Warsztaty „Segreguję, świecę przykładem”

Dzięki aktywności nauczycieli przyrody uczniowie większości klas 4 – 6 mieli szansę uczestniczyć w warsztatach pt. „Segreguję, świecę przykładem” prowadzonych przez zaproszonego edukatora z zewnątrz. Zajęcia odbyły się w dwóch turach przez kilka dni (7, 8 XII oraz 9, 13 I). Były zorganizowane pod patronatem Urzędu Miasta Białystok oraz PUHP LECH Spółka z o.o..

Warsztaty odbywały się w trakcie lekcji przyrody klas: 4A, 4B, 4C, 4D, 5A, 5D, 6A, 6B, 6E. Spotkanie było wzbogacone emisją krótkich filmików edukacyjnych pokazujących, jak należy segregować odpady w nowym systemie obowiązującym w Białymstoku. Na zakończenie zajęć uczniowie otrzymali prezenty: materiałową torbę i odblaski. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Irena Kamińska