Sukces uczennicy w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Świat oczami młodych”

 Uczennica klasy 8 d Maria Rusiłowicz osiągnęła duży sukces otrzymując wyróżnienie 1 stopnia w 3. edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego na projekt znaczka pocztowego „Świat oczami młodych” za pracę pt. „Dar Natury”. Organizatorem konkursu był BOŚ przy współpracy z Pocztą Polską. Odbył się pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Infrastruktury, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Uniwersytetu Warszawskiego. W dn. 27.09.2019 r. w Centrali BOŚ w Warszawie na uroczystej gali podsumowano konkurs oraz wręczono zwycięzcom dyplomy i nagrody. W konkursie udział wzięło 900 placówek z całej Polski. Na etap ogólnopolski wpłynęło ok. 1,5 tysiąca prac. Nagrodzono 33 projekty znaczków. Przyznano 3 nagrody główne, 10 wyróżnień 1 stopnia i 20 wyróżnień 2 stopnia. Serdecznie gratulujemy.

Alina Borowska