Spotkania autorskie z pisarką Agnieszką Suchowierską laureatką nagrody IBBY 2015 w ramach 18 edycji Tygodnia z Książką i Mediami

W dn.11.05.2017 r. w Filii Nr 9 Książnicy Podlaskiej w Białymstoku odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Agnieszką Suchowierską. Impreza została przeprowadzona w ramach 18 edycji Tygodnia z Książką i Mediami. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy 2C z wychowawczynią Małgorzatą Kuźmicką oraz Jerzym Jaszczukiem nauczycielem bibliotekarzem. Na spotkaniu uczniowie poznali początki pracy nad książką pt. „Mat i świat”, zobaczyli propozycje ilustracji oraz wysłuchali fragmentów książki. Pisarka opowiedziała dzieciom, jak wygląda nauka w szkołach w innych krajach na świecie. Swoje opowiadanie zilustrowała fotografiami. Na koniec spotkania Agnieszka Suchowierska podpisywała książki i rozdawała autografy.

Alina Borowska