Od 10 kwietnia 2018r. w ramach Centrum Aktywności Wielopokoleniowej ruszają nowe zajęcia. Serdecznie zapraszamy.
Nazwa zajęć | Nazwisko i imię prowadzącego | Dzień | Godzina | Miejsce zajęć |
---|---|---|---|---|
Nauka obsługi komputera | Duda Anita | Poniedziałek | 17.00 – 18.00 | 201 |
Nauka obsługi komputera | Pawłowska Marta | Czwartek | 15.45 – 16.45 | 201 |
Kodowanie i programowanie | Grabowska Marta | Czwartek | 16.30 – 17.30 | 106 lub 203 |
Robótki ręczne na drutach i szydełkowanie | Kowalczuk Barbara | Poniedziałek | 16.00 – 17.00 | 01 |
Język rosyjski od podstaw dla dorosłych – od 26 lutego | Kruglicz Katarzyna | Poniedziałek | 16.30 – 17.30 | 206 |
Zabawy przy muzyce – piosenki zuchowe i harcerskie | Słoma Marta | Poniedziałek | 17.30 – 18.30 | 5 |
Z polskim za pan brat | Sak Ewa | Wtorek | 15.30 – 16.30 | 208 |
Kolorowe czary mary – zajęcia plastyczne | Jabłońska Małgorzata | Wtorek | 17.00 – 18.00 | Górna świetlica |
Gra w Scrabble | Kikolska-Wróbel Eliza | Czwartek | 15.30 – 16.30 | Dolna świetlica |
Nauka składania papieru – origami | Kuźmicka Małgorzata | Czwartek | 16.30 – 17.30 | 4 |
Modelarstwo | Samczuk Mateusz | Piątek | 15.40 – 16.40 | 109 |
Pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom czeczeńskim | Bolatova Dzhamilya | Wtorek | 14.00 – 15.00 | Dolna świetlica |
Pomoc w odrabianiu lekcji z języka angielskiego dla klas 4 – 8 | Emiljańczyk Jolanta | Środa | 14.40 – 15.40 | 202 |
Zabawy logiczno – matematyczne dla uczniów klas 2 | Filipowicz Jadwiga | Środa | 15.40 – 16.40 | 105 |
Pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom czeczeńskim | Bolatova Dzhamilya | Środa | 16.20 – 17.20 | Dolna świetlica |
Pomoc w odrabianiu lekcji uczniom klas 2 | Rzepniewska Barbara | Środa | 16.30 – 17.30 | 4 |
Pomoc w odrabianiu lekcji z języka angielskiego dla klas 4 – 8 | Sawicka Katarzyna | Środa | 16.30 – 17.30 | 210 |
Pomoc w odrabianiu lekcji dzieciom czeczeńskim | Bolatova Dzhamilya | Czwartek | 13.40 – 14.40 | Dolna świetlica |
Zabawy usprawniające rękę piszącą dla klas 1 | Kraszewska Milena | Czwartek | 15.30 – 16.30 | 105 |
Pomoc w odrabianiu lekcji z matematyki dla klas 4 – 8 | Droździewicz Lidia | Czwartek | 15.40 – 16.40 | 204 |
Pomoc w odrabianiu lekcji uczniom klas 3 | Panasko Barbara | Piątek | 16.30 – 17.30 | 108 |
Pomoc logopedyczna dla dzieci | Nojszewska Małgorzata | Poniedziałek | 15.30 – 16.30 | 07b |
Legoterapia dla dorosłych i dzieci | Krzemińska Beata | Poniedziałek | 16.00 – 17.00 | 106 |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców | Skorulska Jolanta | Poniedziałek | 17.00 – 18.00 | 302 – pokój psychologa i pedagoga |
Pomoc logopedyczna dla dzieci | Szewko Dorota | Wtorek | 15.30 – 16.30 | 07b |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców | Szostek Milena | Wtorek | 16.30 – 17.30 | Dolna świetlica |
Muzykoterapia dla dzieci | Madura-Gryko Katarzyna | Środa | 16.30 – 17.30 | Dolna świetlica |
Pomoc logopedyczna dla dzieci | Wojciuk Ewa | Środa | 16.30 – 17.30 | 07b |
Pomoc logopedyczna dla dzieci | Sierkowska Urszula | Czwartek | 15.30 – 16.30 | 07b |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i rodziców | Zimińska Magdalena | Czwartek | 17.00 – 18.00 | 302 – pokój psychologa i pedagoga |
Pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci autystycznych i ich rodziców | Jaroma Joanna | Piątek | 15.30 – 16.30 | 06 |
Koszykówka | Wensław Katarzyna | Poniedziałek | 17.15 – 18.15 | sala gimnastyczna |
Fitness dla dorosłych – należy przynieść własną matę | Wiśniewska Małgorzata | Wtorek | 18.30 – 19.30 | Korytarz I piętro |
Badminton | Podleśny Piotr | Środa | 17.15 – 18.15 | sala gimnastyczna |
Piłka nożna | Puciłowski Marcin | Czwartek | 17.15 – 18.15 | sala gimnastyczna |
Fitness dla dorosłych – należy przynieść własną matę | Topczewska Joanna | Czwartek | 17.15 – 18.15 | Korytarz I piętro |