewska Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia socjoterapeutyczne 7c 02 014a |
||||
8.55 – 9.40 | Historia 8ai Komosa Łukasz / Wasilewska Monika 105 |
Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
|||
9.50 – 10.35 | Historia 8ai Komosa Łukasz / Wasilewska Monika 105 |
||||
10.45 – 11.30 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 210a |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
||
11.50 – 12.35 | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
Geografia 8ai Bułkowska Aneta / Wasilewska Monika 114 |
Geografia NI_5d dom I sem. |
Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
|
12.55 – 13.40 | Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
Zajęcia socjoterapeutyczne NI_5f 06 |
Geografia NI_8e2 06 II sem. |
Zajęcia socjoterapeutyczne 0a 12.30 – 13.30 01 07a |
|
13.55 – 14.40 | Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
Terapeuta 5fi 03 07a |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
||
14.50 – 15.35 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 |
||
15.45 – 16.30 | Język polski 8ai Smolej Katarzyna / Wasilewska Monika 205 |
||||
16.40 – 17.25 |
Plan Waszkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Chemia 7e 110 |
Chemia 7d 110 |
|||
8.55 – 9.40 | Chemia 8d 110 |
Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
|||
9.50 – 10.35 | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena 110 |
||||
10.45 – 11.30 | Chemia 7d 110 |
Chemia 7c 110 |
Chemia 8ei Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława 110 |
||
11.50 – 12.35 | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 |
Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Kraszewska Milena 110 |
Chemia 8c 110 |
||
12.55 – 13.40 | Chemia 7bs 110 |
Chemia 8d 110 |
|||
13.55 – 14.40 | Chemia 8c 110 |
Chemia NI_8e1 211z |
Chemia 8bs 110 |
Chemia NI_8e2 06 |
Chemia 7bs 110 |
14.50 – 15.35 | Chemia NI_7c 014a |
Chemia 7e 110 |
|||
15.45 – 16.30 | Chemia 7c 110 |
Chemia 8bs 110 |
|||
16.40 – 17.25 | Chemia 8ei Waszkiewicz Ewa / Gajda Wiesława 110 |
Plan Wensław Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg4 |
|||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg4 |
|
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg4 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 8bs dz sg5 |
||
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg3 |
Wychowanie fizyczne 7bs dz sg4 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 8bs dz sg5 |
|
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg3 |
||||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 8bs dz sg6 |
||||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 8bs dz sg6 |
||||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg4 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 7bs dz sg4 |
Plan Wierzbicka Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 5c 206 |
Język polski dod. 8ei 206 |
|||
8.55 – 9.40 | Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
||||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 5fi 206 |
Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
Język rosyjski 5bs 206 |
Język rosyjski 5e 206 |
|
10.45 – 11.30 | Język polski NI_8e1 211z |
Język polski NI_8e1 211z |
Język rosyjski 5fi 210a |
||
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 5e 206 |
Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 214 |
Język rosyjski 5d 206 |
||
12.55 – 13.40 | Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 214 |
Język rosyjski 5c 206 |
|||
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 5d 206 |
Język polski 8ei Wierzbicka Jolanta / Gajda Wiesława 206 |
|||
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 5bs 206 |
Zajęcia z wychowawcą 8ei 206 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Wierzbicki Mirosław
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg3 |
|||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg3 |
||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg3 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
|||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg1 |
Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
||
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg4 |
Wychowanie fizyczne 7bs ch sg3 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg1 |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg4 |
||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg3 |
|||
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 |
Wychowanie fizyczne 4bs ch sg3 |
|||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg3 |
||||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 7bs ch sg3 |
Plan Więcko Rafał
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 8d kat 114 |
Religia 8bs kat 114 |
|||
8.55 – 9.40 | Religia 6e kat 114 |
Religia 8c kat 114 |
Religia 6ai kat 114 |
||
9.50 – 10.35 | Religia 8c kat 114 |
||||
10.45 – 11.30 | Religia 6bs kat 114 |
||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | Religia 6ai kat 114 |
Religia 6bs kat 114 |
|||
15.45 – 16.30 | Religia 8bs kat 114 |
Religia 8d kat 114 |
|||
16.40 – 17.25 | Religia 6e kat 114 |
Plan Winsko Marzenna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei 5 |
||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Informatyka 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 201 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Wychowanie fizyczne 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1b |
|||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
||||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna 2ei 5 |
|||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 2ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 |
Plan Wiśniewska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8ai sg6 |
Wychowanie fizyczne 4d dz sg4 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg4 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7ai sg5 |
||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg5 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 |
Wychowanie fizyczne 4d dz sg4 |
||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg2 |
Wychowanie fizyczne 8ai sg6 |
Wychowanie fizyczne 8ai sg6 |
Wychowanie fizyczne 7ai sg1 |
|
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 7ai sg5 |
Wychowanie fizyczne 4d dz sg4 |
|||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 4d dz sg6 |
Wychowanie fizyczne 7ai sg3 |
Wychowanie fizyczne 8ai sg6 |
||
15.45 – 16.30 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg3 |
Wychowanie fizyczne 4ai,4fi, dz,dz, sg2 |
Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 |
||
16.40 – 17.25 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz,dz, sg2 |
Plan Wojciuk Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 1b 201 |
Wychowanie fizyczne 1b hol1b |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
|||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Wychowanie fizyczne 1b hol2 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 1 |
Wychowanie fizyczne 1b hol2 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Wróbel Edyta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 6e 111 II sem. |
Przyroda 4c 108 |
|||
8.55 – 9.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 5d 111 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 4d 111 II sem. |
Przyroda 6d 108 |
|||
9.50 – 10.35 | Przyroda 4c 109 |
Wychowanie do życia w rodzinie 4fi 111 II sem. |
Przyroda 6c 108 |
||
10.45 – 11.30 | Wychowanie do życia w rodzinie 8ei 114 I sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 5fi 111 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 4e 111 II sem. |
Biologia 7e 109 |
Wychowanie do życia w rodzinie 8d 201 I sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 5e 03 I sem. |
11.50 – 12.35 | Przyroda 6e 109 |
Przyroda 6d 108 |
Biologia 7e 109 |
||
12.55 – 13.40 | Zajęcia z wychowawcą 7e 109 |
Przyroda 6e 109 |
Przyroda 6e 109 |
||
13.55 – 14.40 | Biologia 8ei 109 |
Przyroda 6c 109 |
Przyroda 6d 109 |
Przyroda 6c 109 |
|
14.50 – 15.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 8bs 109 I sem. |
Wychowanie do życia w rodzinie 7c 109 I sem. |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Wróblewska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b 1 |
||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI_3d 111z |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b 101 |
Język angielski 0b 9.30 – 10.30 Wróblewska Agnieszka / Khunkerova Bella 014 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c 104 |
|
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c 104 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b 1 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c 8 |
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI_2a3 211z |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2d 4 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c 101 |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c 101 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b 8 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b 101 |
Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d 4 |
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c 8 |
||||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2d 4 |
||||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Zdrojkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2e 313 |
||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_3d 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2e 313 |
|||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2a2 214 |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a3 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2e 313 |
||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2a3 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a2 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a2 111z |
||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2a3 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_3d 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a3 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_3d 111z |
|
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_3d 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2a3 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_3d 111z |
||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2a2 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2e 313 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI_2a2 111z |
Edukacja wczesnoszkolna NI_2e 313 |
|||
15.45 – 16.30 | |||||
16.40 – 17.25 |
Plan Zientara Wiesława
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
|||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Wychowanie fizyczne 2c hol1b |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
||
10.45 – 11.30 | Basen 2c basen1 |
||||
11.50 – 12.35 | Basen 2c basen1 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Wychowanie fizyczne 2c hol2 |
||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
|||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
|||
15.45 – 16.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 8 |
Informatyka 2c 201 |
|||
16.40 – 17.25 | Koło żywego słowa 2c 8 |