Kochane Świetliki!!! Witajcie w nowym roku szkolnym!!!

Obrazek wyróżniający - świetlica

Minęły wakacje! Wróciliśmy do szkoły. Co nas czeka w tym roku?             
W świetlicy w pożyteczny sposób spędzicie czas wolny. Czekają na Was różnego rodzaju zajęcia, koła zainteresowań, wycieczki, zabawy: muzyczno-ruchowe, konstrukcyjne, plastyczne, tematyczne, dramowe… Na pewno nawiążecie nowe znajomości z koleżankami, kolegami polskimi, czeczeńskimi. Będziecie mogli wziąć udział w konkursach świetlicowych, międzyszkolnych, miejskich, uczestniczyć w różnych uroczystościach, spotkaniach integracyjnych. Dowiecie się, jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa w świetlicy, stołówce, szkole, czy na placu zabaw. Będziecie mogli odrabiać lekcje, czytać, czasem obejrzeć bajkę czy film edukacyjny. Spotkacie ciekawe osoby, przedstawicieli różnych zawodów. Poszerzycie wiedzę na temat ekologii, właściwego sposobu odżywiania, prowadzenia zdrowego trybu życia. Pomożecie w organizacji różnych akcji charytatywnych.

Przed Wami wiele atrakcji… Zapraszamy do naszej świetlicy. Pamiętajcie, że nauka i zabawa, to integracji podstawa! Zaglądajcie na stronę internetową naszej szkoły! Tam znajdziecie też informacje dotyczące ważnych wydarzeń świetlicowych oraz zwykłych codziennych działań.

Rodzicom, wychowankom świetlicy życzymy udanego roku szkolnego!

Nauczyciele wychowawcy świetlicy.