UWAGA !!!
KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2017 w tym roku odbędzie się w NASZEJ SZKOLE 16 marca 2017r. (czwartek) o godz. 900 w salach: 202, 204, 205, 206, 207 i 208.
Wszyscy uczestnicy konkursu przychodzą w tym dniu pod wyznaczone sale najpóźniej o godzinie 845 z:
- długopisem czarno lub niebiesko piszącym
- kartką na brudnopis.
Uczestnicy konkursu mogą mieć przy sobie również: przybory matematyczne, kalendarzyk, nożyczki i lusterko.
W czasie trwania konkursu nie wolno używać korektorów oraz korzystać z kalkulatorów i technicznych środków łączności.
szkolny koordynator konkursu: A. Kozłowski
sala 206
W. KOŁODZIEJ
p. J. MNICH (2h) i K. SMOLEJ (3h)
MALUCH – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Marcinkiewicz Karolina | III D |
2. | Michaluk Wiktoria | III D |
3. | Szymborska Anna | III D |
4. | Bogusłowicz Mateusz | III F |
5. | Jakimiuk Adam | III F |
6. | Klemienia Julia | III F |
7. | Peczyk Gabriela | III F |
8. | Kruszewicz Natalia | III F |
9. | Lutostański Szymon | III F |
10. | Masalski Marcel | III F |
11. | Niepłocha Piotr | III F |
12. | Rakowska Joanna | III F |
13. | Rutkowska Anna | III F |
14. | Wilczko Gabriela | III F |
15. | Winnicki Michał | III F |
16. | Zych Szymon | III F |
BENJAMIN – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Onichimiuk Michał | V B |
2. | Pacuk Kacper | V C |
3. | Stankiewicz Wiktoria | V C |
4. | Stepaniuk Oskar | V C |
5. | Waszkiewicz Hanna | V C |
6. | Bagniuk Julia | V D |
7. | Kraszewski Wojciech | V D |
8. | Sawicki Michał | V D |
9. | Masalska Zuzanna | V D |
10. | Gorlewska Natalia | V D |
11. | Podskrobko Hubert | V D |
12. | Rusiłowicz Maria | V D |
13. | Gromotowicz Paulina | V D |
14. | Smolej Marta | V D |
15. | Balejko Mateusz | V E |
16. | Żyłowska Weronika | V E |
sala 205
opiekunowie: p. J. HANCZARUK
M. WASILEWSKA
ŻACZEK – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Aleksiejczuk Michał | II B |
2. | Lewosz Bogumił | II B |
3. | Łapiński Daniel | II B |
4. | Piećko Oskar | II B |
5. | Siwkowski Szymon | II B |
6. | Dworakowski-Sitko Michał | II D |
7. | Gajdowska Justyna | II D |
8. | Tioskow Filip | II D |
9. | Fedorowicz Lidia | II G |
10. | Kossakowska Aleksandra | II G |
11. | Kotyński Dawid | II G |
12. | Leończuk Bartosz | II G |
13. | Ornowska Zuzanna | II G |
14. | Szcześniak Klaudia | II G |
15. | Trojgo Zuzanna | II G |
16. | Korbut Błażej | II G |
MALUCH – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Domaziuk Zuzanna | III E |
2. | Huryn Aleksandra | III E |
3. | Rutkowska Wiktoria | III E |
4. | Szmydt Maja | III E |
5. | Urban Kinga | III E |
6. | Ruszkiewicz Zofia | III E |
7. | Wierciszewska Oliwia | III E |
8. | Crudu Michael | III E |
9. | Bielska Patrycja | III E |
10. | Wrona Patryk | III E |
11. | Koroś Zuzanna | III E |
12. | Sienkiewicz Sebastian | III E |
13. | Błahuszewski Damian | III H |
14. | Trusiewicz Weronika | III H |
15. | Mitkiewicz Katarzyna | III H |
16. | Zakrzewski Błażej | III H |
sala 204
opiekunowie: p. M. KRAWIEL
J. PAPIEŻ
ŻACZEK – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Makicka Natalia | II A |
2. | Tymińska Zofia | II A |
3. | Dębowska Karina | II F |
4. | Cherry Katarzyna | II F |
5. | Czaczkowski Sebastian | II F |
6. | Korsak Jakub | II F |
7. | Kozłowska Klaudia | II F |
8. | Wiszowaty Bartosz | II F |
9. | Zawadzka Zuzanna | II F |
10. | Frąszczak Milena | II H |
11. | Siwicki Alan | II H |
12. | Drozdowska Katarzyna | II H |
13. | Zarzycki Adam | II H |
14. | Ksepko Jan | II H |
15. | Horodeński Jędrzej | II H |
16. | Zimnoch Maria | II H |
MALUCH – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Giro Urszula | III C |
2. | Gnyś Wiktoria | III C |
3. | Kraszewska Joanna | III C |
4. | Parejko Igor | III C |
5. | Magnuszewska Aleksandra | III C |
6. | Maj Aleksandra | III C |
7. | Podskrobko Filip | III C |
8. | Radziszewska Weronika | III C |
9. | Popławska Weronika | III C |
10. | Laskowski Cezary | III G |
11. | Bazydło Angelika | III G |
12. | Fedorowicz Zofia | III G |
13. | Wiszowata Amelia | III G |
14. | Micun Milena | III G |
15. | Grzybko Błażej | III G |
16. | Goroszewski Maciej | III G |
sala 207
opiekunowie: p. A. DZIESZKO
nauczyciel PG 15
MALUCH – 16
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Bartnicka Gabriela | III A |
2. | Kisiel Karolina | III A |
3. | Sołowiej Daniel | III A |
4. | Pietrasz Gabriela | III A |
5. | Woroniecka Wiktoria | III A |
6. | Onichimiuk Dominika | III B |
7. | Wińska Aleksandra | III B |
8. | Nierodzik Olga | III B |
9. | Lusiński Kacper | IV A |
10. | Roszkowski Jakub | IV A |
11. | Wąsiński Jakub | IV A |
12. | Awienowicz Emilia | IV A |
13. | Łupiński Aleksy | IV A |
14. | Guzowska Zuzanna | IV A |
15. | Jasiński Mateusz | IV E |
16. | Komenda Karolina | IV E |
BENJAMIN – 13 + JUNIOR – 3
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Gers Aleksander | VI A |
2. | Gryc Krzysztof | VI A |
3. | Szyłkowski Bartosz | VI A |
4. | Jasiński Szymon | VI B |
5. | Łobodziński Jakub | VI B |
6. | Mitkiewicz Hubert | VI B |
7. | Zubrycki Ambroży | VI B |
8. | Roman Dominika | VI C |
9. | Gromotowicz Laura | VI C |
10. | Panasewicz Zuzanna | VI C |
11. | Zych Jakub | VI C |
12. | Kazberuk Alicja | VI D |
13. | Procharska Paulina | VI E |
14. | PG 15 | |
15. | PG 15 | |
16. | PG 15 |
sala 208
opiekunowie: p. K. KARDEL
L. DROŹDZIEWICZ (2h) i E. OSZMIAŃSKA (3h)
ŻACZEK – 15
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Busłowska Paulina | II C |
2. | Pietraszko Krzysztof | II C |
3. | Stelmaszyk Nikola | II C |
4. | Szewczul Dawid | II C |
5. | Czarniecki Mateusz | II C |
6. | Bełbot Oliwier | II E |
7. | Jamiołkowska Maja | II E |
8. | Kowalczuk Maciej | II E |
9. | Puhacewicz Filip | II E |
10. | Sieradzki Oliwier | II E |
11. | Smolej Laura | II E |
12. | Snarska Martyna | II E |
13. | Sulikowski Maciej | II E |
14. | Wileńska Anna | II E |
15. | Wroceński Patryk | II E |
MALUCH – 15
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Buraczuk Katarzyna | IV B |
2. | Lebiedzińska Hanna | IV B |
3. | Białous Weronika | IV B |
4. | Stepień Tymon | IV D |
5. | Nowosielska Aleksandra | IV D |
6. | Dziemian Oliwia | IV D |
7. | Banasiak Muhammed | IV D |
8. | Cieśluk Mateusz | IV D |
9. | Rainko Wiktoria | IV D |
10. | Grądzki Bartosz | IV D |
11. | Klimowska Amelia | IV D |
12. | Kozak Oliwia | IV D |
13. | Matejczyk Zuzanna | IV D |
14. | Pietruszkiewicz Bartosz | IV D |
15. | Wysocki Marcin |
IV D |
sala 202
opiekunowie: p. A. NIERODZIK
nauczyciel ZS OiTech
MALUCH – 8
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | Winnicki Ernest | IV B |
2. | Ruszkiewicz Jan | IV B |
3. | Gnyś Mateusz | IV B |
4. | Grądzka Aleksandra | IV B |
5. | Zagórski Dominik | IV B |
6. | Busłowski Szymon | IV B |
7. | Dołkin Błażej | IV C |
8. | Grycuk Gabriela | IV C |
JUNIOR – 2 i STUDENT – 1
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
---|---|---|
1. | ZS OiTech | |
2. | ZS OiTech | |
3. | ZS OiTech |