Dni otwarte SP 47

Dzień otwartych drzwi w SP 47 to moc atrakcji dla każdego. W ramach różnych innowacji prowadzonych w szkole goście mogli m.in. zbudować i zaprogramować własnego robota na zajęciach z Robotyki, stworzyć własną piankolinę, lampę lawę czy doprowadzić do erupcji wulkanu, gdzie wszelkich wskazówek udzielały uczennice klas II. Jak można było zaobserwować w naszej szkole zdobywanie wiedzy wyklucza nudę i zdecydowanie niesie za sobą ładunek pozytywnych emocji. W tej szkole zarażamy też śmiechem i uśmiechem, udowodniły to Panie, które sprytnie i z nutką artyzmu stworzyły dzieła na twarzach dzieci za pomocą specjalnych farb. Dzieci z zamiłowaniem do sportu mogły sprawdzić się w grach zręcznościowych przygotowanych przez kadrę wychowania fizycznego. A jak powszechnie wiadomo Nasza Szkoła zajmuje I miejsce Polsce, w piłce koszykowej. Miłośnicy gotowania mieli okazję przyrządzić zdrowy posiłek robiąc warzywne i owocowe szaszłyki oraz sałatki. Nauczyciele podczas dni otwartych zaprezentowali gry i zabawy edukacyjne, które usprawniają dzieciom naukę w szkole. W dzisiejszych czasach dzieci borykają się z różnymi problemami utrudniającymi funkcjonowanie w codziennym życiu, ale nasza grupa terapeutów stoi na straży i spieszy z pomocą. Mogą się od nich uczyć najlepsi bohaterowie kreskówek.
Dwa dni to za mało by zaprezentować wszystkie atuty szkoły i pomysły kreatywnych nauczycieli z pasją…….