Miejski konkurs plastyczno-literacki pt. ,,Jedzmy owoce i warzywa” dla uczniów klas 1-5

Regulamin konkursu :

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-5 szkół podstawowych miasta Białegostoku.
  2. Konkurs trwać będzie od 2.10.2017r. do 24.11.2017r.

Cele:

1. Zachęcanie dzieci do poszerzania wiedzy na temat uwzględniania w codziennej diecie owoców i warzyw.
  2. Rozwijanie u dzieci zdolności manualnych i wyobraźni plastycznej.
  3. Promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie i literacko, stworzenie im szansy prezentacji swojej twórczości na szerszym polu.
  4. Zainteresowanie uczniów poezją.
  5. Rozwijanie aktywności twórczej wśród uczniów.

Warunki konkursu:

Konkurs będzie odbywał się w dwóch kategoriach:

1. Klasy 1-2
  2. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej promującej zdrowe odżywianie, w tym codzienne spożywanie warzyw i owoców.
  3. Praca może być wykonana dowolną techniką płaską, w formacie nie większym niż A3.
  4. Praca powinna być opisana na odwrocie pismem drukowanym( imię i nazwisko ucznia, wiek, klasa. nazwa i adres szkoły, telefon, oraz imię i nazwisko nauczyciela) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i publikowanie wyników konkursu (załącznik nr1).
  5. Klasy 3-5

1. 1. Zadaniem uczestników kl.3-5 będzie ułożenie wiersza o zdrowym odżywianiu, w tym o spożywaniu warzyw i owoców.
  2. 2. W konkursie mogą wziąć udział jedynie prace autorskie (ułożone samodzielnie przez uczestników konkursu , napisane ręcznie lub na komputerze, dotąd niepublikowane w Internecie, książkach, czasopismach. Mogą być wzbogacone ilustracją.
  3. 3. Forma wiersza dowolna, zgodna z artystycznymi wyborami twórców.
  4. 4. Treść wiersza zgodna z tematem.
  5. Prace powinny być opisane na odwrocie pismem drukowanym (Imię i nazwisko autora, wiek klasa, adres szkoły, telefon oraz imię i nazwisko nauczyciela) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i publikowanie wyników konkursu (załącznik nr1).
  6. Prace nieczytelne, nieestetyczne, z błędami nie będą oceniane.

Wszystkie prace konkursowe należy składać do Szkoły Podstawowej nr. 47 im. J. K. Branickiego w Białymstoku ul. Palmowa 28 w terminie do 2.10.2017r. do 9.12.2017r.do sali 107.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w dniu 14.12.2017r.

Prace zostaną ocenione przez komisję powołaną przez organizatorów. Zwycięzcom zostaną przyznane nagrody.

Zdobywcy nagród i wyróżnieni uczniowie zostaną powiadomieni telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Organizatorzy: Anna Tomczyk, Elżbieta Ławreszuk

Załącznik nr1

W związku z organizacją Miejskiego konkursu plastyczno-literackiego pt.” Jedzmy owoce i warzywa” dla uczniów kl.1-5 szkół miasta Białegostoku wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikacji wyników konkursu mojego dziecka……………………………………..

………………………………………………………………. na stronach internetowych organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z.2014r. poz.1182). Jestem świadomy, że podanie danych osobowych mojego dziecka jest dobrowolne, a dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do prawidłowej organizacji konkursu.

……………..………………………………………………….

podpis rodzica (prawnego opiekuna)