Plan lekcji obowiązuje od poniedziałku 6 lutego 2017r.
0a 0b 0c 1a 1b 1c 1d 2a 2b 2c 2d 2e 2f 2g 2h 3a 3b 3c 3d 3e 3f 3g 3h 4a 4b 4c 4d 4e 5a 5b 5c 5d 5e 6a 6b 6c 6d 6e
Plan klasy 0a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 01 |
||
8.30 – 9.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 01 |
||
9.30 – 10.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 01 |
||
10.30 – 11.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 01 |
||
11.30 – 12.30 | wych. fizyczne Gołębiewska podwórko |
religia praw Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Gołębiewska podwórko |
wych. fizyczne Gołębiewska podwórko |
religia kat Suprunowicz 1 |
12.30 – 13.30 | Zaj. taneczne** GrabowskaM 1 |
wych. fizyczne Gołębiewska podwórko |
Logopedia** Wasiluk 07b |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
|
13.30 – 14.30 | język angielski Oszmiańska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
|||
14.30 – 15.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
|||
15.30 – 16.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. fizyczne Gołębiewska podwórko |
|||
16.30 – 17.30 | wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
wych. przedszkolne Gołębiewska 1 |
|||
17.30 – 18.30 |
Plan klasy 0b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
||
8.30 – 9.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
||
9.30 – 10.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
||
10.30 – 11.30 | wych. fizyczne Kieda podwórko |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
język angielski Perkowska 1 |
||
11.30 – 12.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
Zaj. taneczne** GrabowskaM 1 |
wych. fizyczne Kieda podwórko2 |
wych. fizyczne Kieda podwórko |
|
12.30 – 13.30 | wych. fizyczne Kieda podwórko |
religia Suprunowicz 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
Logopedia** Wasiluk 07b |
|
13.30 – 14.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
|||
14.30 – 15.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. fizyczne Kieda podwórko |
|||
15.30 – 16.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
|||
16.30 – 17.30 | wych. przedszkolne Kieda 1 |
wych. przedszkolne Kieda 1 |
|||
17.30 – 18.30 |
Plan klasy 0c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
7.30 – 8.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
|
8.30 – 9.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. fizyczne Biryło / Khunkerova podwórko |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
|
9.30 – 10.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
|
10.30 – 11.30 | wych. fizyczne Biryło / Khunkerova podwórko |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
|
11.30 – 12.30 | język angielski Perkowska / Khunkerova 01 |
wych. fizyczne Biryło / Khunkerova podwórko |
wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
wych. fizyczne Biryło / Khunkerova podwórko2 |
|
12.30 – 13.30 | religia Machaev 01 |
Logopedia** Wasiluk 07b |
wych. fizyczne Biryło / Khunkerova podwórko |
Zaj. taneczne** Szewko 01 |
|
13.30 – 14.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
||||
14.30 – 15.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
||||
15.30 – 16.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
||||
16.30 – 17.30 | wych. przedszkolne Biryło / Khunkerova 01 |
||||
17.30 – 18.30 |
Plan klasy 1a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | zaj. komputerowe Kulikowska 201 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Kulikowska 1 |
wych. fizyczne Kulikowska hol1 |
wych. fizyczne Kulikowska hol1 |
język angielski Skup 107 |
|
11.50 – 12.35 | religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
religia kat Suprunowicz 01 |
religia praw Kiryluk 01 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
|||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
język angielski Skup 107 |
|||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Kulikowska 107 |
religia kat Suprunowicz 107 |
|||
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Kulikowska hol3 |
||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 1b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
||||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
|||
10.45 – 11.30 | język angielski Oszmiańska 8 |
religia kat Suprunowicz 4 |
język angielski Oszmiańska 8 |
||
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
religia praw Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Grabowska hol1 |
wych. fizyczne Grabowska hol1 |
religia praw Kiryluk 01 |
12.55 – 13.40 | wych. fizyczne Grabowska hol1 |
zaj. komputerowe Grabowska 201 |
religia kat Suprunowicz 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
|
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Grabowska 8 |
||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 1c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
wych. fizyczne Filipowicz hol1 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
||
10.45 – 11.30 | religia kat Suprunowicz 105 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
zaj. komputerowe Filipowicz 201 |
wych. fizyczne Filipowicz hol2 |
|
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
religia kat Suprunowicz 01 religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
religia praw Kiryluk 01 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
||
13.50 – 14.35 | język angielski Oszmiańska 105 |
język angielski Oszmiańska 105 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
||
14.45 – 15.30 | wych. fizyczne Filipowicz hol1 |
ed. wczesnoszkolna Filipowicz 105 |
|||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 1d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
zaj. komputerowe Rzepniewska 203 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
|||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
|||
11.50 – 12.35 | religia kat Suprunowicz 4 |
religia praw Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Rzepniewska hol2 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
religia praw Kiryluk 01 |
12.55 – 13.40 | język angielski Oszmiańska 4 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
język angielski Oszmiańska 4 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
wych. fizyczne Rzepniewska hol2 |
ed. wczesnoszkolna Rzepniewska 4 |
||
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Rzepniewska hol1 |
religia kat Suprunowicz 4 |
|||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 2a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | zaj. komputerowe Kasacka / Krawiel 203 |
||||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
język angielski Rutkowska / Hapunik M 5 |
|||
9.50 – 10.35 | religia kat Manaches 210a |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
ed. wczesnoszkolna GD Duda 5 |
||
10.45 – 11.30 | religia kat Manaches 210a |
basen Kasacka / Krawiel basen2 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
|
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
basen Kasacka / Krawiel basen2 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
wych. fizyczne Kasacka / Krawiel hol2 |
|
12.55 – 13.40 | wych. fizyczne Kasacka / Krawiel hol2 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
religia praw Kiryluk 214 |
|
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
religia praw Kiryluk 214 |
|
14.45 – 15.30 | język angielski Rutkowska / Hapunik M 5 |
ed. wczesnoszkolna Krawiel 5 |
ed. wczesnoszkolna Kasacka / Krawiel 5 |
||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Krawiel 5 |
||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 2b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
||||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
wych. fizyczne Panasko hol2 |
|||
10.45 – 11.30 | język angielski Perkowska 108 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
zaj. komputerowe Panasko 201 |
||
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
wych. fizyczne Panasko hol3 |
ed. wczesnoszkolna GD Perkowska 108 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
język angielski Perkowska 108 |
religia kat Manaches 108 religia praw Kiryluk 214 |
|
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
basen Panasko basen1 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
religia praw Kiryluk 214 |
|
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
basen Panasko basen1 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
||
15.40 – 16.25 | religia kat Manaches 108 |
ed. wczesnoszkolna Panasko 108 |
|||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 2c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
język angielski Hapunik M 109 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
wych. fizyczne Kuźmicka hol3 |
||
10.45 – 11.30 | religia kat Borsuk 114 |
wych. fizyczne Kuźmicka hol2 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
|
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
basen Kuźmicka basen1 |
religia kat Borsuk 104 religia etyka Szewko 202 |
religia etyka Szewko 202 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
12.55 – 13.40 | zaj. komputerowe Kuźmicka 201 |
basen Kuźmicka basen1 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
język angielski Hapunik M 109 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Kuźmicka 109 |
ed. wczesnoszkolna GD Jurczykowska 109 |
|||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 2d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
język angielski Perkowska 104 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
|||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 01 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
||
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
język angielski Perkowska 104 |
wych. fizyczne Bogusz hol1 |
||
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna GD Jurczykowska 104 |
basen Bogusz basen2 |
wych. fizyczne Bogusz hol1 |
religia kat Borsuk 109 religia praw Kiryluk 214 |
|
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
basen Bogusz basen2 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
religia praw Kiryluk 214 |
|
14.45 – 15.30 | zaj. komputerowe Bogusz 203 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Bogusz 104 |
religia kat Borsuk 104 |
|||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 2e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna GD Jurczykowska 106 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
wych. fizyczne Wojciuk hol2 |
||
9.50 – 10.35 | język angielski Perkowska 106 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
zaj. komputerowe Wojciuk 203 |
||
10.45 – 11.30 | wych. fizyczne Wojciuk hol1 |
wych. fizyczne Wojciuk hol1 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
||
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
|||
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
religia kat Suprunowicz 106 |
religia kat Suprunowicz 106 religia praw Kiryluk 214 |
||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
język angielski Perkowska 106 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
|||
16.35 – 17.20 | ed. wczesnoszkolna Wojciuk 106 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 2f
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | zaj. komputerowe Papież 201 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
|||
8.55 – 9.40 | religia kat Suprunowicz 4 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
ed. wczesnoszkolna GD Jurczykowska 4 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
wych. fizyczne Papież hol3 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
||
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
religia kat Suprunowicz 4 |
język angielski Oszmiańska 4 |
||
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
wych. fizyczne Papież hol1 |
język angielski Oszmiańska 4 |
religia praw Kiryluk 214 |
|
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
|||
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Papież hol1 |
ed. wczesnoszkolna Papież 4 |
|||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 2g
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
zaj. komputerowe Nowik 201 |
||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
język angielski Perkowska 101 |
język angielski Perkowska 101 |
||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
wych. fizyczne Nowik hol2 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
||
11.50 – 12.35 | religia kat Borsuk 101 |
wych. fizyczne Nowik hol3 |
|||
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna GD Jurczykowska 101 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Nowik 101 |
wych. fizyczne Nowik hol1 |
|||
16.35 – 17.20 | religia kat Borsuk 101 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 2h
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
ed. wczesnoszkolna GD Jurczykowska 105 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
religia kat Manaches 106 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
|
10.45 – 11.30 | wych. fizyczne Kraszewska hol2 |
wych. fizyczne Kraszewska hol3 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
język angielski Perkowska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
||
12.55 – 13.40 | język angielski Perkowska 105 |
ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Kraszewska 105 |
wych. fizyczne Kraszewska hol1 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
14.45 – 15.30 | religia kat Manaches 105 |
zaj. komputerowe Kraszewska 203 |
|||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 3a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
||||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
język angielski Skup / Oszmiańska 104 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 210a |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 201 |
||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
ed. wczesnoszkolna Bach 104 |
wych. fizyczne Bach / Koniecko hol1 |
|
11.50 – 12.35 | wych. fizyczne Bach hol3 |
język angielski Skup / Oszmiańska 104 |
wych. fizyczne Bach / Koniecko hol2 |
zaj. komputerowe Bach / Koniecko 203 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
ed. wczesnoszkolna GD Mnich 104 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
||
13.50 – 14.35 | religia kat Borsuk 101 religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
|||
14.45 – 15.30 | religia kat Borsuk 101 religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Bach / Koniecko 104 |
||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 3b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | wych. fizyczne Adamska-Królik hol3 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
|||
8.55 – 9.40 | zaj. komputerowe Adamska-Królik 203 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
||
9.50 – 10.35 | wych. fizyczne Adamska-Królik hol1 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
język angielski Skup 101 |
||
10.45 – 11.30 | język angielski Skup 101 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
ed. wczesnoszkolna GD Koniecko 101 |
wych. fizyczne Adamska-Królik hol2 |
|
11.50 – 12.35 | religia kat Manaches 03 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
religia praw Kiryluk 214 |
religia kat Manaches 101 |
||
14.45 – 15.30 | ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Adamska-Królik 101 |
||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 3c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | zaj. komputerowe Winsko 203 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
|||
9.50 – 10.35 | język angielski Skup 5 |
ed. wczesnoszkolna GD Koniecko 5 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
wych. fizyczne Winsko hol3 |
|
11.50 – 12.35 | wych. fizyczne Winsko hol2 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
religia etyka Szewko 202 |
religia etyka Szewko 202 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
12.55 – 13.40 | religia kat Suprunowicz 5 |
wych. fizyczne Winsko hol2 |
język angielski Skup 5 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
|
13.50 – 14.35 | religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
religia kat Suprunowicz 5 |
||
14.45 – 15.30 | religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
ed. wczesnoszkolna Winsko 5 |
|||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 3d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
||
9.50 – 10.35 | wych. fizyczne Tomczyk hol2 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
wych. fizyczne Tomczyk hol1 |
wych. fizyczne Tomczyk hol1 |
|
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
język angielski Skup 106 |
|
11.50 – 12.35 | zaj. komputerowe Tomczyk 201 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
ed. wczesnoszkolna GD Smolej 106 |
ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
język angielski Skup 106 |
|||
13.50 – 14.35 | ed. wczesnoszkolna Tomczyk 106 |
religia kat Manaches 106 religia praw Kiryluk 214 |
|||
14.45 – 15.30 | religia kat Manaches 106 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 3e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
basen Krzemińska basen1 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
wych. fizyczne Krzemińska hol3 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
basen Krzemińska basen1 |
|
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
religia kat Manaches 107 |
basen Krzemińska basen1 |
11.50 – 12.35 | język angielski Skup 107 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
religia etyka Szewko 202 |
religia kat Manaches 107 religia etyka Szewko 202 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
ed. wczesnoszkolna GD Szewko 107 |
język angielski Skup 107 |
||
13.50 – 14.35 | religia praw Kiryluk 214 |
zaj. komputerowe Krzemińska 201 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
||
14.45 – 15.30 | religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Krzemińska 107 |
|||
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Krzemińska hol2 |
||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 3f
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
język angielski Skup 8 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
basen Zientara basen2 |
||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
basen Zientara basen2 |
|
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
basen Zientara basen2 |
|
11.50 – 12.35 | ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
wych. fizyczne Zientara hol3 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
|
12.55 – 13.40 | ed. wczesnoszkolna GD Szewko 8 |
zaj. komputerowe Zientara 201 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
||
13.50 – 14.35 | religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Zientara 8 |
język angielski Skup 8 |
||
14.45 – 15.30 | religia praw Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Zientara hol1 |
religia kat Suprunowicz 8 |
||
15.40 – 16.25 | religia kat Suprunowicz 8 |
||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 3g
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język angielski Skup 108 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
|||
8.55 – 9.40 | ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
ed. wczesnoszkolna GD Szewko 108 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
|
10.45 – 11.30 | wych. fizyczne Ławreszuk hol3 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
|
11.50 – 12.35 | wych. fizyczne Ławreszuk hol1 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
język angielski Skup 108 |
basen Ławreszuk basen1 |
|
12.55 – 13.40 | zaj. komputerowe Ławreszuk 203 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
basen Ławreszuk basen1 |
||
13.50 – 14.35 | religia kat Suprunowicz 108 religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
|||
14.45 – 15.30 | religia kat Suprunowicz 108 religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
|||
15.40 – 16.25 | ed. wczesnoszkolna Ławreszuk 108 |
||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 | religia muz Machaev 03 |
Plan klasy 3h
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | ed. wczesnoszkolna Myszkowska 109 |
||||
8.55 – 9.40 | język angielski Skup / Hapunik M 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
|||
9.50 – 10.35 | ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
||
10.45 – 11.30 | ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
religia kat Borsuk 109 |
zaj. komputerowe Myszkowska / GrabowskaM 203 |
|
11.50 – 12.35 | wych. fizyczne Myszkowska / GrabowskaM hol1 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
basen Myszkowska / GrabowskaM basen4 |
12.55 – 13.40 | religia kat Borsuk 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
ed. wczesnoszkolna GD Szewko 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
basen Myszkowska / GrabowskaM basen4 |
13.50 – 14.35 | religia praw Kiryluk 214 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
ed. wczesnoszkolna Myszkowska / GrabowskaM 109 |
||
14.45 – 15.30 | religia praw Kiryluk 214 |
język angielski Skup / Hapunik M 109 |
wych. fizyczne Myszkowska / GrabowskaM hol1 |
||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 4a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | religia kat Więcko 114 |
religia kat Więcko 114 |
|||
8.55 – 9.40 | język polski Dzieszko / Smolej 207 |
język polski Dzieszko / Smolej 205 |
|||
9.50 – 10.35 | muzyka Drużyńska 214 |
wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
matematyka Kozłowski / Hapunik H 205 |
||
10.45 – 11.30 | historia Dzieszko 214 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
język polski Dzieszko / Smolej 207 |
wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
|
11.50 – 12.35 | przyroda Kamińska / Szewko 114 |
matematyka Kozłowski / Hapunik H 211 |
matematyka Kozłowski / Hapunik H 211 |
język angielski 1. Gr. Oszmiańska 213 język angielski 2. Gr. Sawicka 210 |
język rosyjski Kruglicz 114 |
12.55 – 13.40 | język angielski 1. Gr. Oszmiańska 213 język angielski 2. Gr. Sawicka 210 |
wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
język polski Dzieszko / Smolej 205 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
zaj. z wychowawcą Dzieszko 205 |
13.50 – 14.35 | wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
język polski Dzieszko / Smolej 205 |
matematyka Kozłowski / Hapunik H 03 |
przyroda Kamińska / Szewko 110 |
|
14.45 – 15.30 | zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
język angielski 1. Gr. Oszmiańska 213 język angielski 2. Gr. Sawicka 210 |
przyroda Kamińska / Szewko 110 |
||
15.40 – 16.25 | plastyka Popławska 110 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
16.35 – 17.20 | religia praw Kiryluk 214 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 4b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
religia kat Więcko 114 |
|||
8.55 – 9.40 | wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
religia kat Więcko 110 |
|||
9.50 – 10.35 | historia Dzieszko 03 |
matematyka Karwowska 204 |
zaj. z wychowawcą Rutkowska 203 |
matematyka Karwowska 211 |
przyroda Sakowicz 110 |
10.45 – 11.30 | język polski Nojszewska 205 |
język polski Nojszewska 03 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
przyroda Sakowicz 111 |
język angielski 1. Gr Sawicka 210 język angielski 2. Gr Rutkowska 210a |
11.50 – 12.35 | język angielski 1. Gr Sawicka 210 język angielski 2. Gr Rutkowska 202 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg2 |
matematyka Karwowska 211 |
12.55 – 13.40 | plastyka Popławska 110 |
język angielski 1. Gr Sawicka 210 język angielski 2. Gr Rutkowska 210a |
język rosyjski Kruglicz 207 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg2 |
język polski Nojszewska 208 |
13.50 – 14.35 | muzyka Drużyńska 206 |
przyroda Sakowicz 111 |
zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
język polski Nojszewska 208 |
język polski Nojszewska 208 |
14.45 – 15.30 | język rosyjski Kruglicz 206 |
matematyka Karwowska 204 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
||
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
religia praw Kiryluk 214 religia muz Machaev 03 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
||
16.35 – 17.20 | wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg1 |
religia praw Kiryluk 214 religia muz Machaev 03 |
|||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 4c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język polski Mnich 205 |
wych. fizyczne Kardel / Podleśny sg1 |
|||
8.55 – 9.40 | język angielski 1. Gr. Rutkowska 210a język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 |
wych. fizyczne Kardel / Podleśny sg1 |
|||
9.50 – 10.35 | zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
religia kat Manaches 214 |
muzyka Drużyńska 03 |
język polski Mnich 206 |
|
10.45 – 11.30 | matematyka Kołodziej 211 |
matematyka Kołodziej 211 |
zaj. z wychowawcą Kołodziej 203 |
przyroda Kamińska 110 |
matematyka Kołodziej 211 |
11.50 – 12.35 | historia Drabik 207 |
wych. fizyczne Kardel / Podleśny sg1 |
język polski Mnich 207 |
wych. fizyczne Kardel / Podleśny sg1 |
język angielski 1. Gr. Rutkowska 210a język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 214 |
12.55 – 13.40 | język polski Mnich 204 |
język polski Mnich 111 |
przyroda Kamińska 110 |
plastyka Popławska 110 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
13.50 – 14.35 | zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
język angielski 1. Gr. Rutkowska 210a język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
||
14.45 – 15.30 | przyroda Kamińska 110 |
matematyka Kołodziej 211 |
|||
15.40 – 16.25 | religia kat Manaches 214 |
religia praw Kiryluk 214 religia etyka Kikolska-Wróbel 110 religia muz Machaev 03 |
|||
16.35 – 17.20 | religia praw Kiryluk 214 religia etyka Kikolska-Wróbel 110 religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 4d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język polski Nojszewska 208 |
język angielski 1. Gr. Nierodzik 213 język angielski 2. Gr. Rutkowska 210a |
matematyka Kozłowski 204 |
||
8.55 – 9.40 | wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg2 |
zaj. techniczne Kowalczuk 114 |
przyroda Sakowicz 111 |
||
9.50 – 10.35 | plastyka Popławska 110 |
wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg1 |
język polski Nojszewska 206 |
wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg1 |
|
10.45 – 11.30 | matematyka Kozłowski 03 |
matematyka Kozłowski 204 |
język angielski 1. Gr. Nierodzik 213 język angielski 2. Gr. Rutkowska 214 |
matematyka Kozłowski 211 |
zaj. z wychowawcą Kozłowski 110 |
11.50 – 12.35 | przyroda Sakowicz 111 |
język angielski 1. Gr. Nierodzik 213 język angielski 2. Gr. Rutkowska 210a |
wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg2 |
historia Drabik 206 |
język polski Nojszewska 208 |
12.55 – 13.40 | muzyka Drużyńska 03 |
język polski Nojszewska 208 |
język polski Nojszewska 208 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
|
13.50 – 14.35 | religia kat Manaches 214 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
przyroda Sakowicz 111 |
religia kat Manaches 114 |
|
14.45 – 15.30 | zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
||||
15.40 – 16.25 | religia praw Kiryluk 214 religia etyka Kikolska-Wróbel 110 religia muz Machaev 03 |
||||
16.35 – 17.20 | religia praw Kiryluk 214 religia etyka Kikolska-Wróbel 110 religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 4e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | matematyka Karwowska 211 |
||||
8.55 – 9.40 | język polski Nojszewska 208 |
język rosyjski Wierzbicka 206 |
|||
9.50 – 10.35 | język polski Nojszewska 208 |
język polski Nojszewska 03 |
zaj. techniczne Szymoniak 203 |
religia kat Więcko 114 |
|
10.45 – 11.30 | wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg2 |
matematyka Karwowska 207 |
matematyka Karwowska 211 |
język angielski 1. Gr. Hapunik M 210a język angielski 2. Gr. Nierodzik 214 |
muzyka Drużyńska 111 |
11.50 – 12.35 | język angielski 1. Gr. Hapunik M 210a język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
historia Drabik 207 |
język rosyjski Wierzbicka 110 |
przyroda Kamińska 110 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg2 |
12.55 – 13.40 | przyroda Kamińska 110 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg2 |
język polski Nojszewska 208 |
matematyka Karwowska 204 |
|
13.50 – 14.35 | język angielski 1. Gr. Hapunik M 202 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
język polski Nojszewska 208 |
plastyka Popławska 110 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
|
14.45 – 15.30 | religia kat Więcko 114 |
przyroda Kamińska 110 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Rajchemba sg2 |
zaj. z wychowawcą Nojszewska 208 |
|
15.40 – 16.25 | religia praw Kiryluk 214 |
||||
16.35 – 17.20 | religia praw Kiryluk 214 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 5a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język rosyjski Wierzbicka 206 |
wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
|||
8.55 – 9.40 | KN Kozłowski 204 |
matematyka Droździewicz / Kozłowski 204 |
religia kat Manaches 214 |
wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
historia Drabik 207 |
9.50 – 10.35 | język rosyjski Wierzbicka 206 |
plastyka Popławska 114 |
język angielski 1. Gr. Oszmiańska 213 język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 |
matematyka Droździewicz / Kozłowski 204 |
język polski Hanczaruk / Smolej 214 |
10.45 – 11.30 | zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 |
przyroda Kamińska / Szewko 110 |
matematyka Droździewicz / Kozłowski 204 |
język angielski 1. Gr. Oszmiańska 213 język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 114 |
zaj. techniczne Szymoniak 114 |
11.50 – 12.35 | wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg2 |
język polski Hanczaruk / Smolej 114 |
język polski Hanczaruk 205 |
muzyka Drużyńska 03 |
matematyka Droździewicz / Kozłowski 204 |
12.55 – 13.40 | przyroda Kamińska / Szewko 114 |
religia praw_ Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Podleśny / Wasilewska sg1 |
język polski Hanczaruk / Smolej 205 |
język angielski 1. Gr. Oszmiańska 213 język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210a |
13.50 – 14.35 | język polski Hanczaruk / Smolej 205 |
przyroda Kamińska / Szewko 110 |
język polski Hanczaruk / Smolej 205 |
zaj. z wychowawcą Droździewicz 204 |
|
14.45 – 15.30 | religia kat Manaches 110 religia praw Kiryluk 214 |
||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 5b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | zaj. z wychowawcą Duda 201 |
język polski Sak 208 |
język rosyjski Wierzbicka 206 |
język polski Sak 208 |
|
8.55 – 9.40 | matematyka Karwowska 03 |
matematyka Karwowska 208 |
matematyka Karwowska 211 |
muzyka Drużyńska 211 |
|
9.50 – 10.35 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
język angielski 1. Gr. Sawicka 210 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
KN Karwowska 111 |
język polski Sak 208 |
język rosyjski Wierzbicka 03 |
10.45 – 11.30 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
plastyka Popławska 205 |
język angielski 1. Gr. Sawicka 210 zaj. komputerowe 2. Gr. Duda 201 |
matematyka Karwowska 206 |
11.50 – 12.35 | zaj. techniczne Szymoniak 203 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
język polski Sak 208 |
przyroda Sakowicz 111 |
język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 zaj. komputerowe 1. Gr. Duda 201 |
12.55 – 13.40 | przyroda Sakowicz 111 |
religia kat Borsuk 114 religia praw_ Kiryluk 214 |
przyroda Sakowicz 111 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
13.50 – 14.35 | język polski Sak 208 |
język angielski 1. Gr. Sawicka 214 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
|
14.45 – 15.30 | język polski Sak 208 |
historia Drabik 207 |
religia kat Borsuk 114 religia praw Kiryluk 214 |
||
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
||||
16.35 – 17.20 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 5c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | muzyka Drużyńska 03 |
religia kat Manaches 214 |
|||
8.55 – 9.40 | język angielski 1. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
plastyka Popławska 110 |
KN Droździewicz 204 |
język polski Sak 208 |
9.50 – 10.35 | historia Drabik 207 |
język polski Sak 208 |
język polski Sak 208 |
język angielski 1. Gr. Emiljańczyk 202 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
przyroda Wróbel 111 |
10.45 – 11.30 | język polski Sak 208 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
zaj. z wychowawcą Sak 208 |
język rosyjski Wierzbicka 206 |
matematyka Droździewicz 204 |
11.50 – 12.35 | matematyka Droździewicz 204 |
matematyka Droździewicz 205 |
przyroda Wróbel 111 |
przyroda Wróbel 211 |
zaj. techniczne Szymoniak 110 |
12.55 – 13.40 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
religia kat Manaches 205 religia praw_ Kiryluk 214 |
matematyka Droździewicz 204 |
język polski Sak 207 |
język rosyjski Wierzbicka 111 |
13.50 – 14.35 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
język polski Sak 207 |
język angielski 1. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
||
14.45 – 15.30 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 5d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | matematyka Sokół 204 |
wych. fizyczne Kardel / Puciłowski sg2 |
wych. fizyczne Kardel / Puciłowski sg2 |
||
8.55 – 9.40 | przyroda Sakowicz 111 |
język polski Mnich 205 |
matematyka Sokół 204 |
muzyka Drużyńska 03 |
|
9.50 – 10.35 | język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 1. Gr. Nierodzik 213 |
język rosyjski Wierzbicka 206 |
język polski Mnich 03 |
historia Drabik 207 |
matematyka Sokół 204 |
10.45 – 11.30 | zaj. z wychowawcą Sakowicz 111 |
język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 1. Gr. Nierodzik 213 |
język polski Mnich 03 |
język polski Mnich 03 |
wych. fizyczne Kardel / Puciłowski sg2 |
11.50 – 12.35 | język polski Mnich 208 |
matematyka Sokół 204 |
język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 1. Gr. Nierodzik 213 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
język rosyjski Wierzbicka 206 |
12.55 – 13.40 | wych. fizyczne Kardel / Puciłowski sg2 |
religia praw_ Kiryluk 214 |
zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
przyroda Sakowicz 111 |
język polski Mnich 211 |
13.50 – 14.35 | plastyka Popławska 110 |
religia kat Borsuk 114 |
KN Sokół 204 |
przyroda Sakowicz 111 |
|
14.45 – 15.30 | religia kat Borsuk 114 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | |||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 5e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język angielski 1. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
przyroda Wróbel 111 |
||
8.55 – 9.40 | plastyka Popławska 110 |
matematyka Kołodziej 211 |
KN Kołodziej 211 |
język rosyjski Wierzbicka 206 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
9.50 – 10.35 | język polski Mnich 205 |
przyroda Wróbel 111 |
matematyka Kołodziej 211 |
język polski Mnich 205 |
wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg2 |
10.45 – 11.30 | przyroda Wróbel 110 |
język polski Mnich 208 |
język rosyjski Wierzbicka 110 |
zaj. z wychowawcą Wróbel 203 |
język polski Mnich 208 |
11.50 – 12.35 | wych. fizyczne Wierzbicki / Wensław sg1 |
język polski Mnich 208 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
język angielski 1. Gr. Emiljańczyk 114 język angielski 2. Gr. Nierodzik 210a |
historia Drabik 207 |
12.55 – 13.40 | matematyka Kołodziej 211 |
religia praw_ Kiryluk 214 |
język angielski 1. Gr. Emiljańczyk 210 język angielski 2. Gr. Nierodzik 213 |
religia kat Więcko 214 |
muzyka Drużyńska 03 |
13.50 – 14.35 | język polski Mnich 204 |
religia kat Więcko 214 |
matematyka Kołodziej 211 |
||
14.45 – 15.30 | zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | religia muz Machaev 03 |
||||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 6a
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | religia kat Suprunowicz 214 |
zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
|||
8.55 – 9.40 | wdż Wróbel 205 |
przyroda Wróbel 111 |
język polski Smolej / Hanczaruk 205 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
|
9.50 – 10.35 | przyroda Wróbel / Kamińska 114 |
matematyka Kołodziej / Droździewicz 211 |
wych. fizyczne Rajchemba / Wasilewska sg1 |
język angielski 1.Gr Hapunik M 210a język angielski 2.Gr Rutkowska 210 |
matematyka Kołodziej / Droździewicz 211 |
10.45 – 11.30 | język polski Smolej / Hanczaruk 214 |
język polski Smolej / Hanczaruk 114 |
język polski Smolej / Hanczaruk 114 |
wych. fizyczne Rajchemba / Wasilewska sg1 |
język rosyjski Kruglicz 214 |
11.50 – 12.35 | język polski Smolej 214 |
muzyka Drużyńska 03 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
zaj. z wychowawcą Smolej 214 |
język polski Smolej / Hanczaruk 205 |
12.55 – 13.40 | język angielski 1.Gr Hapunik M 210a język angielski 2.Gr Rutkowska 214 |
historia Drabik 207 |
język angielski 1.Gr Hapunik M 210a język angielski 2.Gr Rutkowska 202 |
matematyka Kołodziej / Droździewicz 211 |
historia Drabik 207 |
13.50 – 14.35 | matematyka Kołodziej / Droździewicz 211 |
wych. fizyczne Rajchemba / Wasilewska sg1 |
matematyka Kołodziej / Droździewicz 211 |
przyroda Wróbel / Kamińska 210a |
wych. fizyczne Rajchemba / Wasilewska sg1 |
14.45 – 15.30 | plastyka Popławska 110 |
religia kat Suprunowicz 210a religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | religia muz Machaev 03 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 6b
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | wdż Wróbel 111 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg1 |
|||
8.55 – 9.40 | historia Drabik 207 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg2 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg1 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg2 |
matematyka Kozłowski 110 |
9.50 – 10.35 | przyroda Sakowicz 111 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg2 |
matematyka Kozłowski 204 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg2 |
język polski Sak 208 |
10.45 – 11.30 | język rosyjski Kruglicz 206 |
zaj. z wychowawcą Puciłowski 205 |
język angielski 2. Gr. Hapunik M 210a język angielski 1. Gr. Sawicka 210 |
język polski Sak 208 |
zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
11.50 – 12.35 | matematyka Kozłowski 211 |
język polski Sak 206 |
plastyka Popławska 114 |
język polski Sak 208 |
język angielski 2. Gr. Hapunik M 202 język angielski 1. Gr. Sawicka 210 |
12.55 – 13.40 | język polski Sak 208 |
matematyka Kozłowski 211 |
język polski Sak 206 |
matematyka Kozłowski 03 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
13.50 – 14.35 | język angielski 2. Gr. Hapunik M 210a język angielski 1. Gr. Sawicka 210 |
muzyka Drużyńska 03 |
historia Drabik 207 |
przyroda Sakowicz 111 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
14.45 – 15.30 | wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg1 |
przyroda Sakowicz 111 |
religia kat Więcko 114 religia praw Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg2 |
|
15.40 – 16.25 | wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg1 |
religia kat Więcko 114 religia praw Kiryluk 214 |
wych. fizyczne Puciłowski / Laskowska sg2 |
||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 6c
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język rosyjski Kruglicz 205 |
matematyka Kołodziej 211 |
matematyka Kołodziej 211 |
matematyka Kołodziej 211 |
|
8.55 – 9.40 | matematyka Kołodziej 211 |
muzyka Drużyńska 03 |
przyroda Kamińska 111 |
wdż Wróbel 111 |
język polski Hanczaruk 206 |
9.50 – 10.35 | wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg2 |
język polski Hanczaruk 205 |
plastyka Popławska 110 |
zaj. techniczne Kowalczuk 114 |
język angielski 1. Gr. Rutkowska 210a język angielski 2. Gr. Sawicka 210 |
10.45 – 11.30 | historia Drabik 207 |
wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg1 |
wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg2 |
historia Drabik 205 |
zaj. z wychowawcą Hanczaruk 205 |
11.50 – 12.35 | język polski Hanczaruk 205 |
przyroda Kamińska 110 |
język angielski 1. Gr. Rutkowska 210a język angielski 2. Gr. Sawicka 214 |
język polski Hanczaruk 205 |
wych. fizyczne Podleśny / Kardel sg1 |
12.55 – 13.40 | język polski Hanczaruk 205 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
język polski Hanczaruk 211 |
język angielski 1. Gr. Rutkowska 210a język angielski 2. Gr. Sawicka 210 |
przyroda Kamińska 110 |
13.50 – 14.35 | religia kat Więcko 114 |
religia kat Więcko 114 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
matematyka Kołodziej 211 |
|
14.45 – 15.30 | religia praw Kiryluk 214 |
||||
15.40 – 16.25 | religia praw Kiryluk 214 |
||||
16.35 – 17.20 | |||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 6d
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | matematyka Sokół 204 |
wdż Wróbel 111 |
|||
8.55 – 9.40 | religia kat Więcko 114 |
język polski Dzieszko 207 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
matematyka Sokół 204 |
|
9.50 – 10.35 | matematyka Sokół 204 |
język polski Dzieszko 207 |
wych. fizyczne Puciłowski / Kardel sg2 |
przyroda Sakowicz 111 |
język polski Dzieszko 207 |
10.45 – 11.30 | język angielski 1. Gr. Hapunik M 213 język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 |
plastyka Popławska 111 |
język polski Dzieszko 207 |
wych. fizyczne Puciłowski / Kardel sg2 |
język angielski 1. Gr. Hapunik M 213 język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 202 |
11.50 – 12.35 | język polski Dzieszko 206 |
przyroda Sakowicz 111 |
zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
język polski Dzieszko 207 |
przyroda Sakowicz 111 |
12.55 – 13.40 | język rosyjski Kruglicz 206 |
matematyka Sokół 204 |
zaj. z wychowawcą Popławska 203 |
matematyka Sokół 204 |
wych. fizyczne Puciłowski / Kardel sg1 |
13.50 – 14.35 | wych. fizyczne Puciłowski / Kardel sg2 |
historia Drabik 207 |
język angielski 1. Gr. Hapunik M 210a język angielski 2. Gr. Emiljańczyk 210 |
język rosyjski Kruglicz 206 |
historia Drabik 207 |
14.45 – 15.30 | muzyka Drużyńska 205 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
15.40 – 16.25 | religia kat Więcko 114 |
religia muz Machaev 03 |
religia praw Kiryluk 214 |
||
16.35 – 17.20 | religia muz Machaev 03 |
||||
17.30 – 18.15 |
Plan klasy 6e
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | język polski Wierzbicka / Dzieszko 206 |
matematyka Karwowska / Droździewicz 204 |
religia kat Manaches 214 |
||
8.55 – 9.40 | język polski Wierzbicka / Dzieszko 206 |
plastyka Popławska 110 |
religia kat Manaches 214 |
||
9.50 – 10.35 | język rosyjski Kruglicz 211 |
zaj. komputerowe gr.1 Duda 201 zaj. komputerowe gr.2 Szymoniak 203 |
język polski Wierzbicka / Dzieszko 207 |
język polski Wierzbicka / Dzieszko 214 |
|
10.45 – 11.30 | matematyka Karwowska / Droździewicz 204 |
język polski Wierzbicka 206 |
przyroda Wróbel / Wasilewska 111 |
matematyka Karwowska / Droździewicz 204 |
historia Drabik 207 |
11.50 – 12.35 | przyroda Wróbel 110 |
język angielski 1. Gr. Sawicka 210 język angielski 2. Gr. Perkowska 202 |
matematyka Karwowska / Droździewicz 204 |
język rosyjski Kruglicz 204 |
zaj. techniczne Kowalczuk 03 |
12.55 – 13.40 | historia Drabik 207 |
muzyka Drużyńska 03 |
język angielski 1. Gr. Sawicka 214 język angielski 2. Gr. Perkowska 114 |
przyroda Wróbel / Wasilewska 114 |
język angielski 1. Gr. Sawicka 210 język angielski 2. Gr. Perkowska 114 |
13.50 – 14.35 | wdż Wróbel 111 |
zaj. z wychowawcą Wierzbicka 208 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Wasilewska sg1 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Wasilewska sg2 |
język polski Wierzbicka / Dzieszko 205 |
14.45 – 15.30 | wych. fizyczne Sinielnikow / Wasilewska sg1 |
wych. fizyczne Sinielnikow / Wasilewska sg1 |
religia praw Kiryluk 214 |
matematyka Karwowska / Droździewicz 204 |
|
15.40 – 16.25 | religia etyka Kikolska-Wróbel 110 |
religia praw Kiryluk 214 |
|||
16.35 – 17.20 | religia etyka Kikolska-Wróbel 110 |
||||
17.30 – 18.15 |