Adamska-Królik Urszula | Bach Anna | Biryło Anna | Bogusz Anna | Borowska Alina | Brzyska Anna | Bujnowska Agnieszka | Bułkowska Aneta | Demianiuk Konrad | Długołęcka-Drabik Magdalena | Drabik Zbigniew | Droździewicz Lidia | Drużyńska Jolanta | Duchnowska Katarzyna | Duda Anita | Dzieszko Anna | Emiljańczyk Jolanta | Grabowska Barbara | Hapunik Dorota | Hapunik Halina | Jaroma Joanna | Jurczykowska Urszula | Jurgielewicz Joanna | Kamińska Irena | Kardel Krzysztof | Karwowska Renata | Khunkerova Bella | Kieda Joanna | Kikolska-Wróbel Eliza | Kiryluk Jan | Kołodziej Waldemar | Komosa Łukasz | Koniecko Agnieszka | Kozłowski Andrzej | Kraszewska Milena | Krawiel Mariola | Kruglicz Katarzyna | Krzemińska Beata | Kuźmicka Małgorzata | Lach Katarzyna | Laskowska Bożena | Leonowicz Ewa | Łaszkiewicz Jolanta | Ławreszuk Elżbieta | Machaev Osman | Maciuszewicz Bożena | Madura-Gryko Katarzyna | Manaches Monika | Michniewicz Karolina | Mieniuk Anna | Mnich Justyna | Myszkowska Agnieszka | Nierodzik Aleksandra | Niewiarowska Nela | Nikonowicz-Łubko Małgorzata | Nojszewska Małgorzata | Nowik Elżbieta | Oksieńciuk Aneta | Orzechowska Marta | Panasko Barbara | Pawłowska Marta | Perkowska Joanna | Podleśny Piotr | Popławska-Włodkowska Magdalena | Puciłowski Marcin | Rajchemba Małgorzata | Rogowski Wojciech | Romaniuk Paulina | Rutkowska Joanna | Rzepniewska Barbara | Sak Ewa | Sakowicz Ewa | Sawicka Katarzyna | Sierkowska Urszula | Sinielnikow Andriej | Skup Izabela | Słoma Marta | Smolej Katarzyna | Sokół Marlena | Stankiewicz Ewa | Suprunowicz Dorota | Szewko Dorota | Tomczyk Anna | Wasilewska Monika | Waszkiewicz Ewa | Wensław Katarzyna | Wierzbicka Jolanta | Wierzbicki Mirosław | Winkiewicz Wiesława | Winsko Marzenna | Wojciuk Ewa | Wróbel Edyta | Wróblewska Agnieszka | Zdrojkowska Agnieszka | Zientara Wiesława |
Powrót na górę
Plan Adamska-Królik Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | ||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | ||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Wychowanie fizyczne 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 | |||
14.50 – 15.35 | Informatyka 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 203 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Bach Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 7ai 1 201 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1ai 201 | |||
8.55 – 9.40 | Informatyka 7d 2 203 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5ai 203 | |||
9.50 – 10.35 | Informatyka 4c 1 203 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5e 203 | |||
10.45 – 11.30 | Informatyka NI | Informatyka 5c 1 201 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5d 201 | Informatyka 6fi 2 203 | |
11.50 – 12.35 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1c 203 | Informatyka 5ai 1 Bach Anna / Ławreszuk Elżbieta 201 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1d 014 | ||
12.55 – 13.40 | Informatyka 6c 2 203 | Informatyka NI dom1 | |||
13.55 – 14.40 | Informatyka 5fi 1 Bach Anna / Bogusz Anna 201 | Informatyka 7e 1 201 | Informatyka 5bs 1 201 | ||
14.50 – 15.35 | Informatyka 7bs 1 201 | Informatyka 6ai 2 Bach Anna / Kieda Joanna 203 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Biryło Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
8.55 – 9.40 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
9.50 – 10.35 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
10.45 – 11.30 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | |
11.50 – 12.35 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Bogusz Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Technika 5fi Demianiuk Konrad / Bogusz Anna 01 | ||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8d orz 06 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 211 | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 108 | Historia 5fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 210a | Biologia 5fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 110 | Plastyka 5fi Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 01 | |
10.45 – 11.30 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 214 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 210a | Muzyka 5fi Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 03 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 211 | |
11.50 – 12.35 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 | Historia 5fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 107 | |||
12.55 – 13.40 | Język angielski 5fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 210 | Język angielski 5fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 210 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 106 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 | |
13.55 – 14.40 | Informatyka 5fi 1 Bach Anna / Bogusz Anna 201 | Geografia 5fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 | Język angielski 5fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 114 | ||
14.50 – 15.35 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 | Zajęcia z wychowawcą 5fi 108 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Borowska Alina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 | Język polski 4bs,4c,5ai,6bs,6e,7c,8c, 01 I sem. |
Plan Brzyska Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 5ai kat 114 | Religia 3ai kat 5 | |||
8.55 – 9.40 | Religia 5c kat 109 | ||||
9.50 – 10.35 | Religia 6ai kat 114 | Religia 5bs kat 214 | Religia 6bs kat 114 | ||
10.45 – 11.30 | Religia 3ei kat 114 | Religia 2b kat 1 | Religia 2b kat 114 | ||
11.50 – 12.35 | Religia 3ai kat 5 | Religia 1ai kat 104 | Religia 5bs kat 114 | Religia 3ei kat 5 | |
12.55 – 13.40 | Religia 2c kat 1 | Religia 1ai kat 104 | |||
13.55 – 14.40 | Religia 5c kat 114 | Religia 2c kat 101 | |||
14.50 – 15.35 | Religia 6ai kat 114 | Religia 6bs kat 114 | |||
15.40 – 16.25 | Religia 5ai kat 211 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Bujnowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 | Basen 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka basen1 II sem. | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Wychowanie fizyczne 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1 I sem. Basen 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka basen1 II sem. | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Wychowanie fizyczne 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol3 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ei orz 07a | Informatyka 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 203 | ||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | |||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Bułkowska Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Geografia 5e 108 | ||||
8.55 – 9.40 | Geografia 7c 108 | ||||
9.50 – 10.35 | Geografia NI | Geografia 5d 108 | |||
10.45 – 11.30 | Geografia 5c 110 | Geografia NI | Geografia 7e 108 | ||
11.50 – 12.35 | Geografia 7d 108 | Geografia 7bs 108 | |||
12.55 – 13.40 | Geografia 5bs 108 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8bs 108 | Geografia 7bs 108 | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8c 108 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8e 108 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai Bułkowska Aneta / Popławska-Włodkowska Magdalena 108 | Geografia 7e 108 | |
14.50 – 15.35 | Geografia 7d 108 | Geografia 7c 108 | Geografia 6bs 108 | ||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8d 108 |
Plan Demianiuk Konrad
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Technika 5fi Demianiuk Konrad / Bogusz Anna 01 | Technika 6ai Demianiuk Konrad / Kieda Joanna 01 | |||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, sg3 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, sg2 | |||
9.50 – 10.35 | Technika 6e 01 | Technika 4bs 207 | Technika 4ai Demianiuk Konrad / Kraszewska Milena 101 | ||
10.45 – 11.30 | Technika 5e 01 | Technika 4c 208 | |||
11.50 – 12.35 | Technika NI | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, sg1 | Technika 5d 01 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, ch2,ch2, sg1 | |
12.55 – 13.40 | Technika 6c 01 | Technika 5c 206 | Technika 6bs 105 | ||
13.55 – 14.40 | Technika 6fi Demianiuk Konrad / Stankiewicz Ewa 03 | Technika 6d 01 | |||
14.50 – 15.35 | Technika 5bs 01 | ||||
15.40 – 16.25 | Technika 5ai Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta 01 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Długołęcka-Drabik Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 8c Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | ||||
9.50 – 10.35 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 I sem. Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 II sem. | Język angielski 7c an Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena 213 | |||
10.45 – 11.30 | Biologia 7c Wróbel Edyta / Długołęcka-Drabik Magdalena 109 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Matematyka 7c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 I sem. Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 II sem. | |
11.50 – 12.35 | Fizyka 8c Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena 108 | Matematyka 7c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 206 | |
12.55 – 13.40 | Matematyka 8c Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena 107 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Fizyka 8c Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena 110 | |
13.55 – 14.40 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 I sem. Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 II sem. | Matematyka 8c Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena 204 | Język angielski 7c an Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena 213 | Matematyka 7c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | |
14.50 – 15.35 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 I sem. Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 II sem. | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Drabik Zbigniew
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wiedza o społeczeństwie 8c 105 | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Wiedza o społeczeństwie 8c 207 | Historia 7e 207 | Wiedza o społeczeństwie 8d 105 | ||
11.50 – 12.35 | Wiedza o społeczeństwie 8d 105 | Wiedza o społeczeństwie 8ai Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena 105 | Historia NI | Historia NI | Historia 7c 105 |
12.55 – 13.40 | Historia NI | Historia 7e 105 | Historia 7d 105 | Historia 8ai Drabik Zbigniew / Wasilewska Monika 114 | Historia 7d 105 |
13.55 – 14.40 | Historia 8ai 105 | Wiedza o społeczeństwie 8bs 105 | Historia 7c 206 | Wiedza o społeczeństwie 8e 105 | |
14.50 – 15.35 | Wiedza o społeczeństwie 8ai Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena 105 | Wiedza o społeczeństwie 8e 105 | |||
15.40 – 16.25 | Wiedza o społeczeństwie 8bs 105 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Droździewicz Lidia
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 111 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 107 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8c 204 | ||
8.55 – 9.40 | Matematyka 5d 204 | Matematyka 8c 204 | Matematyka dodatkowa 5bs 204 | Matematyka 8c Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | |
9.50 – 10.35 | Matematyka 5d 204 | Matematyka 5bs 204 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 107 | |
10.45 – 11.30 | Matematyka 5bs 204 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 214 | Matematyka 5d 204 | Matematyka 5bs 204 | |
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 8ai 204 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 03 | ||
12.55 – 13.40 | Matematyka 8c Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena 107 | Matematyka 5bs 204 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 | ||
13.55 – 14.40 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 | Matematyka 8c Droździewicz Lidia / Długołęcka-Drabik Magdalena 204 | Matematyka 5d 204 | ||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Drużyńska Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Muzyka 4bs 03 | ||||
8.55 – 9.40 | Muzyka 5bs 03 | ||||
9.50 – 10.35 | Muzyka 4c 03 | ||||
10.45 – 11.30 | Muzyka 6d 03 | Muzyka 6fi Drużyńska Jolanta / Stankiewicz Ewa 03 | Muzyka 5fi Drużyńska Jolanta / Bogusz Anna 03 | Muzyka 5ai Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 03 | |
11.50 – 12.35 | Muzyka 6e 03 | Muzyka 7d 03 | Muzyka 6c 03 | ||
12.55 – 13.40 | Muzyka 6ai Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna 03 | Muzyka 5c 03 | Muzyka 6bs 03 | Muzyka 5d 03 | |
13.55 – 14.40 | Muzyka 7ai 03 | Muzyka 7c 03 | Muzyka 7bs 03 | Muzyka 4ai 03 | |
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | Muzyka 5e 03 | Muzyka 7e 03 | |||
16.30 – 17.15 |
Plan Duchnowska Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 6fi 206 | ||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 6e 206 | Język rosyjski 6d 206 | Język rosyjski 6c 206 | ||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 6fi 206 | Język rosyjski 6e 206 | |||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 6ai 105 | Język rosyjski 6bs 01 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna NI | ||
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 4ai 01 | Język rosyjski 6d 03 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ei orz 07b | Język rosyjski 6bs 107 | |
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 4c 206 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 3ai orz 07a | |||
13.55 – 14.40 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5ai orz 014a | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 4ai orz 014a | Język rosyjski 6c 206 | ||
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 4bs 111 | ||||
15.40 – 16.25 | Język rosyjski 6ai 206 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Duda Anita
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 4ai 201 | ||||
8.55 – 9.40 | Informatyka 5e 201 | Informatyka 8c 1 201 | Informatyka 7d 1 201 | ||
9.50 – 10.35 | Informatyka 4c 2 201 | Informatyka 6d 1 201 | Informatyka 6bs 1 201 | Informatyka 4bs 201 | |
10.45 – 11.30 | Informatyka 8e 201 | Zajęcia z wychowawcą 8bs 107 | Informatyka 6fi 1 Duda Anita / Stankiewicz Ewa 201 | ||
11.50 – 12.35 | Informatyka 8bs 201 | ||||
12.55 – 13.40 | Informatyka 6e 1 201 | Informatyka 6c 1 201 | Informatyka 5d 201 | ||
13.55 – 14.40 | Informatyka 8d 1 201 | Informatyka NI | |||
14.50 – 15.35 | Informatyka 6ai 1 201 | Informatyka 7c 1 201 | |||
15.40 – 16.25 | Informatyka 8ai 1 201 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Dzieszko Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | ||||
8.55 – 9.40 | Historia 8c 207 | ||||
9.50 – 10.35 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Historia 5fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 210a | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 01 | ||
10.45 – 11.30 | Historia 8d 207 | Historia 5d 207 | Historia 8c 111 | ||
11.50 – 12.35 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Historia 5fi Dzieszko Anna / Bogusz Anna 107 | Historia NI | ||
12.55 – 13.40 | Historia 5ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 210a | Historia 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Historia 5ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 207 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Historia 8d 207 |
13.55 – 14.40 | Historia NI I sem. | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 208 | |||
14.50 – 15.35 | Zajęcia z wychowawcą 7ai 207 | Historia 5d 208 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Emiljańczyk Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 8ai aw 210 | ||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 6d an 210 | Język angielski 8c an 210 | Język angielski 8c an 210 | ||
10.45 – 11.30 | Język angielski 8ai aw 210 | Język angielski NI | Język angielski 5e 201 | ||
11.50 – 12.35 | Język angielski 7e an 210 | Język angielski 7e an 210 | Język angielski 6d an 109z | Język angielski 6d an 210 | Język angielski 5e 214 |
12.55 – 13.40 | Język angielski 5e 111 | Język angielski 6fi aw 210 | Język angielski 6fi aw 210 | ||
13.55 – 14.40 | Język angielski 6fi aw 210 | Język angielski 7e an 210 | Język angielski 8ai aw 210 | ||
14.50 – 15.35 | Język angielski 8c an 210 | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Grabowska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | |||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | Informatyka 1b 201 | Wychowanie fizyczne 1b hol1 | ||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 1b hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1b hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | ||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | ||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | |||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 1b 8 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Hapunik Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | |||
9.50 – 10.35 | Basen 3b basen2 II sem. | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | ||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 3b hol2 I sem. Basen 3b basen2 II sem. | ||||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Wychowanie fizyczne 3b hol1 | |||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 3b hol2 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | ||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Informatyka 3b 201 | ||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna 3b 101 | |||
16.30 – 17.15 |
Plan Hapunik Halina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 204 | ||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 214 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 | |||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 01 | ||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Jaroma Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai orz 06 | ||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5fi orz 06 | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI | Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 5fi orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz 06 | ||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 6fi orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz 06 | ||
12.55 – 13.40 | Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 8ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna NI | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6ai orz 06 | |
13.55 – 14.40 | Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 5ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5fi orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8c orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4ai orz 06 II sem. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6ai orz 06 |
14.50 – 15.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 8ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2ai orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne NI I sem. |
15.40 – 16.25 | Zajęcia rewalidacyjne – tyflopedagogika 8c orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7c orz 06 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8c orz 06 | ||
16.30 – 17.15 |
Plan Jurczykowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Plastyka 6e 01 | Plastyka 6bs 01 | |||
8.55 – 9.40 | Plastyka 6c 01 | ||||
9.50 – 10.35 | Plastyka 6fi Jurczykowska Urszula / Stankiewicz Ewa 01 | ||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 3ai 5 | ||||
12.55 – 13.40 | Plastyka 6d 01 | ||||
13.55 – 14.40 | Plastyka 6ai Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna 01 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Jurgielewicz Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 | Wychowanie fizyczne 5c sg4 | Wychowanie fizyczne 6c dz sg3 | ||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 5d sg2 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, sg4 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, sg4 | ||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 5c sg3 | Wychowanie fizyczne 6c dz sg2 | Wychowanie fizyczne 6c dz sg4 | ||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 5c sg4 | ||||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, sg3 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, orz,orz, sg3 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg4 | |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, orz,orz, sg3 | ||||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 6c dz sg3 | ||||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 5c sg1 | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 | Wychowanie fizyczne 5d sg3 |
Plan Kamińska Irena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Przyroda NI I sem. | ||||
9.50 – 10.35 | Geografia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Biologia 5fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 110 | |||
10.45 – 11.30 | Biologia NI | Biologia NI | |||
11.50 – 12.35 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Geografia 6c 109 | Zajęcia z wychowawcą 6fi 203 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Biologia 6fi Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa 108 |
12.55 – 13.40 | Geografia 6e 109 | Geografia 5ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 109 | Geografia 6ai Kamińska Irena / Kieda Joanna 109 | Geografia 6d 109 | |
13.55 – 14.40 | Biologia 7e 109 | Geografia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Geografia 5fi Kamińska Irena / Bogusz Anna 109 | ||
14.50 – 15.35 | Geografia 6fi Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa 109 | Biologia 7e 109 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 | Biologia 5ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 109 |
Plan Kardel Krzysztof
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg2 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg3 | |||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg4 | Wychowanie fizyczne 8d ch sg4 | |||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg3 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg3 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg3 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg4 | Wychowanie fizyczne 8d ch sg3 | |||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 5d sg1 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg2 | Wychowanie fizyczne 5d sg3 | Wychowanie fizyczne 7c ch sg3 | |
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 8d ch sg4 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg4 | Wychowanie fizyczne 8c ch sg4 | ||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 8d ch sg4 | ||||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 6d ch sg3 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Karwowska Renata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 5c 107 | ||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 4c 107 | Matematyka 5c 107 | |||
9.50 – 10.35 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | Matematyka 4c 107 | ||
10.45 – 11.30 | Matematyka 6e 107 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | |
11.50 – 12.35 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | Matematyka 6e 107 | Matematyka 6e 107 | ||
12.55 – 13.40 | Matematyka NI | Matematyka 6e 107 | Matematyka NI | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | |
13.55 – 14.40 | Matematyka 4c 107 | Matematyka 5c 107 | Matematyka 4c 107 | ||
14.50 – 15.35 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | Matematyka 5c 107 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Khunkerova Bella
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 7.30 – 8.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
8.55 – 9.40 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 8.30 – 9.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
9.50 – 10.35 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 9.30 – 10.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
10.45 – 11.30 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Perkowska Joanna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella CAW |
11.50 – 12.35 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 11.30 – 12.30 Biryło Anna / Khunkerova Bella podwórko |
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Kieda Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | Technika 6ai Demianiuk Konrad / Kieda Joanna 01 | |||
8.55 – 9.40 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 5fi orz 07a | |||
9.50 – 10.35 | Język angielski 6ai an Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna 213 | Język angielski 6ai an Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna 210 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | ||
10.45 – 11.30 | Historia 6ai Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | |
11.50 – 12.35 | Matematyka 6ai Karwowska Renata / Kieda Joanna 107 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna NI | Historia 6ai Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 | Zajęcia z wychowawcą 6ai 210a I sem. | |
12.55 – 13.40 | Muzyka 6ai Drużyńska Jolanta / Kieda Joanna 03 | Geografia 6ai Kamińska Irena / Kieda Joanna 109 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | ||
13.55 – 14.40 | Biologia 6ai Sakowicz Ewa / Kieda Joanna 111 | Plastyka 6ai Jurczykowska Urszula / Kieda Joanna 01 | Język angielski 6ai an Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna 210 | ||
14.50 – 15.35 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | Informatyka 6ai 2 Bach Anna / Kieda Joanna 203 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Kikolska-Wróbel Eliza
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | Etyka 6d,7bs,7c,7d,7e, ety,ety,ety,ety,ety, 204 | ||||
16.30 – 17.15 | Etyka 6d,7bs,7c,7d,7e, ety,ety,ety,ety,ety, 109 |
Plan Kiryluk Jan
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, pra,pra,pra,pra,pra, 214 | ||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 | ||||
10.45 – 11.30 | Religia 2ai,2b,2c, pra,pra,pra, 06 | ||||
11.50 – 12.35 | Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e,5fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 | Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, pra,pra,pra,pra,pra, 213 | |||
12.55 – 13.40 | Religia 4ai,4bs,4c, pra,pra,pra, 214 | Religia 1ai,1b,1c,1d, pra,pra,pra,pra, 06 | Religia 1ai,1b,1c,1d, pra,pra,pra,pra, 109z | ||
13.55 – 14.40 | Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 | Religia 2ai,2b,2c, pra,pra,pra, 214 | |||
14.50 – 15.35 | Religia 6ai,6bs,6c,6d,6e,6fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 | Religia 8ai,8bs,8c,8d,8e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 | Religia 4ai,4bs,4c, pra,pra,pra, 214 | ||
15.40 – 16.25 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 | Religia 5ai,5bs,5c,5d,5e,5fi, pra,pra,pra,pra,pra,pra, 214 | |||
16.30 – 17.15 | Religia 7ai,7bs,7c,7d,7e, pra,pra,pra,pra,pra, 214 |
Plan Kołodziej Waldemar
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7c 211 | Matematyka 6c 211 | |||
8.55 – 9.40 | Matematyka 8e 211 | Matematyka 6d 211 | |||
9.50 – 10.35 | Matematyka 5e 111 | Matematyka 8e 211 | Matematyka 6c 211 | ||
10.45 – 11.30 | Matematyka 6c 211 | Matematyka 8e 211 | Matematyka 8e 205 | Matematyka 7c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | |
11.50 – 12.35 | Matematyka 6d 211 | Matematyka 7c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | Zajęcia z wychowawcą 7c 211 | Matematyka 6c 211 | Matematyka 6d 204 |
12.55 – 13.40 | Matematyka 5e 211 | Matematyka 5e 211 | Matematyka 5e 211 | ||
13.55 – 14.40 | Matematyka 7c Kołodziej Waldemar / Długołęcka-Drabik Magdalena 211 | ||||
14.50 – 15.35 | Matematyka 6d 211 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8e 211 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Komosa Łukasz
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 8bs 105 | ||||
8.55 – 9.40 | Historia 6c 105 | Historia 6bs 105 | Historia NI dom1 | ||
9.50 – 10.35 | Historia 8e 105 | Historia 6e 105 | Historia 6d 105 | ||
10.45 – 11.30 | Historia 6ai Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 | Historia 5bs 105 | Historia 6c 105 | ||
11.50 – 12.35 | Historia 6ai Komosa Łukasz / Kieda Joanna 105 | Historia 4bs 105 | Historia 5bs 207 | ||
12.55 – 13.40 | Historia 6fi Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa 107 | Historia 6e 203 | |||
13.55 – 14.40 | Historia 6bs 211 | Historia 8e 105 | Historia 6d 109 | ||
14.50 – 15.35 | Historia 8bs 207 | Historia 6fi Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa 105 | Zajęcia z wychowawcą 6d 105 | ||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Koniecko Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6fi orz 07a | ||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 2ai orz 07a | ||||
10.45 – 11.30 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 1ai orz 07a | ||||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 1ai orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne NI | |||
12.55 – 13.40 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ai orz 07a | ||||
13.55 – 14.40 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz 07b | |||
14.50 – 15.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5ai orz 07a | ||||
15.40 – 16.25 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz 07a | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Kozłowski Andrzej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 204 | ||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 214 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 204 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 211 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 211 | Matematyka NI dom1 |
9.50 – 10.35 | Matematyka NI I sem. | Matematyka 7d 211 | |||
10.45 – 11.30 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 214 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 210a | Matematyka 7d 211 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 204 | Matematyka 5fi Kozłowski Andrzej / Bogusz Anna 211 |
11.50 – 12.35 | Matematyka NI | Matematyka NI dom1 | Matematyka NI | Matematyka 7d 01 | Matematyka 7d 211 |
12.55 – 13.40 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 214 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 211 | Matematyka 7ai Hapunik Halina / Kozłowski Andrzej 01 | ||
13.55 – 14.40 | Matematyka NI I sem. | ||||
14.50 – 15.35 | Zajęcia z wychowawcą 7d 204 | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Kraszewska Milena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz 06 | Przyroda 4ai Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena 111 | |||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg1 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 105 | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | Technika 4ai Demianiuk Konrad / Kraszewska Milena 101 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 107 | |
10.45 – 11.30 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | Język angielski 4ai Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena 114 | Język angielski 4ai Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena 109 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | |
11.50 – 12.35 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg1 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | ||
12.55 – 13.40 | Język angielski 4ai Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena 101 | Plastyka 4ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena 01 | Przyroda 4ai Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena 111 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg1 | |
13.55 – 14.40 | Matematyka 4ai Droździewicz Lidia / Kraszewska Milena 204 | ||||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg5 | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Krawiel Mariola
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 8ai sg3 | ||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg3 | Wychowanie fizyczne 7ai sg3 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg4 | ||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8ai sg3 | Wychowanie fizyczne 8d dz sg5 | |||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7ai sg4 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg4 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg4 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg5 | Wychowanie fizyczne 8d dz sg4 | |||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 8ai wf sg3 | Wychowanie fizyczne 7c dz sg4 | |||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 8d dz sg5 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg5 | |||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 8d dz sg5 | Wychowanie fizyczne 8ai sg3 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 6d dz sg4 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Kruglicz Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 7e rn 202 | ||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 8bs 206 | Język rosyjski 8ai rn 202 | |||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 7c rn 202 | Język rosyjski 8c rn 202 | Język rosyjski 8c rn 202 | ||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 7e rn 202 | Język rosyjski 7d rn 206 | Język rosyjski 7ai rn 202 | Język rosyjski 8ai rn 202 | Język rosyjski 7bs rn 202 |
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 7d rn 201 | Język rosyjski 8bs 214 | Język rosyjski 8d rw 202 | ||
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 8d rw 210a | ||||
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 7ai rn 202 | ||||
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 7bs rn 202 | ||||
15.40 – 16.25 | Język rosyjski 7c rn 202 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Krzemińska Beata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | ||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | |||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Wychowanie fizyczne 3d hol3 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3d hol3 I sem. Basen 3d basen2 II sem. | ||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Basen 3d basen2 II sem. | Wychowanie fizyczne 3d hol3 | |
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | ||||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | |||
15.40 – 16.25 | Informatyka 3d 203 | Edukacja wczesnoszkolna 3d 4 | |||
16.30 – 17.15 |
Plan Kuźmicka Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | ||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |
12.55 – 13.40 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 2ai orz 014a | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | Wychowanie fizyczne 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol3 | |||
14.50 – 15.35 | Informatyka 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 203 | Edukacja wczesnoszkolna 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata 1 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 2ai Adamska-Królik Urszula / Kuźmicka Małgorzata hol1 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Lach Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 6ai orz 313 | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | Zajęcia rewalidacyjne – rehabilitacja ruchowa 6ai orz 313 | ||||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Laskowska Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg2 | ||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg2 | ||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg3 | ||||
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg3 | ||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg3 | ||||
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg4 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg3 | |||
15.40 – 16.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs dz sg4 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg2 | |||
16.30 – 17.15 | Wychowanie fizyczne 6bs dz sg2 |
Plan Leonowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 4bs 03 | Język angielski 8ai an 210a | |||
9.50 – 10.35 | Język angielski 6d aw 210a | Język angielski 8c aw 202 | Język angielski 8c aw 210a | ||
10.45 – 11.30 | Język angielski 8ai an 210a | ||||
11.50 – 12.35 | Język angielski 7e aw 210a | Język angielski 7e aw 210a | Język angielski 6d aw 201 | Język angielski 6d aw 210a | |
12.55 – 13.40 | Język angielski 4bs 114 | Język angielski NI | Język angielski 6fi an Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa 214 | Język angielski 6fi an Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa 210a | |
13.55 – 14.40 | Język angielski 6fi an Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa 210a | Język angielski 7e aw 210a | Język angielski 4bs 114 | Język angielski 8ai an 210a | |
14.50 – 15.35 | Język angielski 8c aw 210a | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Łaszkiewicz Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 5d 206 | Język rosyjski 5bs 106 | |||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 5fi 207 | Język rosyjski 5ai 106 | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 5e 106 | ||||
10.45 – 11.30 | Język polski 5e 106 | Język polski 5e 108 | |||
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 5d 106 | Język rosyjski 5bs 106 | |||
12.55 – 13.40 | Język rosyjski 5c 106 | Język rosyjski 5c 206 | |||
13.55 – 14.40 | Język polski 5e 207 | Język rosyjski 5e 111 | Język rosyjski 5ai 206 | ||
14.50 – 15.35 | Język polski 5e 208 | Zajęcia z wychowawcą 5e 106 | |||
15.40 – 16.25 | Język rosyjski 5fi 106 | ||||
16.30 – 17.15 | Język rosyjski 5e 106 |
Plan Ławreszuk Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia z wychowawcą 5ai 109 | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | |||
9.50 – 10.35 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | Plastyka 5ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 03 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | |
10.45 – 11.30 | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | Język angielski 5ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 109z | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 210a | Muzyka 5ai Drużyńska Jolanta / Ławreszuk Elżbieta 03 | |
11.50 – 12.35 | Informatyka 5ai 1 Bach Anna / Ławreszuk Elżbieta 201 | Język angielski 5ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 213 | |||
12.55 – 13.40 | Historia 5ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 210a | Geografia 5ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 109 | Historia 5ai Dzieszko Anna / Ławreszuk Elżbieta 207 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | |
13.55 – 14.40 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 8ai orz 07b | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | |||
14.50 – 15.35 | Matematyka 5ai Karwowska Renata / Ławreszuk Elżbieta 107 | Język angielski 5ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 213 | |||
15.40 – 16.25 | Technika 5ai Demianiuk Konrad / Ławreszuk Elżbieta 01 | ||||
16.30 – 17.15 | Biologia 5ai Kamińska Irena / Ławreszuk Elżbieta 109 |
Plan Machaev Osman
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Religia 2ai,2b,2c, muz,muz,muz, 014a | ||||
11.50 – 12.35 | Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, muz,muz,muz,muz,muz, 109z | ||||
12.55 – 13.40 | Religia 0a 12.30 – 13.30 CAW | Religia 1ai,1b,1c,1d, muz,muz,muz,muz, 014a | Religia 1ai,1b,1c,1d, muz,muz,muz,muz, 014a | ||
13.55 – 14.40 | Religia 4ai,4bs,4c,5ai,5e, muz,muz,muz,muz,muz, 207 | Religia 3ai,3b,3c,3d,3ei, muz,muz,muz,muz,muz, 109z | Religia 2ai,2b,2c, muz,muz,muz, 104 | ||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | Religia 4ai,4bs,4c,5ai,5e, muz,muz,muz,muz,muz, 207 | ||||
16.30 – 17.15 | Religia 6c,6e,6fi,7ai,7bs,7c,8c,8e, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 204 | Religia 6c,6e,6fi,7ai,7bs,7c,8c,8e, muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz,muz, 207 |
Plan Maciuszewicz Bożena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 4c an 114 | ||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 6ai an Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna 213 | Język angielski 6ai an Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna 210 | |||
10.45 – 11.30 | Język angielski 5ai an 202 | Język angielski 5c aw 109z | |||
11.50 – 12.35 | Język angielski 5c aw 109z | Język angielski 5ai an 202 | Język angielski 4c an 207 | ||
12.55 – 13.40 | Język angielski 5fi aw 213 | Język angielski 5fi aw 109z | Język angielski 5bs aw 202 | Język angielski 5bs aw 202 | |
13.55 – 14.40 | Język angielski 6ai an Maciuszewicz Bożena / Kieda Joanna 210 | Język angielski 5fi aw 109z | |||
14.50 – 15.35 | Język angielski 5bs aw 202 | Język angielski 4c an 210 | Język angielski 5ai an 202 | ||
15.40 – 16.25 | Język angielski 5c aw 210a | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Madura-Gryko Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Wychowanie fizyczne 1c hol3 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1c hol1 | Wychowanie fizyczne 1c hol2 | Informatyka 1c 201 | ||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | ||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | ||||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | |||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 1c 104 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Manaches Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 6d kat 214 | Religia 1c kat 104 | Religia 8c kat 214 | ||
8.55 – 9.40 | Religia 7c kat 214 | Religia 6c kat 214 | Religia 8ai kat 214 | ||
9.50 – 10.35 | Religia 7c kat 214 | ||||
10.45 – 11.30 | Religia 2ai kat 101 | Religia 6d kat 214 | |||
11.50 – 12.35 | Religia 3d kat 214 | Religia 5fi kat 111 | Religia 3d kat 4 | ||
12.55 – 13.40 | Religia 1c kat 104 | Religia 6c kat 214 | |||
13.55 – 14.40 | Religia 6e kat 214 | Religia 8ai kat 204 | Religia 2ai kat 1 | ||
14.50 – 15.35 | Religia 5fi kat 214 | Religia 6e kat 205 | Religia 8c kat 110 | ||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Michniewicz Karolina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski 5c 208 | Język polski 5d 207 | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 5c 205 | Język polski 5c 207 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia NI | ||
10.45 – 11.30 | Język polski 5d 208 | Język polski 5bs 108 | Język polski 6d 106 I sem. | Język polski 5d 207 | |
11.50 – 12.35 | Język polski 5bs 207 | Język polski 5d 01 | Język polski 5bs 207 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz 014a | |
12.55 – 13.40 | Język polski 6d 205 I sem. | Język polski 6d 208 I sem. | Język polski 5c 01 | Język polski 6d 106 I sem. | |
13.55 – 14.40 | Język polski 6d 106 I sem. | Język polski 5bs 207 | Język polski 5c 207 | ||
14.50 – 15.35 | Język polski 5bs 207 | ||||
15.40 – 16.25 | Język polski 5d 207 | ||||
16.30 – 17.15 | Zajęcia z wychowawcą 5c 207 |
Plan Mieniuk Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2ai 1 | ||||
8.55 – 9.40 | Koło „żywego słowa” 3d 110 | Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 6bs orz 07b | |||
9.50 – 10.35 | Koło „żywego słowa” 3ei 204 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 7ai orz 111z | ||
12.55 – 13.40 | Zaj. artystyczne 0a 12.30 – 13.30 203 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | Zaj. artystyczne 0a 12.30 – 13.30 CAW I sem. | |
13.55 – 14.40 | Zajęcia rewalidacyjne – surdopedagogika 5ai orz 07b | Edukacja wczesnoszkolna NI | |||
14.50 – 15.35 | Koło „żywego słowa” 3ai 5 | ||||
15.40 – 16.25 | Koło „żywego słowa” 3b 101 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Mnich Justyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 5bs 106 II sem. | |||
8.55 – 9.40 | Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | ||||
9.50 – 10.35 | Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 4bs 106 II sem. | Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | ||
10.45 – 11.30 | Język polski 6d 106 II sem. | Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 II sem. | |||
11.50 – 12.35 | Język polski 7c 205 II sem. | Zajęcia z wychowawcą 6ai 210a II sem. | |||
12.55 – 13.40 | Język polski 6d 205 II sem. | Język polski 6d 208 II sem. | Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | Język polski 6d 106 II sem. | |
13.55 – 14.40 | Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 5ai 114 II sem. | Język polski 6d 106 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 6fi 106 II sem. | |
14.50 – 15.35 | Język polski 6ai Mnich Justyna / Kieda Joanna 106 II sem. | Język polski 7c Mnich Justyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 II sem. | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie do życia w rodzinie 4ai 106 II sem. | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Myszkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Informatyka 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 201 | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka 104 | Wychowanie fizyczne 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol2 | ||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | ||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 1ai orz 014a | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | ||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol1 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Nierodzik Aleksandra
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 7bs an 111 | Język angielski 7c an Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena 213 | |||
10.45 – 11.30 | Język angielski 5ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 109z | Język angielski 4ai Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena 114 | Język angielski 4ai Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena 109 | ||
11.50 – 12.35 | Język angielski 6bs aw 213 | Język angielski 5ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 213 | |||
12.55 – 13.40 | Język angielski 4ai Nierodzik Aleksandra / Kraszewska Milena 101 | Język angielski 7c an 213 | Język angielski 5bs an 213 | Język angielski 5bs an 213 | |
13.55 – 14.40 | Język angielski 7bs an 213 | Język angielski 7c an Nierodzik Aleksandra / Długołęcka-Drabik Magdalena 213 | Język angielski 6bs aw 213 | Język angielski 6bs aw 213 | |
14.50 – 15.35 | Język angielski 5bs an 213 | Język angielski 7bs an 213 | Język angielski 5ai aw Nierodzik Aleksandra / Ławreszuk Elżbieta 213 | ||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Niewiarowska Nela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, sg2 | Wychowanie fizyczne 4c sg3 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3b sg1 | ||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, sg5 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, sg3 | |||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg5 | ||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 4c sg3 | Wychowanie fizyczne 4c sg1 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg4 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3c hol2 | |
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, sg2 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, sg2 | Wychowanie fizyczne 6ai,6fi, dz2,dz2, sg2 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, sg3 | |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg3 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, dz2,dz2, sg2 | Wychowanie fizyczne 4c sg2 | ||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 8c dz sg5 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Nikonowicz-Łubko Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 4c 206 | Język polski 7d 206 | |||
8.55 – 9.40 | Język polski NI | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 105 | Historia 7bs 03 | ||
9.50 – 10.35 | Historia 5e 206 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | Język polski 7d 03 | ||
10.45 – 11.30 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | Historia 4ai 4 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | ||
11.50 – 12.35 | Historia 5c 206 | Historia 5e 206 | Język polski 4ai Nikonowicz-Łubko Małgorzata / Kraszewska Milena 206 | Zajęcia z wychowawcą 4ai 114 | |
12.55 – 13.40 | Język polski 7d 206 | Historia 7bs 107 | Język polski NI | ||
13.55 – 14.40 | Język polski 7d 206 | Historia 5c 211 | |||
14.50 – 15.35 | Język polski 7d 206 | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Nojszewska Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 7e 208 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 5ai orz 07b | Koło „żywego słowa” 8bs 208 | ||
8.55 – 9.40 | Język polski 7e 108 | Język polski 8bs 208 | |||
9.50 – 10.35 | Zajęcia z wychowawcą 7e 208 | Język polski 8bs 208 | Język polski 8bs 208 | Język polski 7bs 208 | Język polski 7bs 208 |
10.45 – 11.30 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz 313 | Język polski 7bs 110 | Język polski NI | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 5fi orz 07b | Język polski 7e 208 |
11.50 – 12.35 | Język polski 7bs 208 | Język polski 7e 206 | Język polski 7e 106 | Język polski 8bs 208 | |
12.55 – 13.40 | Język polski NI | Język polski 7bs 204 | |||
13.55 – 14.40 | Język polski 8bs 211 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Nowik Elżbieta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | ||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Wychowanie fizyczne 2c hol1 | |||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Informatyka 2c 203 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 2c hol2 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | |||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | |||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | ||||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 2c hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | |||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 2c 101 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Oksieńciuk Aneta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język rosyjski 7e rw 213 | ||||
8.55 – 9.40 | Język rosyjski 8ai rw 213 | ||||
9.50 – 10.35 | Język rosyjski 7c rw 213 | Język rosyjski 8c rw 213 | Język rosyjski 8c rw 213 | ||
10.45 – 11.30 | Język rosyjski 7e rw 213 | Język rosyjski 7d rw 205 | Język rosyjski 7ai rw 213 | Język rosyjski 8ai rw 213 | Język rosyjski 7bs rw 213 |
11.50 – 12.35 | Język rosyjski 7d rw 109z | Język angielski NI | Język rosyjski 8d rn 213 | Język angielski NI | |
12.55 – 13.40 | Język angielski NI dom1 | Język rosyjski 8e 110 | Język rosyjski 8d rn 213 | Język rosyjski 8e 206 | |
13.55 – 14.40 | Język rosyjski 7ai rw 210a | ||||
14.50 – 15.35 | Język rosyjski 7bs rw 213 | ||||
15.40 – 16.25 | Język rosyjski 7c rw 213 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Orzechowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Fizyka 8bs 110 | ||||
8.55 – 9.40 | Fizyka 8e 110 | ||||
9.50 – 10.35 | Fizyka 7bs 110 | Fizyka 7e 110 | Fizyka NI | Fizyka 8bs 110 | |
10.45 – 11.30 | Fizyka 8d 206 | Fizyka 7d 110 | |||
11.50 – 12.35 | Fizyka 8c Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena 108 | Fizyka 8e 114 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 | ||
12.55 – 13.40 | Fizyka 7c 105 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 114 | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Szewko Dorota 111 | Fizyka 7c 108 | Fizyka 8c Orzechowska Marta / Długołęcka-Drabik Magdalena 110 |
13.55 – 14.40 | Fizyka 7bs 111 | Fizyka 7d 211 | Fizyka 8d 110 | ||
14.50 – 15.35 | Fizyka 7e 110 | ||||
15.40 – 16.25 | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Szewko Dorota 110 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Panasko Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Informatyka 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 201 | ||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol2 | ||||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | ||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka 104 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 1ai Panasko Barbara / Myszkowska Agnieszka hol1 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Pawłowska Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Informatyka 7ai 2 203 | ||||
8.55 – 9.40 | Informatyka 8c 2 203 | ||||
9.50 – 10.35 | Informatyka 6d 2 203 | Informatyka 6bs 2 203 | |||
10.45 – 11.30 | Informatyka 5c 2 203 | ||||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 1b 014 | Informatyka 5ai 2 203 | |||
12.55 – 13.40 | Informatyka 6e 2 203 | ||||
13.55 – 14.40 | Informatyka 5fi 2 203 | Informatyka 8d 2 203 | Informatyka 7e 2 203 | Informatyka 5bs 2 203 | |
14.50 – 15.35 | Informatyka 7bs 2 203 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5c 203 | Informatyka 7c 2 203 | ||
15.40 – 16.25 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5bs 203 | Informatyka 8ai 2 203 | |||
16.30 – 17.15 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – programowanie i robotyka 5fi 203 |
Plan Perkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI | ||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 7ai aw 210a | ||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 7d aw 214 | Język angielski 6ai aw 109z | Język angielski 6ai aw 109z | ||
10.45 – 11.30 | Język angielski 7ai aw 213 | Obowiązki nauczyciela dzieci 6 – letnich w przedszkolu 0a 10.30 – 11.30 Perkowska Joanna / Khunkerova Bella CAW | Język angielski 7ai aw 210a | Język angielski 6e aw 210a | |
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI | Język angielski 6e aw 210a | Język angielski 8d an 202 | ||
12.55 – 13.40 | Język angielski 8d an 109z | Język angielski 8d an 210a | Język angielski 6e aw 210a | Język angielski NI I sem. | |
13.55 – 14.40 | Język angielski 6ai aw 210a | Zajęcia z wychowawcą 6e 01 | |||
14.50 – 15.35 | Język angielski 7d aw 210a | ||||
15.40 – 16.25 | Język angielski 7d aw 210a | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Podleśny Piotr
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, sg1 | ||||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg1 | ||||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 8e sg4 | Wychowanie fizyczne 7d sg5 | Wychowanie fizyczne 7d sg3 | ||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 7d sg5 | Wychowanie fizyczne 8e sg5 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, sg1 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg1 | Wychowanie fizyczne 8e sg4 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, sg2 | |
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 8e sg4 | Wychowanie fizyczne 5ai,5fi, ch2,ch2, sg1 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg1 | ||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 7ai sg4 | Wychowanie fizyczne 7d sg3 | |||
14.50 – 15.35 | Wychowanie fizyczne 4ai Podleśny Piotr / Kraszewska Milena sg5 | Wychowanie fizyczne 7ai sg2 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Popławska-Włodkowska Magdalena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Plastyka 4bs 105 | ||||
8.55 – 9.40 | Plastyka 5e 01 | Plastyka 4c 01 | |||
9.50 – 10.35 | Plastyka 5ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Ławreszuk Elżbieta 03 | Geografia 8ai Wasilewska Monika / Popławska-Włodkowska Magdalena 114 | Plastyka 7ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Szewko Dorota 01 | Plastyka 5fi Popławska-Włodkowska Magdalena / Bogusz Anna 01 | |
10.45 – 11.30 | Plastyka 7e 114 | Plastyka 7d 01 | Plastyka NI | ||
11.50 – 12.35 | Plastyka NI I sem. | Wiedza o społeczeństwie 8ai Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena 105 | Plastyka 5c 01 | ||
12.55 – 13.40 | Plastyka 7bs 207 | Plastyka 4ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Kraszewska Milena 01 | |||
13.55 – 14.40 | Plastyka 5d 01 | Plastyka 5bs 01 | Edukacja dla bezpieczeństwa 8ai Bułkowska Aneta / Popławska-Włodkowska Magdalena 108 | ||
14.50 – 15.35 | Wiedza o społeczeństwie 8ai Drabik Zbigniew / Popławska-Włodkowska Magdalena 105 | Plastyka 7c 03 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Puciłowski Marcin
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 6c ch sg2 | |||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 6e sg5 | |||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 6c ch sg1 | Wychowanie fizyczne 6c ch sg3 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg2 | ||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 6e sg2 | Wychowanie fizyczne 6e sg5 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg2 | ||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg2 | Wychowanie fizyczne 6c ch sg2 | |||
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg3 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg2 | Wychowanie fizyczne 6e sg2 | ||
15.40 – 16.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 6bs ch sg3 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg1 | |||
16.30 – 17.15 | Wychowanie fizyczne 6bs ch sg1 |
Plan Rajchemba Małgorzata
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg2 | ||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg2 | Wychowanie fizyczne 5bs sg1 | |||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 5bs sg1 | Wychowanie fizyczne 5bs sg1 | |||
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 5bs sg1 | ||||
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg5 | ||||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg5 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 | |||
13.55 – 14.40 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – sportowe 3d sg3 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 | |||
14.50 – 15.35 | Zajęcia z wychowawcą 5bs 206 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg2 | |||
15.40 – 16.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs dz sg2 | ||
16.30 – 17.15 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs dz sg2 |
Plan Rogowski Wojciech
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 7bs kat 114 | ||||
8.55 – 9.40 | Religia 7bs kat 114 | ||||
9.50 – 10.35 | Religia 8d kat 114 | ||||
10.45 – 11.30 | |||||
11.50 – 12.35 | |||||
12.55 – 13.40 | |||||
13.55 – 14.40 | Religia 8bs kat 108 | ||||
14.50 – 15.35 | Religia 7e kat 114 | Religia 7e kat 206 | Religia 8bs kat 114 | ||
15.40 – 16.25 | Religia 7d kat 114 | Religia 7ai kat 114 | Religia 8d kat 114 | ||
16.30 – 17.15 | Religia 7d kat 114 | Religia 7ai kat 114 |
Plan Romaniuk Paulina
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz 07a | ||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7c orz 07a | ||||
10.45 – 11.30 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7ai orz 07a | ||||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 3ei orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna NI | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7ai orz 07a | ||
12.55 – 13.40 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne NI I sem. | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 6ai orz 07a | ||
13.55 – 14.40 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne NI | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 5fi orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne NI | |
14.50 – 15.35 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8d orz 07b | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7ai orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 4ai orz 07a II sem. |
15.40 – 16.25 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8ai orz 07b | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 8c orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 7c orz 07a | Zajęcia rewalidacyjne – terapia pedagogiczna 6fi orz 07a | |
16.30 – 17.15 | Zajęcia rewalidacyjne – zrk emocjonalno-społeczne 7c orz 07a |
Plan Rutkowska Joanna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Język angielski 7d an 109z | Język angielski 7bs aw 210a | Język angielski 7c aw 202 | ||
10.45 – 11.30 | Zajęcia z wychowawcą 7bs 01 | ||||
11.50 – 12.35 | Język angielski 6c aw 202 | Język angielski 6bs an 202 | |||
12.55 – 13.40 | Język angielski 8bs 208 | Język angielski 7c aw 202 | Język angielski 6c aw 202 | Język angielski 8bs 205 | |
13.55 – 14.40 | Język angielski 7bs aw 210 | Język angielski 7c aw 202 | Język angielski 6bs an 202 | Język angielski 6bs an 202 | |
14.50 – 15.35 | Język angielski 7d an 109z | Język angielski 7bs aw 202 | Język angielski 8bs 111 | ||
15.40 – 16.25 | Język angielski 6c aw 202 | Język angielski 7d an 202 | |||
16.30 – 17.15 |
Plan Rzepniewska Barbara
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | ||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | ||
9.50 – 10.35 | Wychowanie fizyczne 1d hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | |||
10.45 – 11.30 | Informatyka 1d 203 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 1d hol1 | ||||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | ||||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna 1d 4 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 1d hol1 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Sak Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Koło „żywego słowa” 8e 208 | Język polski 4bs,4c,5ai,6bs,6e,7c,8c, JPC, 208 I sem. | |||
8.55 – 9.40 | Język polski 8e 208 | Język polski 8e 208 | |||
9.50 – 10.35 | Język polski NI dom1 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 105 | |||
10.45 – 11.30 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 214 | Język polski 8e 208 | ||
11.50 – 12.35 | Zajęcia z wychowawcą 8c 208 | Język polski 8e 208 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 206 | |
12.55 – 13.40 | Język polski NI dom1 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | Język polski 8c Sak Ewa / Długołęcka-Drabik Magdalena 208 | ||
13.55 – 14.40 | Język polski 8e 208 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 208 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 214 | ||
14.50 – 15.35 | Koło „żywego słowa” 8c 208 | ||||
15.40 – 16.25 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 208 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Sakowicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Przyroda 4ai Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena 111 | ||||
8.55 – 9.40 | Biologia 8ai Sakowicz Ewa / Wasilewska Monika 111 | Biologia 7bs 111 | |||
9.50 – 10.35 | Biologia 8d 111 | ||||
10.45 – 11.30 | Przyroda 4bs 111 | Biologia 6d 111 | Biologia 6c 111 | Biologia 6e 111 | |
11.50 – 12.35 | Biologia 6bs 111 | Przyroda 4c 111 | Biologia 8c 111 | Biologia NI dom1 | Przyroda 4c 111 |
12.55 – 13.40 | Przyroda 4ai Sakowicz Ewa / Kraszewska Milena 111 | Przyroda 4bs 114 | |||
13.55 – 14.40 | Biologia 6ai Sakowicz Ewa / Kieda Joanna 111 | Zajęcia z wychowawcą 8d 111 | Biologia 8bs 111 | ||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | Biologia 7bs 111 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Sawicka Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język angielski 5d 105 | ||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 7ai an 210 | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Język angielski 7ai an 210 | Język angielski 5c an 210 | Język angielski 7ai an 210 | Język angielski 6e an 210 | |
11.50 – 12.35 | Język angielski 5c an 8 | Język angielski 6e an 210 | Język angielski 5d 203 | ||
12.55 – 13.40 | Język angielski 5fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 210 | Język angielski 5fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 210 | Język angielski 8e 108 | Język angielski 6e an 109z | Język angielski 8e 03 |
13.55 – 14.40 | Język angielski 5d 208 | Język angielski 5fi an Sawicka Katarzyna / Bogusz Anna 114 | |||
14.50 – 15.35 | Język angielski 8e 207 | Zajęcia z wychowawcą 5d 204 | |||
15.40 – 16.25 | Język angielski 5c an 210 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Sierkowska Urszula
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. | ||||
8.55 – 9.40 | Język polski 6e 106 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 6c 106 | Język polski 6bs 108 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. | ||
10.45 – 11.30 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz 07b | Język polski 6c 109 | Język polski 6bs 106 | Język polski 6bs 03 | Język polski 6c 106 |
11.50 – 12.35 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 1ai orz 07b | Język polski 6c 106 | Język polski 6e 106 | ||
12.55 – 13.40 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz 07b | Zajęcia z wychowawcą 6bs 106 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 3ei orz 07b | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. | Język polski 6bs 208 |
13.55 – 14.40 | Język polski 6bs 106 | Język polski 6e 106 | Język polski 6e 205 | Język polski 6e 106 | |
14.50 – 15.35 | Język polski 6ai Sierkowska Urszula / Kieda Joanna 106 I sem. | Język polski 6c 106 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Sinielnikow Andriej
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie fizyczne 7bs sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg1 | |||
8.55 – 9.40 | Wychowanie fizyczne 7bs sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg1 | |||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 8bs sg2 | |||
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 8bs sg2 | |||
11.50 – 12.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg4 | Wychowanie fizyczne 8bs sg5 | |||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg4 | Wychowanie fizyczne 8bs sg5 | |||
13.55 – 14.40 | Wychowanie fizyczne 7bs sg1 | ||||
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 7bs sg1 | |||
15.40 – 16.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 7bs ch sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg1 | ||
16.30 – 17.15 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg3 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs ch sg1 |
Plan Skup Izabela
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia z wychowawcą 6c 108 | ||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b 8 | |||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1d 4 | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2c 101 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2ai Skup Izabela / Kuźmicka Małgorzata 1 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c 104 | ||
11.50 – 12.35 | Język angielski 6c an 213 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1d 4 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 2b 1 | |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1b 8 | Język angielski 6c an 210 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1c 104 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | Język angielski 6c an 213 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Słoma Marta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Informatyka 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 201 | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Basen 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta basen1 II sem. | Wychowanie fizyczne 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1 | |
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta 5 | Wychowanie fizyczne 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol3 I sem. Basen 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta basen1 II sem. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Wychowanie fizyczne 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol2 | |||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | ||||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Smolej Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | ||||
9.50 – 10.35 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 108 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 I sem. | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | ||
10.45 – 11.30 | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | Język polski 4bs 104 | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 210a | Język polski 4bs 205 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 I sem. |
11.50 – 12.35 | Język polski 4bs 205 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 | Język polski 4bs 205 | Język polski 7c 205 I sem. | Język polski NI |
12.55 – 13.40 | Język polski NI | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 106 | Zajęcia z wychowawcą 4bs 8 | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 | |
13.55 – 14.40 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 205 I sem. | Język polski 5ai Smolej Katarzyna / Ławreszuk Elżbieta 205 | Język polski 4bs 205 | ||
14.50 – 15.35 | Język polski 7c Smolej Katarzyna / Długołęcka-Drabik Magdalena 106 I sem. | Język polski 5fi Smolej Katarzyna / Bogusz Anna 205 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Sokół Marlena
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8d 204 | Matematyka 8d 204 | |||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6bs 204 | ||||
9.50 – 10.35 | Matematyka 8d 204 | ||||
10.45 – 11.30 | Matematyka 8d 204 | ||||
11.50 – 12.35 | Matematyka 6bs 204 | Matematyka 6bs 204 | |||
12.55 – 13.40 | Matematyka 6bs 204 | Matematyka 8d 204 | |||
13.55 – 14.40 | |||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Stankiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 204 | ||||
9.50 – 10.35 | Plastyka 6fi Jurczykowska Urszula / Stankiewicz Ewa 01 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 105 | |||
10.45 – 11.30 | Muzyka 6fi Drużyńska Jolanta / Stankiewicz Ewa 03 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 214 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 204 | Informatyka 6fi 1 Duda Anita / Stankiewicz Ewa 201 | |
11.50 – 12.35 | Biologia 6fi Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa 108 | ||||
12.55 – 13.40 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 214 | Historia 6fi Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa 107 | Matematyka 6fi Kozłowski Andrzej / Stankiewicz Ewa 211 | Język angielski 6fi an Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa 214 | Język angielski 6fi an Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa 210a |
13.55 – 14.40 | Język angielski 6fi an Leonowicz Ewa / Stankiewicz Ewa 210a | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 208 | Technika 6fi Demianiuk Konrad / Stankiewicz Ewa 03 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 214 | |
14.50 – 15.35 | Geografia 6fi Kamińska Irena / Stankiewicz Ewa 109 | Historia 6fi Komosa Łukasz / Stankiewicz Ewa 105 | |||
15.40 – 16.25 | Język polski 6fi Sak Ewa / Stankiewicz Ewa 208 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Suprunowicz Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Religia 8e kat 114 | ||||
8.55 – 9.40 | Religia 5e kat 110 | Religia 4ai kat 114 | Religia 4ai kat 114 | ||
9.50 – 10.35 | Religia 6fi kat 203 | Religia 4c kat 114 | |||
10.45 – 11.30 | Religia 1b kat 8 | ||||
11.50 – 12.35 | Religia 3b kat 101 | Religia 3b kat 101 | Religia 1d kat 4 | Religia 5d kat 108 | Religia 3c kat 101 |
12.55 – 13.40 | Religia 3c kat 1 | Religia 5d kat 214 | Religia 4bs kat 114 | Religia 1d kat 4 | Religia 1b kat 4 |
13.55 – 14.40 | Religia 4c kat 114 | Religia 8e kat 105 | |||
14.50 – 15.35 | Religia 5e kat 114 | ||||
15.40 – 16.25 | Religia 4bs kat 114 | ||||
16.30 – 17.15 | Religia 6fi kat 114 |
Plan Szewko Dorota
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Historia 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | ||||
8.55 – 9.40 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6ai orz 07b | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 8ai orz 07a | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Geografia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 01 | Plastyka 7ai Popławska-Włodkowska Magdalena / Szewko Dorota 01 | |
10.45 – 11.30 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 6bs orz 014a | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia NI | |||
11.50 – 12.35 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota 114 | Biologia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | |
12.55 – 13.40 | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota 110 | Historia 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Szewko Dorota 111 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 207 | |
13.55 – 14.40 | Geografia 7ai Kamińska Irena / Szewko Dorota 109 | Język polski 7ai Dzieszko Anna / Szewko Dorota 208 | |||
14.50 – 15.35 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 7ai orz 07b | ||||
15.40 – 16.25 | Fizyka 7ai Orzechowska Marta / Szewko Dorota 110 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Tomczyk Anna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Informatyka 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 201 | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Basen 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta basen1 II sem. | Wychowanie fizyczne 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol1 | |
10.45 – 11.30 | Wychowanie fizyczne 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol3 I sem. Basen 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta basen1 II sem. | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Wychowanie fizyczne 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta hol2 | |||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | ||||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3ai Tomczyk Anna / Słoma Marta 5 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Wasilewska Monika
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 111 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 107 | |||
8.55 – 9.40 | Biologia 8ai Sakowicz Ewa / Wasilewska Monika 111 | Geografia 8bs 108 | |||
9.50 – 10.35 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | Geografia 8ai Wasilewska Monika / Popławska-Włodkowska Magdalena 114 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | Geografia 8e 108 | |
10.45 – 11.30 | Geografia 8c 108 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 214 | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 | Geografia 8d 108 | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 109 |
11.50 – 12.35 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 110 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 03 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | ||
12.55 – 13.40 | Fizyka 8ai Orzechowska Marta / Wasilewska Monika 114 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | Historia 8ai Drabik Zbigniew / Wasilewska Monika 114 | Matematyka 8ai Droździewicz Lidia / Wasilewska Monika 204 | |
13.55 – 14.40 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Waszkiewicz Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Chemia 8e 208 | ||||
8.55 – 9.40 | Chemia 7e 109 | ||||
9.50 – 10.35 | |||||
10.45 – 11.30 | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 110 | Chemia 8ai Waszkiewicz Ewa / Wasilewska Monika 109 | |||
11.50 – 12.35 | Chemia 8e 110 | Chemia 8d 110 | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota 114 | Chemia 7bs 110 | Chemia NI |
12.55 – 13.40 | Chemia 7ai Waszkiewicz Ewa / Szewko Dorota 110 | Chemia 7c 110 | Chemia 7d 110 | Chemia 8bs 109 | |
13.55 – 14.40 | Chemia 7bs 110 | Chemia 7e 110 | Chemia 7d 110 | Chemia 8c 110 | |
14.50 – 15.35 | Chemia 8bs 110 | Chemia 8c 110 | Chemia 8d 109 | ||
15.40 – 16.25 | Chemia 7c 109 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Wensław Katarzyna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 | |||
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 7e sg5 | ||||
12.55 – 13.40 | Wychowanie fizyczne 7e sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg6 | Wychowanie fizyczne 7e sg4 | Wychowanie fizyczne 7e sg4 | |
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg6 | Wychowanie fizyczne 5e sg1 | Wychowanie fizyczne 5e sg2 | |
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs dz sg2 | ||||
15.40 – 16.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg2 | |||
16.30 – 17.15 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg4 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 8bs dz sg2 |
Plan Wierzbicka Jolanta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Język polski NI I sem. | Język polski 4c 205 | |||
8.55 – 9.40 | Język polski 8d 205 | Język polski 8d 205 | Język polski 8d 205 | Koło „żywego słowa” 8d 205 | |
9.50 – 10.35 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | Język polski 8d 205 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | Koło „żywego słowa” 8ai 207 | |
10.45 – 11.30 | Język polski NI I sem. | Język polski NI | Zajęcia z wychowawcą 4c 206 | Język polski 4c 01 | |
11.50 – 12.35 | Język polski 4c 104 | Język polski 4c 8 | Język polski NI | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | |
12.55 – 13.40 | Język polski 4c 205 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | |||
13.55 – 14.40 | Język polski 8ai Wierzbicka Jolanta / Wasilewska Monika 205 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | Język polski 8d 205 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Wierzbicki Mirosław
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | |||||
9.50 – 10.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 | ||||
10.45 – 11.30 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 4bs sg1 | |||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 5e sg2 | Wychowanie fizyczne 4bs sg1 | |||
12.55 – 13.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 | |||
13.55 – 14.40 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 | ||
14.50 – 15.35 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 4bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 5e sg1 | |||
15.40 – 16.25 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 4bs sg4 | ||
16.30 – 17.15 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 | Zajęcia sportowe w oddziałach/szkołach sportowych 5bs ch sg1 | Wychowanie fizyczne 4bs sg4 |
Plan Winkiewicz Wiesława
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | |||||
8.55 – 9.40 | Matematyka 7e 03 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne 8bs 107 | Matematyka 4bs 208 | Matematyka 4bs 01 | |
9.50 – 10.35 | Matematyka 4bs 03 | Matematyka 7bs 107 | Matematyka 7e 211 | Matematyka 7e 207 | Matematyka NI |
10.45 – 11.30 | Matematyka 7bs 106 | Matematyka 8bs 203 | Matematyka 7bs 110 | Matematyka 8bs 114 | |
11.50 – 12.35 | Matematyka 8bs 214 | Matematyka 4bs 104 | Matematyka NI | Matematyka 7bs 110 | |
12.55 – 13.40 | Matematyka NI | Matematyka NI | Matematyka 7e 111 | ||
13.55 – 14.40 | Matematyka 8bs 204 | ||||
14.50 – 15.35 | |||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Winsko Marzenna
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Basen 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka basen1 II sem. | ||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Wychowanie fizyczne 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol1 I sem. Basen 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka basen1 II sem. | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Wychowanie fizyczne 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol2 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka hol3 | Informatyka 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 203 | |||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 3ei 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | |
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | |||
15.40 – 16.25 | Edukacja wczesnoszkolna 3ei Winsko Marzenna / Bujnowska Agnieszka 5 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Wojciuk Ewa
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | ||
9.50 – 10.35 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz 07b | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | ||||
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Zajęcia rewalidacyjne – logopedia 2ai orz 07b | |||
12.55 – 13.40 | Informatyka 2b 201 | Wychowanie fizyczne 2b hol1 | Wychowanie fizyczne 2b hol1 | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie fizyczne 2b hol1 | Edukacja wczesnoszkolna 2b 1 | |||
16.30 – 17.15 |
Plan Wróbel Edyta
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Wychowanie do życia w rodzinie 8e 109 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 5e 109 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 8c 109 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6c 109 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 7ai 109 I sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 8d 109 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6bs 109 II sem. | |
8.55 – 9.40 | Wychowanie do życia w rodzinie 7d 114 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 5fi 114 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 7e 109 I sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 8bs 109 I sem. | ||
9.50 – 10.35 | Biologia 5d 109 | Biologia 8e 109 | Wychowanie do życia w rodzinie 5c 109 II sem. | ||
10.45 – 11.30 | Biologia 7c Wróbel Edyta / Długołęcka-Drabik Magdalena 109 | Biologia 7c 109 | |||
11.50 – 12.35 | Biologia 5e 114 | Biologia 5c 109 | Zajęcia z wychowawcą 8e 109 | ||
12.55 – 13.40 | Biologia 7d 111 | ||||
13.55 – 14.40 | Biologia 5bs 107 | Biologia 7d 109 | |||
14.50 – 15.35 | Wychowanie do życia w rodzinie 7c 107 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 5d 107 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 8ai 109 I sem. Wychowanie do życia w rodzinie 6d 109 II sem. | |||
15.40 – 16.25 | Wychowanie do życia w rodzinie 7bs 111 I sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 4c 109 II sem. | Wychowanie do życia w rodzinie 6e 109 II sem. | ||
16.30 – 17.15 | Wychowanie do życia w rodzinie 6ai 114 II sem. |
Plan Wróblewska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 | ||||
8.55 – 9.40 | Język angielski 4c aw 109z | ||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka 104 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 1ai Wróblewska Agnieszka / Myszkowska Agnieszka 104 | |
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ai Wróblewska Agnieszka / Słoma Marta 5 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b 101 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3b 101 | |
11.50 – 12.35 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d 4 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski NI | Język angielski 4c aw 109z | Język angielski 8d aw 210 | |
12.55 – 13.40 | Język angielski 8d aw 202 | Język angielski 8d aw 211 | |||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3ei Wróblewska Agnieszka / Bujnowska Agnieszka 5 | Edukacja wczesnoszkolna – język angielski 3d 4 | |||
14.50 – 15.35 | Język angielski 4c aw 214 | ||||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |
Plan Zdrojkowska Agnieszka
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | |||
11.50 – 12.35 | Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2c 8 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Zajęcia rozwijające zainteresowania – origami 2b 4 | Edukacja wczesnoszkolna NI | |
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna NI | Edukacja wczesnoszkolna NI | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna NI | ||||
15.40 – 16.25 | Koło „żywego słowa” 3c 8 | ||||
16.30 – 17.15 |
Plan Zientara Wiesława
Godzina | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
8.00 – 8.45 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | |||
8.55 – 9.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Informatyka 3c 203 | ||
9.50 – 10.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | ||||
10.45 – 11.30 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | ||
11.50 – 12.35 | Wychowanie fizyczne 3c hol2 | Wychowanie fizyczne 3c hol3 | Wychowanie fizyczne 3c hol2 I sem. Basen 3c basen1 II sem. | ||
12.55 – 13.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Basen 3c basen1 II sem. | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | ||
13.55 – 14.40 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | |||
14.50 – 15.35 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | Edukacja wczesnoszkolna 3c 8 | |||
15.40 – 16.25 | |||||
16.30 – 17.15 |