VI Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego dla klas 0-III „Ja i mój kolega innej narodowości”

Logo fundacji Dialog Logo Caritas Archidiecezji BiałostockiejHerb miasta Białegostoku

Regulamin VI Edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego dla klas 0-III
„Ja i mój kolega innej narodowości”

1. Cele konkursu:
    • integracja dzieci narodowości polskich i innych (białoruskich, ukraińskich, czeczeńskich i innych),
    • otwarcie na inne kultury,
    • dostrzeganie i akceptacja inności,
    • rozwijanie zdolności plastycznych,
    • kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi.
  2. Zasady uczestnictwa:
    • w konkursie mogą uczestniczyć dzieci narodowości polskiej i innej z klas 0-III,
    • każda placówka może zgłosić do udziału w konkursie dowolną liczbę prac,
    • prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką (prace przestrzenne wykluczone) w formacie A-3 i A-4, które należy przesłać do dnia 24.11.2017r. na adres organizatora,
    • każda praca powinna być czytelnie podpisana:
      • tytuł konkursu,
      • imię i nazwisko ucznia,
      • numer i adres szkoły, numer telefonu,
      • imię i nazwisko nauczyciela / opiekuna,
    • rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 30 listopada 2017r.
    • prace przechodzą na własność organizatora konkursu.
  3. Kryteria oceny:
    Komisja konkursowa przy ocenie prac plastycznych będzie brała pod uwagę:

• samodzielność wykonania,
    • estetykę pracy,
    • pomysłowość,
    • twórcze podejście do tematu.
  4. Organizatorzy konkursu: Anna Biryło – 603 660 665, Bella Khunkerova

W związku z organizacją konkursu „Ja i mój kolega innej narodowości” wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikacji wyników konkursu mojego dziecka …………………………………………………… na stronach internetowych organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z. 2016r. poz. 922). Jestem świadomy, że podanie danych osobowych mojego dziecka jest dobrowolne i w każdej chwili mam prawo do wglądu ich treści oraz ich poprawiania, a dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do prawidłowej organizacji konkursu. Administratorem danych osobowych jest dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku z siedzibą przy ul. Palmowej 28. Odbiorcami danych osobowych są uczniowie, rodzice uczniów SP47 oraz inni uczestnicy konkursu i ich rodzice.

…………………………………………………

Podpis rodzica / opiekuna prawnego